8 פעמים סבא וסבתא צריך צעד אחורה

לימוד גבולות התפקיד של הסבא הוא תהליך שצריך להתחיל לפני שנולד הנכד. כמו ההורים להתכונן ללידה, סבים צריך לשתף את החדשות מאושרים ומתרגל גבולות התבוננות. אלה שמונה תחומים יכול להיות מסובך במיוחד לנווט. 

בְּהֵרָיוֹן woman

נשים מודרניות מתגאות בבטן ההרה.
צילום: © יורן גיאורג טומטר

בגדי הריון נועדו בעבר להסוות את הבליטה, אבל אמהות לעתיד יציגו בגאווה את בליטות התינוק שלהן. זוהי רק אחת הדרכים כי ההריון ושיטות הלידה השתנו. היום אמהות רבות לעבוד עד יום הלידה, והם לעתים קרובות לשמור על משטר תרגיל. מצד שני, כמה מן האמהות לעתיד נוקטות באמצעי זהירות שמעולם לא הודיעו לנו עליהן, כגון הימנעות מבשר לא מבושל ומוצרים לא מפוסטרים. סבא וסבתא צריך לסמוך על הילדים שלהם מקבלים ייעוץ מקצועי טוב באמצעות שיקול דעת משלהם.

02
של 08

תהליך מתן השמות

סבים don't get to choose Baby Names

סבא וסבתא אולי לא אכפת שמות שנקטפו על ידי ההורים, אבל הם בטוחים לאהוב את הנכד שלהם.
תמרה מוריי / גטי

בחירת שמות התינוק הוא אחד הטקסים היקרים, אך עדיין מלחיצים בדרך להורות. סבא וסבתא לא צריך לעשות את זה יותר מלחיץ על ידי לשים את שני סנט ללא שאלה. הם לא צריכים להציע שמות או לבקש כי התינוק נקרא על שמו של מישהו במשפחה. אם מתבקשים להגיב על שמות ספציפיים, הם עשויים לשנות בזהירות את האישור שלהם, להביע יותר אישור שמות מסוימים יותר מאשר לאחרים, אבל הם לא צריכים להודות לשנוא שם מסוים. אם אתה עושה, אחד משני דברים יקרה. או שההורים יעברו את השם מהרשימה ויכעיסו אתכם על כך שהפכו את העבודה שלהם לקשה יותר, או שהם יבחרו בה בכל מקרה ותמיד יזכרו שאתם לא אוהבים את זה.

03
של 08

תהליך הלידה

ניו

להפוך לסבא הוא אירוע המשתנה בחיים.
צילום: אנדי סאקס גטי

כיום הורים רבים יש להם תוכנית לידה או לפחות רעיונות ספציפיים מאוד על איך הם רוצים את העבודה שלהם ואת המסירה להמשיך. הם בטח ישמחו לספר לכם על כך. הם אולי לא ישמחו לשמוע את דעתך על כך. ללא שם: NOD הרבה. ולמרות שסבים רבים מתגוררים בחדר הלידה, הלידה היא רק עניין של הזמנה בלבד. ההורים המצפים עשויים לבחור עזרה מדולה, או שהזוג עשוי לרצות שהלידה תהיה פרטית, משותפת רק עם צוות הלידה. לפעמים סבתא אחת מוזמנת ללידה, והשנייה לא. לעתים קרובות מוזמנת אמה של האם לעתיד והחמות אינה נכללת. זה לא בלתי הגיוני. היחסים בין חמות לכלה מסובכים לעתים קרובות, וסיבוכים רגשיים אינם נדרשים בזמן זה כבר אינטנסיבי.

04
של 08

זמן האכלה

סָבָּא spoon feeding granddaughter

הסבים צריכים לעקוב אחר הנחיות האכלה שנקבעו על ידי ההורים.
קולטורה / צ 'אד ספרינגר / Getty תמונות

ברגע שהנכד שלך נולד, אתה לא רוצה זה צרור יקר להיות רעב, אבל אתה יכול להתערב כי ההורים כבר יש תוכנית האכלה במקום. הם כבר החליטו אם ללכת עם בקבוק או השד. אם הנקה, הם כבר החליטו לשאוב או לא לשאוב. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להיות תומך ופעל לפי ההוראות שלהם בדיוק אם אתה המוטל עם האכלה התינוק. כמו הנכד שלך גדל, להמשיך לעקוב אחר ההוראות התזונתיים שלהם. דגש על מזונות בריאים, כולל פירות וירקות, ולהיות מכבד בעיות אלרגיה. אל תכניסו ילד למתוקים אם ההורים רוצים שילדם יגדל ללא טיפול.

