איך להצליח כקצין משטרה וכאב – insightyv.com

איך להצליח כקצין משטרה וכאב

תוכנית טלוויזיה פופולרית, מספרת את סיפורה של משפחה שבה הסבא, האב, שני בנים ובתו מזוהים עם משטרת ניו יורק. מפכ”ל המשטרה לשעבר, נציב לשעבר, עוזר התובע המחוזי, בלש ותיק וקצין טירון, באו מאותה משפחה. כל בלונים כחולים מושג נותן נקודת מבט חדשה על האופן שבו משפחות אכיפת החוק יכול וצריך לעבוד.

 

כמו ילדים רבים של שוטרים יציע, זה יכול להיות קשה להיות אבא גדול ואכיפת החוק מקצועי. במובנים מסוימים, הכישורים והעמדות הנדרשים כדי להיות קצין אכיפה מוסמך ומקצועי יכולים להיות מנוגדים לכישורים ולגישות הנדרשים כדי להיות אב מצליח ומצליח.  

משפחות אכיפת החוק סובלות לעתים קרובות כאשר אבות (ואמהות) שהם קצינים מתקשים לעשות את המעבר בין העבודה לבית. “עזוב את העבודה בתא שלך לפני שתחזור הביתה אחרי משמרת היא העצה הטובה ביותר שאני יכולה להציע, “הציע אחד השוטרים הבכירים שעימם דיברתי. אבל זה בהחלט קל לומר מאשר לעשות.

גורמי לחץ על משפחות אכיפת החוק

מחקרים מראים כי אכיפת החוק היא אחת הקריירות מלחיץ ביותר. קריירה מגמות מזהה להיות שוטרת סיור משטרתי כמו 3 העבודה הכי מלחיץ, אשר לא היה מפתיע את רוב הקוראים.

 

כמה גורמים תורמים לרמה של מתח עבודה.  

 • Shift עבודה ומניעת שינה: עבודה במשמרות היא סכנה תעסוקתית בעולם אכיפת החוק, והיא עלולה לגבות את קשריה המשפחתיים. קצינים יכולים להרגיש מתוסכלים כאבות כאשר הם ישנים או בעבודה כאשר הילדים שלהם בבית ער, וכי חוסר זמן ותשומת לב להקדיש למשפחות יכול לנהוג טריזים בין אבות למשפחות. שינוי במשמרות עבודה יכול גם לשבש דפוסי שינה אשר יכול להוסיף מתח אינטראקציות בבית ועבודה.
 • היעדר יכולת חיזוי: החיים כקצין אכיפת החוק יכולים להיות לא עקביים ובלתי יציבים. עבודה בשעות נוספות היא לעתים קרובות נדרש, לעתים קרובות עם אזהרה קטנה. קצין אולי יצטרך להעיד בדיון בבית משפט פלילי בזמנים שבהם הוא היה אחרת להיות עם המשפחה והוא יכול לשבת במשך שעות מחכה לתפקידו כעד. חירום יכול לעלות אשר דורשים פעילויות המשפחה המתוכננת להיות שיבשו. כאשר חיי משפחה נורמליים מופרע על ידי דרישות העבודה, מתח יכול לגרום.
 • האחווה: כארגון צבאי, יש לסוכנויות המשטרה מבנים ותרבויות הנוטים לאחד את הקצינים בשאלה משותפת. במובנים מסוימים, עמיתים לעבודה לקחת על עצמו מאפיינים רבים של משפחה והוא יכול לבוא להיראות אפילו יותר כמו משפחה ממשפחה אמיתית של קצין. נאמנויות יכול להיות מחולק, וכאשר הדגיש קורה בבית, קצינים יכולים למצוא מקום לסגת בעבודה.
 • תפקידים סמכותיים: באכיפת החוק, הקצין מאומן שוב ושוב להשתלט על מצבים בעבודה. כאשר הוא נקרא למקום של פשע או תאונה, הוא הופך את דמות סמכות מיידית. סמכות פוזיציונית זו היא צורך מוחלט במצבים מלחיצים בעבודה. אבל כאשר קצין מנסה להשתמש בסמכות מיקומית עם אשתו או הילדים, הוא ייתקל לעתים קרובות במרד, ברגשות כואבים או בנסיגה. קצין / אב צריך להיות מסוגל להפריש את התג ואת הסמכות שלו כאשר הוא מגיע הביתה מקבל את עצמו למצב משפחתי קולגיאלי שבו הכוח מתפזר, ואת הכבוד צריך להיות הרוויח.
 • סיכונים אישיים: בניגוד למקצועות רבים, קציני אכיפת החוק מסכנים את חייהם ואת ביטחונם האישי בכל משמרת. הם מלמדים להיות זהירים וחשודים ולשמור על ביטחונם ועל ביטחונם של מי שהם משרתים ועם מי הם עובדים. האפשרות שלא לחזור הביתה אחרי משמרת היא תמיד בגב (או בחזית) של מוחו של קצין. רמה זו של מתח יכול גם להיות גורם במשפחתו כמו אשתו וילדיו לדאוג לו כמעט כל הזמן.
 • להיות מוגזם: קצינים נוטים לראות את האנושות הכי גרועה בעבודתם. הם רואים משפחות ויחידים נפגעות באופן קבוע, וזה יכול לגרום שלהם להיות מוגזם עבור משפחותיהם. דאגה זו לבטיחות המשפחה יכולה להתפוגג בקלות יחסית ויכולה להוביל למשמעת חריפה מדי, פרנויה על בן זוג המתרחק מהבית לבדו, או רמות שליטה לא בריאות אחרות ביחסים משפחתיים.

