כיצד לנהל משא ומתן על הגירושין הוגן ההתיישבות – insightyv.com

כיצד לנהל משא ומתן על הגירושין הוגן ההתיישבות

קבלת הסדר הגירושין הוגן פירושו לדאוג, לא רק מה שאתה צריך היום, אבל מה יהיה עליך בעתיד. יש כמה דברים שאתה צריך לעשות כדי להשיג הסדר הגירושין הוגן.

כאשר משא ומתן על הסדר אתה צריך לחשוב על מה הוגן היום ובעתיד. “פיצול שוויוני” יכול להתברר כחצי שנה לאחר מכן. 

עצות למשא ומתן על הסכם הפשרה לגירושין הוגנים

הנה טיפים למשא ומתן על הסכם להסדר גירושין, כי לוקח בחשבון את הצרכים שלך היום וכל הצרכים העתידיים.

התחל איסוף מידע וחינוך עצמך

לפני שאתה רואה עורך דין גירושין אתה צריך לאסוף מידע מדויק על כספים פיננסים, כגון נכסים, הכנסה, חוב. אם אתה מחוץ לולאה הפיננסית, בן הזוג שלך היה אחד לטפל בעניינים אלה אז אתה צריך לחנך את עצמך ולהתחיל לחפור בדיוק מה קורה מבחינה כלכלית.

ליצור עותקים של מסמכים

הקפד להעתיק מסמכים הקשורים 9 דברים אלה:

 1. נכסים בנישואין: אתה רוצה להיות מסוגל להראות מה הוא שווה ערך משפחתי. כמה זה בשווי נטו מסופק על ידי נכסים אתה יכול לטעון כמו שלך ואת הנכסים שלך בן הזוג יכול לטעון שלהם. אם יש לך חשבון בנק שמופיע בשני השמות, אך אתה היחיד שתורם לחשבון תוכל לטעון באופן ריאלי שכסף זה כנכס האישי שלך.
 2. הַכנָסָה: מהו ההכנסה ברוטו של שני בני הזוג, לא רק להביא הביתה הכנסה כי אתה מרוויח כל צד שלישי? כמו כן, מה היתרונות משולמים עבור אותם מקומות עבודה, ביטוח בריאות לדוגמה או תוכניות פנסיה.
 1. מריטל החוב: כמה חוב יש לך במשותף, מה היא הריבית ששולמה על החוב ומה תאריך הפירעון הצפוי? אתה צריך להראות את כל קווי האשראי הזמינים וכמה נכסי הנישואין שלך במזומן או יכול בקלות להמיר כסף. נכסים אשר ניתן להמיר במזומן ניתן להשתמש כדי לכסות את הוצאות במהלך תהליך הגירושין או לשלם את כל החוב הקיים בנישואין.
 1. החזרי מס: לפחות שלוש שנים החזר מס הכנסה צריך להינתן לעורך הדין שלך. כאשר משא ומתן מזונות וחישוב תמיכה הילד תצטרך הוכחה של איזה בן הזוג מרוויח ביותר. החזרי מס טובים גם כאשר מנסים להבין מה כבר שילם לתוך IRAs וחשבונות השקעה אחרים.
 2. חשבונות משותפים: צור עותקים של כל חשבונות הבנק או ההשקעות הנמצאים בשמו של שניהם. עותקים של חשבונות חשבון הבנק הם דרך טובה להציג הוצאות מחייה יומיומיות וכסף מגיע ואיפה הוא הולך כאשר הוא משאיר את החשבון.
 3. פוליסות ביטוח: בעלי בתים, מכונית, ביטוח חיים יכול להיות כל צפו כנכס בחיי הנישואין במהלך הגירושין. מי ימשיך לשלם פרמיות על פוליסות כאלה או אם להמשיך לשאת את הביטוח יילקחו בחשבון במהלך המשא ומתן ההתנחלויות גירושין. דבר אחד הוא לחשוב על הצורך לשעבר להמשיך לשאת ביטוח חיים איתך כמו המוטב. אם יש ילדים קטנים זה מועיל לשמור על אחד ההורים להתמודד עם מצוקה כלכלית.
 4. רשומות עסקיות: אם יש עסק כי שני בני הזוג השקיעו זמן וכסף לתוך, אתה צריך לדעת את הערך של העסק. יהיה צורך להחליט למכור את העסק ולפצל את ההכנסות או אם אחד מבני הזוג יקנה את בן הזוג השני כך העסק יכול להמשיך לפעול.
 1. ארץ קווי הטלפון הנייד: אתה יכול לגלות קצת על החיים של בן הזוג שלך מלהסתכל חשבונות הטלפון. אם יש רומן מתרחש בדרך כלל יהיו הרבה שיחות לאיש / אישה אחרים. אם בן הזוג שלך מסתיר נכסים חשבונות הטלפון יכול להיות יקר במציאת אם בן הזוג שלך הוא מדבר באופן קבוע עם מישהו שעוזר להם לנסות לשחק טריקים גירושים מלוכלך.
 2. מסמכי הטבה לעובדים: האם בן הזוג שלך מקבל בונוסים עבודה אתה לא יודע? אולי יש אפשרויות אופציות והטבות אחרות אתה לא מודע. לאחר עותק של חוזה העבודה של בן הזוג שלך יגלה את הדברים האלה ועוד.