05
של 08

לבוש את הנכד

סבים don't get to control how their grandchildren dress.

הסבים יכולים לאשר או לא לאשר את בגדי הנכדים.
תמונה 4 מתוך: קולטרה / ליאם נוריס / גטי /

כמה סבים, בעיקר סבתות, מתרגשים מאוד לקנות בגדים לנכדיהם. אלא אם כן הם שומרי מצוות ותפיסה, עם זאת, רבים מהבגדים שהם קונים עלול בסופו של דבר בחלק האחורי של המגירה או בסל התרומות. סבא וסבתא צריכים לשאול את ההורים איזה סוג של בגדים שהם רוצים עבור התינוק ולבחון איזה סוג של בגדים ההורים קונים. חלק מההורים רוצים בגדים נוחים במיוחד לתינוק. כמה לבחור אורגני. יש הרוצים לבנות ולנערים לבנים, ויש הרוצים בגדים שאינם ספציפיים לגדר. כמו הנכדים שלך לגדול, הם גם לפתח את הטעם שלהם, אבל הכללים נשארים אותו דבר: שימו לב איך הנכד שלך לבוש לשאול על העדפות. ותמיד לכלול קבלה מתנה.

06
של 08

תסרוקות שיער

סבים may not approve of the hairstyles their grandchildren choose.

באובאו אואו / Getty תמונות

כמו בגדים, לשיער יש היסטוריה ארוכה של עימות בין הורים לילדים. למרות שחלק מההורים לומדים להרפות משיעורי השיער כאשר ילדיהם הופכים למבוגרים, הלידה של הנכד מאפשרת לנושא לחזור ולהופיע. כמובן, לתינוקות אין בדרך כלל שיער מספיק, אבל לידתה של נכדה עשויה להעלות את הנושא של סרטי ראש וצמות. כשנכדים גדלים, התסרוקות שלהם, בין שנבחר על ידי הוריהם או על ידי הנכדים עצמם, עשויים להפוך את הסבים להתכווץ. הדרך הטובה ביותר היא לשמור על הפה סגור היטב ולהמשיך לחזור, "זה רק שיער, זה רק שיער ..."

07
של 08

משמעת

סָבָּא אוֹ סָבתָא Discipline

אפילו הסבים צריכים לומר לא מדי פעם.
צילום: סם אדוארדס OJO תמונות | גטי

מכל סוגיות מסובכות, משמעת היא אולי הטריקיסטית ביותר. למרות שאנחנו שומעים הרבה על סבים שקלקלו ​​את הנכדים שלהם, לפעמים במקום סבים סבורים כי הנכדים שלהם סובלים מחוסר משמעת. לא משנה באיזו דרך הנושא פועל במשפחה שלך, הכללים זהים. גישת ההורים למשמעת היא זו שחשובה, וסבים צריכים לנהוג לפי ההנחיות של ההורים ככל האפשר, גם כאשר ההורים אינם נמצאים במקום, כל עוד המשמעת היא משהו שהם מרגישים נוח עם. למרות כמה משפחות עשויות להיות הבדלים רציניים על משמעת, ברוב המקרים פתוח תקשורת טקטית יפתור כל קונפליקטים.

08
של 08

הַשׂכָּלָה

נכדים and education

סבא וסבתא אינם מקבלים החלטות על בתי הספר של הנכדים שלהם, אבל הם יכולים לתמוך החינוך שלהם.
Blend Images - KidStock / Getty תמונות

להורים יש אפשרויות רבות היום כשזה מגיע ללימוד ילדיהם. הם יכולים לבחור ציבורית, פרטית או חינוך ביתי, וכל אחת מאפשרויות אלה כולל אפשרויות אחרות. אם ההורים מעדיפים בית ספר ציבורי, למשל, הם יכולים לבחור מתוך בית ספר שכונתי, בית ספר מגנט או בית ספר שכר. לסבים המתבקשים לתרום באופן משמעותי יש זכות להביע דעה. אם, למשל, מתבקשים הסבים לתרום לעלות בית ספר פרטי או לספק תחבורה לבית ספר מסוים, הם זכאים לקבל דעה ולקבל או לדחות את האחריות. אחרת, התפקיד שלהם הוא להופיע עבור תוכניות בית הספר, למרות שיעורים שיעורי הבית עשוי להיות מוערך מעת לעת.

No Replies to "8 פעמים סבא וסבתא צריך צעד אחורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =