21 שמלות אורח חתונה מסוגנן עבור קיץ – insightyv.com

21 שמלות אורח חתונה מסוגנן עבור קיץ

הוזמן לחתונה? אין לי מושג מה ללבוש? אז אנחנו כאן כדי לעזור! מצאנו 21 שמלות אורח יפה החתונה בקיץ. יש שמלה לכולם – החל הדפסים פרחוניים רומנטי לצבעים נועזים ובהירים ועוד. לא משנה אם החתונה היא על חוף או על מקום גלאם, יש לנו שמלה בשבילך. תסתכל כדי לקבל קצת השראה!

1. מודגש ורוד השמלה רעיון

צבע חייב להיות בקיץ ורוד. לא רק ורוד מסוגנן, אבל זה גם אחד הצבעים של הרומנטיקה מה שהופך אותו מושלם לחתונה הקיץ! עם זאת, רעיון השמלה הראשונה שלנו עבור אורחים החתונה הוא זה תוססת ורוד התלבושת השמלה. כפי שאתה יכול לראות את זה נראה יפה מושלמת לאירוע מיוחד. אתה יכול גם לבחור גוון שונה של ורוד או סגנון אחר של השמלה.

נוֹעָז Pink Dress and Nude Heels

2. שמלה פרחונית אלגנטית עם Frills

הדפס קל ללבוש בחתונה הוא פרחוני. הרעיון הבא שלנו הוא דוגמה מצוינת איך ללבוש הדפס פרחוני לאירוע. השמלה היא אור אשר עושה את זה נראה הקיץ, יש לו ורוד אלגנטי להדפיס את סלסולים הם תכונה מסוגננת. שמלה כזאת יכולה להיות משוחק על ידי מישהו ייראה יפה בכל חתונה.

אֵלֶגַנטִי Floral Dress with Frills

3. כחול יפה Broderie Anglaise שמלה

הבא, יש לנו רעיון שמלה כחולה יפה. השמלה היא מעל הכתף ויש לה broderie anglaise או רקמה אנגלית. רקמה זו היא בחירה מדהימה עבור הקיץ כי זה מסוגנן וקל. אתה יכול לקבל שמלה עם טכניקה זו בכל צבע.

יפה Blue Off-the-Shoulder Lace Dress

4. וינטג שמלה רעיון

להביא כמה זוהר וינטאג לחתונה עם שמלה כמו אחד בהשתתפות. השמלה floaty יש הדפס פרחוני מדהים חגורה. אתה יכול לקבל שמלות דומות ככה בכל הדפסים וצבעים, כך שתוכל לבחור שמלה כי הוא מושלם בשבילך. ללבוש עם תסרוקת כמו צילום כדי להשלים את המראה וינטאג שלך.

בָּצִיר Outfit Idea for a Summer Wedding

5. די שמלת הכתף

מחוץ שמלות הכתף מושלמים עבור הקיץ. זה הרעיון הבא מראה איך ללבוש את הסגנון בצורה אלגנטית לאירוע מיוחד כמו חתונה. השמלה מצויד הוא בצבע יפה, בהיר יש תכונה צמרמורת. אתה יכול לקבל שמלות כאלה שגם הם צפים. ללבוש עם נעלי הצהרה או סנדלים כי צבע להתאים את השמלה.

יפה Off the Shoulder Dress

6. שמלה פרחונית רעיון חגורה

חגורה יכולה לעשות הבדל גדול בדרך השמלה נראה. חגורות יכול להראות את המותניים שלך יכול לעשות ארוך, שמלות floaty נראה מצויד יותר. הנה דוגמה מצוינת איך אתה יכול סגנון חגורה עם שמלה פרחונית. זה מראה יפה שיתאים לחתונה בקיץ או בחוף.

פִּרחִי Dress and Belt Outfit Idea

7. שמלה קלה עם אביזרים מודגש

דרך נוספת לג’אז עד תלבושת אורח החתונה היא עם אביזרים. כאן יש לנו תלבושת כי הוא מורכב שמלה לבנה ונעליים כחולות נועזות, שק, צעיף ואביזרי שיער. המפתח ליצירת בגד צבעוני אבל אלגנטי כזה הוא על ידי בחירת צבע מתוך הדפסה. כפי שאתה יכול לראות, את השמלה יש כחול וירוק להדפיס את האביזרים להשתמש בכחול. ניתן ליצור מראה דומה עם כל צבע.

אוֹר Dress with Bold Accessories

8. פסטל סגול רעיון השמלה

בחירה צבעונית מאוד פופולרי עבור חתונות הוא סגול, סגול במיוחד. הרעיון הבא שלנו תלבושת שמלה סופר סגולה חמוד כי הוא מושלם לחתונה הקיץ. השמלה יש שרוולים יפה הוא אלגנטי. עם שמלה כזאת אתה יכול להתאים את הצבע שלך גם אביזרים. ישנן אפשרויות רבות בלבוש בצבע דומה כדי שיתאימו לכל אחד.

פָּשׁוּט, Pastel Purple Dress Idea

9. חתונה קיץ חתונה רעיון עם פרילס

הולך לחתונה החוף? אז השמלה הבאה יכולה להיות הבחירה המושלמת. השמלה היא קלה, קיצית ומסוגננת. הוא קצר ויש לו פריל יפה המפרט. שמלה כזאת תיראה מדהים על החוף, אבל אתה יכול גם glam אותו עם כמה עקבים ותכשיטים נוצץ לחתונות אחרות בקיץ מדי.

קַיִץ Wedding Guest Dress Idea with Frills

10. ארוך, השמלה הדפס פרחוני

שמלות ארוכות מקסי הם בחירה מצוינת עבור החתונה בקיץ. שמלות אלה ישמור לך מגניב אבל נראה מאוד אופנתי מדי. השמלה בהשתתפות הוא דוגמה מדהימה של איזה סוג של שמלה ארוכה אתה יכול ללבוש בחתונה. יש לה עיצוב יפה של הכתף והדפסה אלגנטית. כל אחד היה נראה מדהים בשמלה כזאת.

ארוך Floral Print Dress

No Replies to "21 שמלות אורח חתונה מסוגנן עבור קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.