התחל קבוצה חברתית משלך! הנה איך – insightyv.com

התחל קבוצה חברתית משלך! הנה איך

אולי יגיע הזמן שבו אתה רוצה לעשות כמה פעילויות שאף אחד מהחברים שלך ירצו לעשות איתך. אולי אתה רוצה ללכת לטייל, לראות סרטים, או שיש לך משחק לילה. כאשר אתה מזכיר את זה לחברים שלך, הם מסתכלים עליך כמו, “למה אנחנו רוצים לעשות את זה?” לא כל אחד בחיים שלך הוא תמיד רוצה לעשות את אותם הדברים שאתה. מה אז?

אתה תמיד יכול להצטרף קבוצה הוקמה כבר איפשהו.

ישנם מספר אתרי אינטרנט המאפשרים לך להתחבר עם אנשים אחרים, ובעוד זה עלול לקחת קצת זמן כדי ליצור חברים חדשים, אתה עדיין תהיה פעיל עושה תחביב אתה נהנה.

אם אין קבוצה שאתה מעוניין, עם זאת, לא נותנים לזה לעצור אותך. אתה תמיד יכול להתחיל קבוצה עצמך. הנה איך לעשות את זה.

יש לך רעיון של מה שאתה רוצה לעשות, מתי, וכיצד

לפני שתתחיל, יודע מה אתה רוצה שאנשים יעשו. האם אתה רוצה שהם יצטרפו אליך בבית שלך? נפגשים במיקום מרכזי? האם הם צריכים להביא ציוד משלהם? (כגון משחקים, סרטים, נעלי הליכה וכו ‘) האם אתה רוצה לחדד על פעילות אחת (רישות, משחקים, ספרים) או שאתה רוצה להתמקד בטווח גיל או מצב חיים (להישאר בבית, אמהות, אנשים מעל גיל 50, אנשים שעובדים מהבית)?

כאשר אתה מבין בדיוק מה אתה רוצה לעשות בקבוצה, לדמיין את הדרך הטובה ביותר לגרום לזה לקרות. לראות את זה לשחק את דעתך יעזור לך כפי שאתה מתכנן לפרסם עבור הקבוצה.

בעוד שאתה צריך להיות גמיש, אתה צריך גם להבין את המטרה של הקבוצה. הבחנה קטנה זו תעזור להפוך את הקבוצה למוצלחת יותר מאשר אם היית רק “כנף”.

תפיץ את המילה

למרבה המזל, יש כמה דרכים כדי שתוכל להפיץ את המילה על קבוצה חדשה היום. כמה אתרים מקוונים, כמו Meetup.com או Yahoo קבוצות, אפילו לעזור לך לארגן ולפרסם עבור חברים חדשים.

להבין היכן קבוצת הליבה שלך של אנשים יהיה להסתובב, ולמקד את מאמצי הגיוס שלך שם. לדוגמה, אם אתה רוצה להתחיל קבוצת הליכה, תוכל לנסות פרסום בחדר כושר, במרכז הקהילתי המקומי שלך, או אפילו עם קבוצות קשורות אחרות (יוגה או ריצה, לדוגמה).

טיפים לגיוס עבור כל סוג של קבוצה כוללים:

  • הגדרת דף Meetup.com. זה יעזור לך לפרסם את הקבוצה שלך, אירועים עתידיים, ופילוסופיה. פגישה תעזור לחברים למצוא את הדף שלך על ידי כך שתציע אותו לאנשים שהציינו תחום עניין רלוונטי. אנשים יכולים להירשם ולהגיב על אירועים.
  • התחל עלון על יאהו. אתה יכול להתחיל קבוצה שם לכלול פורומים ודיון, קישורים רלוונטיים, תמונות, ועוד. שלחו חודשיים לעטוף את האירועים עם עלון, ולהשתמש בו כדי לעזור לגייס חברים חדשים.
  • האתר או הבלוג שלך. נוכחות מקוונת יכולה לעזור לכל קבוצה לקבל תשומת לב, אפילו אחד כי נועד להיות מקומי וספציפי. אתה יכול להתחיל בלוג בחינם לכלול אירועים הקרובים, עידוד קישורים, הודעות אורח. מקום ייעודי מקוון יעזור לחברים להכיר יותר על הקבוצה שלך ולתת להם מקום וירטואלי להסתובב.
  • התחל דף פייסבוק. הרבה אנשים נמצאים בפייסבוק היום, ועם דף ייעודי, יהיה לך מקום להזכיר לאנשים על אירועים, לשתף תמונות ולקבל הערות והצעות. קל יותר אתה יכול לעשות את זה עבור מישהו להיות חלק פעיל של הקבוצה שלך, את ההצלחה יותר יהיה לך לשמור על חברים.
  • הצב מודעה. אתה יכול לפרסם את הקבוצה שלך באינטרנט מגזינים מקוונים מקוונות, קרייגסליסט, או על אתרי הקבוצה הקשורים. או שאתה יכול ללכת רטרו ולהדפיס עלונים לשים בחנויות ספרים, בתי קפה, או מרכזים קהילתיים.
  • לגייס חברים מקבוצה קשורה. לא לגנוב חברים! אבל אם יש קבוצה אחרת כי הוא קשור מעט שלך, לשאול אם אתה יכול לבוא לפגישה ולראות אם אנשים רוצים להצטרף לקבוצה שלך. לדוגמה, חברים באירוע של רשת עסקית עשויים לרצות להצטרף לקבוצת ספר עסקים. או אנשים בקבוצת אובדן משקל עשוי להיות מעוניין במועדון הליכה חדש.

להיות בברכה, גמיש וקבלה

חשוב שתהיה לכם הבנה לגבי מה שאתם רוצים שהקהילה תהיה, אבל חשוב לכם להיות גמישים באופן שבו הקבוצה מפתחת. אולי חבר אחד הוא רק נלהב לגבי המטרה של הקבוצה כפי שאתה, וכתוצאה מכך, יש כמה רעיונות גדולים שאתה לא חושב על.

אולי מישהו אחר לא יוצא הרבה מאוד ויהיה מוכן לארח אירועים.

באותה הערה, ודא שכל חבר בקבוצה מרגיש רצוי. תגיד “שלום” ו “תודה על בואו” לכל אדם לקח את הזמן כדי להופיע. מעקב עם אנשים עם פתק אחר כך תודה להם על הקרובים ומזכיר להם אירועים חדשים. לגרום לאנשים להרגיש כאילו הנוכחות שלהם היא רצויה וחשובה, כך שהם יודעים שהם מוערכים.

No Replies to "התחל קבוצה חברתית משלך! הנה איך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.