האם סקס אנאלי תמיד כואב? – insightyv.com

האם סקס אנאלי תמיד כואב?

הרעיון שמין אנאלי תמיד כואב הוא מיתוס נפוץ, לא כמו הרעיון כי יחסי מין נרתעים תמיד כואב בפעם הראשונה. אף אחד מהם לא נכון.

האמת היא שאם אתה עושה את זה נכון, שום סקס לא צריך לפגוע אם אתה רוצה את זה. על ידי עושה את זה “נכון”, אני לא מתכוון רק את הטכניקה הנכונה. לעשות את זה נכון גם אומר לשים לב לגוף שלך לדעת איך להגיב כאשר אתה שם לב לשינוי איך גירוי מיני מרגיש.

אם אתה מרגיש כאב לא רצוי או אי נוחות, זה סימן טוב שאתה צריך להאט, לעצור או לעבור את מה שאתה עושה.

באשר למין אנאלי, זה נכון כי הרבה אנשים לחוות קצת כאב או אי נוחות בפעם הראשונה יש להם את זה או בפעם הראשונה יש להם את זה עם שותף חדש. זה בעיקר בגלל, עם זאת, חוסר תקשורת, שיתוף פעולה ולעתים קרובות לא מספיק סיכה. זה לא כי יש משהו הטבוע במין אנאלי זה אומר שזה צריך לפגוע.

כאשר אתה מקיים יחסי מין אנאליים או חדירה אנאלית ספציפית יותר, שרירי הסוגר שלך נמתחים. הם שרירים, אם כי, וכל עוד הם נמתחים כראוי, אין נזק לממש אותם. מין אנאלי בטוח ומהנה דורש ממך להיות מסוגל להירגע אלה השרירים, לא פשוט ללמוד לסבול את הכאב של אותם להיות מתוח. אם הטכניקה שלך היא לגחך ולשאוב את זה, אתה לא נתקל מין אנאלי בטוח או מהנה.

היבט נוסף של מין אנאלי שעלול לגרום לאי-נוחות הוא תחושת המלאות או הלחץ בערוץ האנאלי וברקטום. חסימת כל תנאי פיזי, אי נוחות זו היא לא בהכרח הגוף שלך אומר “לא” כמו זה הגוף שלך אומר “מה זה? לא הרגשתי את זה קודם. “אתה עלול לגלות כי אתה לא אוהב את ההרגשה הזאת, ואם זה המקרה, חדירה אנאלית כנראה לא בשבילך.

יש אנשים, לעומת זאת, מוצאים כי ברגע שהם מקבלים נוח עם התחושה, יש תענוג מאחורי החידוש.

אפשר לקיים יחסי מין אנאליים מבלי לחוות כאב, אבל זה לוקח קצת עבודה נוספת. הנה הצעדים העיקריים שיש סקס אנאלי זה לא כואב:

  • התחל בעצמך באמצעות אוננות אנאלי.
  • לדבר עם השותף שלך על זה, ו להיות בטוח שאתה שניהם נוח לדבר במהלך סקס אנאלי, כך שתוכל להאט, לעצור או לשנות את מה שאתה עושה אם צריך להיות.
  • תמיד להשתמש הרבה חומר סיכה.
  • תמיד להתחיל לאט; לעולם לא למהר סקס אנאלי.

אם עשית את כל זה ועדיין למצוא מין אנאלי כדי להיות כואבת או לא נוח, יש לפחות שתי אפשרויות אחרות: ייתכן שיש מצב פיזי או מצב אשר גורם כאב במהלך סקס אנאלי – אולי כדאי לדבר עם הרופא שלך על זה. שני: ייתכן פשוט לא כמו חדירה אנאלית. הרבה אנשים לא, וכמה אנשים כמו לשחק אנאלי ללא חדירה.

No Replies to "האם סקס אנאלי תמיד כואב?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.