מה מהווה התנחלות גירושין הוגנת?

אם נעשה כראוי, במיוחד כאשר יש נכסי נישואין נרחב תצטרך את השירותים של גירושין אנליסט פיננסי.

כאשר אתה מתחיל להתעמק לתוך כספים הנושא הופך להיות מורכב, זה רק הגיוני שיש מישהו בצד שלך מי הוא מאומן להתמודד עם בעיות כאלה.

ניתן להגיע בקלות להסדר הוגן או הוגן אם שני בני הזוג מועסקים היטב, ובנו או בונים קריירה משתלמת. זה לא הנורמה, אם כי, רוב הגירושין כרוך ילדים קטנים, כלומר אחד מבני הזוג היה מחוץ לכוח העבודה אחד כבר בונים קריירה.

במקרה זה, פיצול 50/50 המסורתית של הנכסים והחובות לא עובד. אם השקעתם עשרות שנים בנישואין, גידלו ילדים ועזרו לבן הזוג שלכם להמשיך בקריירה שלהם, אתם לא רוצים בסופו של דבר לחיות פחות בנוחות מהאקס שלכם אחרי שנים של עבודה קשה.

אם אתה כבר מחוץ לכוח העבודה במשך עשרות שנים זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי להחזיר את כל פוטנציאל הרווחים איבד כאשר נכנסים מחדש את כוח העבודה בגיל העמידה. כמו כן, העלות של הפעלת משק בית חד הוריות היא לא פחות מאשר העלות של הפעלת שני הורים האב. אם אתה הולך להישאר לגמור לגייס ולספק את אורח החיים של הילדים שלך זה רק הגיוני כי “שוויונית” אינו שווה הוגן.

זו הסיבה שאתה צריך לקחת בחשבון במהלך המשא ומתן ההתנחלויות הצרכים שלך עכשיו ומאוחר יותר. זה על מטפלת החיים הפיננסיים שלך מנקודה זו על בתי המשפט הם יותר ויותר לקחת בחשבון את הצרכים העתידיים של בעל הכנסה נמוכה הכנסה נמוכה.

כאשר לא הוגן הוא סביר יותר:

1998, בית המשפט לערעורים בטנסי סירב לבטל את פסק דינו של בית המשפט הנמוך בדילינג’ר נגד דלינגר, שהעניק 65% מקניין הלחימה לבן הזוג של העוזרת בנישואים של 28 שנים. הדבר המעניין במקרה הנ”ל אינו הסדר הגירושין הסופי, אלא הניסוח בערעורי בית המשפט לערעורים על הערעור.

שופטי בית המשפט לערעורים אישר את צו גירושין בית המשפט נמוך יותר, כי האנליסט הפיננסי גירושין נשכר על ידי אשתו העיד על “המצב הכספי העתידי” של הכנסה נמוכה יותר אשתו.

בית המשפט לערעורים אמר כי “היה צריך לשקול את הנושא של העתיד לא רק הנוכחי” המצב הכספי של שני בני הזוג.

אין פירוש הדבר שבית משפט עומד לקבוע בן זוג לשעבר לחיים של פנאי על חשבון בן הזוג האחר. זה אומר שבתי המשפט ישלטו לטובת שני בני הזוג החיים באורח שווה לאחר הגירושין, או אורח חיים שהם התרגלו אליו.

כדי להשיג הסדר הוגן המטרה שלך צריכה להיות כדי לקבוע כיצד שילוב של הכנסה, חלוקת רכוש ותמיכה זוגית יכול לבוא יחד עם תקציב שלאחר הגירושין ולעזור לך להגיע אורח החיים שלך ממוקד.

No Replies to "כיצד לנהל משא ומתן על הגירושין הוגן ההתיישבות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.