  דרכים עבור אבות קצין להצליח בבית

  כפי שצוין קודם לכן, מיומנויות ועמדות שהופכים קצין מצליח בקריירה שלו יכול backfire אם הוא מביא את המיומנויות ואת עמדות ליחסים המשפחתיים שלו. קצינים צריכים לשנות את הפרסונה ולהיות אב ולא שוטר בבית.

  • השאירו את זה בארון: הקצין הבכיר שהזכרתי קודם, הציע לפתח טקסי יציאה לעבודה וחזרה הביתה. בשבילו, כאשר סגר את התלבושת שלו עם המדים והאספקה ​​שלו בפנים, הוא גם לקח את תפקידו כקצין והחזיר את תפקידו כבעל ואב. זה חשוב עבור כל אב, אבל אפילו יותר עבור שוטר.
  • תקשורת באופן שוטף וביעילות: ביצוע זמן ומרחב לתקשורת משפחתית הוא קריטי עבור משפחות אכיפת החוק. למשפחות LEO יש זמן משפחתי שבועי שבו כל המשפחה יחד, גם אם לארוחה אחת או לכמה שעות. השתמש זמן לעשות קצת תזמון, לדבר על הפרטים של חיי המשפחה ולשתף זיכרונות כיף. הבנה ותכנון מראש כדי לתקשר יכול ללכת דרך ארוכה יחסים משפחתיים טובים יותר.
  • לוח זמנים למשפחה חופשות: היבט אחד טוב של עובד עבור סוכנות אכיפת החוק היא כי כמעט כל לספק תקופת חופשה בתשלום בכל שנה. ניצול זמן החופשה לבלות זמן כמשפחה ולבנות זיכרונות טובים חשוב. לצאת מתוך מצב העבודה, לישון ולמשפחה הזמן רק להתחייב לזמן עם אשתו והילדים הוא אחד הדברים הטובים ביותר כדי ליצור רגשות חיוביים בבית.
  • הפוך ולשמור הבטחות: הדרך הטובה ביותר לבנות מערכות יחסים של אמון היא לבצע ולשמור על הבטחות. ד”ר סטיבן Covey מכנה את זה חשבון הבנק הרגשי. הפוך את ההבטחות בכל פעם שאתה יכול לשמור אותם לא עושים הבטחות שאתה לא יכול לשמור.  
  • דגש על איכות הנישואין שלך: ילדים זקוקים לאבות – זה בטוח. אבל התמקדות זמן וחיבה על הוא מרכיב קריטי של שמירה על יחסים משפחתיים טובים מסביב. יש כמה חברים שאינם אכיפת החוק ולהביא אותם לתוך המשוואה לאיזון. קח את אשתך על תאריכים באופן קבוע – מסחר בייביסיטר אם אתה צריך להשקיע זמן איכות יחד. השקעות חיזוק הנישואין שלך ישלם דיבידנדים גדולים בחיים האישיים שלך ואת היחסים המשפחתיים שלך.
  • קבל עזרה כאשר אתה צריך את זה: אם קצין מוצא את חיי המשפחה שלו להיות לקוי או פשוט קשה, הוא לא צריך לפחד או מאוים לבקש עזרה. רוב סוכנויות המשטרה יש כומר אשר יכול להיות מקור טוב של עזרה, מידע, משאבים, ופרספקטיבה. בנוסף, יועצים המשבר זמינים ברוב המחלקות כדי לסייע בבעיות המשפחה וקשיים. קצינים יכולים לראות את הרעיון של קבלת עזרה כסימן של חולשה, אבל להיות חזק מספיק כדי לדעת מתי הגיע הזמן לעזרה הוא סימן של אדם בוגר.

  No Replies to "איך להצליח כקצין משטרה וכאב"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.