למד כיצד לעשות עיצובים שיער פופיק כמו לבבות ומשולשים | insightyv.com

למד כיצד לעשות עיצובים שיער פופיק כמו לבבות ומשולשים

למד כיצד לעשות עיצובים שיער פופיק כמו לבבות ומשולשים

 

כאשר אתה משועמם עם לקצץ הישן, ביקיני, או בסגנון שעווה ברזילאית, אתה יכול לבחור עבור תיקון בצורת. זוהי דרך להיות שובבה וסקסי אבל עדיין לשמור על רוב אזור הערווה שלך לגמרי חלקה חשוף. עיצובים שיער פוייק יכול לקחת את הגילוח שלך או ניסיון שעווה לשלב הבא על ידי עיצוב חלק של אזור הביקיני שלך לתוך הלב, ברק, משולש, או יצירה מפוארת אחרת. אמנם אתה תמיד יכול לקבל עיצוב נעשה באופן מקצועי, יש לך את האפשרות לקבל יצירתי בפרטיות של הבית שלך מאוד על ידי ביצוע כל העיצוב שאתה רוצה.

יצירת עיצוב שיער

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא להכין את אזור הערווה. אם אתה הולך צבע השיער הערווה שלך, הקפד לעשות זאת לפני הגילוח (או לחכות לפחות יום או יומיים לאחר גילוח). הצבע עשוי לעקוץ את העור המגולח.

כאשר אתה מוכן, להתחיל לקצץ כל השיער יותר מ 3/4 אינץ ‘. השתמש קוצץ שיער לקצץ את כל השיער הערווה שלך עד 1/2 אינץ ‘באמצעות מצורף השומר. קליפרס יכול גם לעזור לשמור את השיער אפילו. אין להשתמש במספריים, כפי שאתה מסתכן לקצץ קצת שיער קצר מדי או ליצור מראה קטוע. כאשר תסיים, אבק מכל שיער עודף עם מגבת.

לאחר לקצץ שלך, אתה רוצה לקבל או לעשות סטנסיל עמיד למים עמיד במים בעיצוב שאתה מנסה להשיג. מניחים קרם סמיך או קרם על גבי החלק התחתון של הסטנסיל, ומניחים אותו במקום שבו אתה רוצה את העיצוב על אזור הערווה שלך. לאחר מכן, להחזיק את stencil למטה בתקיפות, וכן לקצץ את החלק החיצוני של סטנסיל עד 1/4 אינץ ‘באמצעות קוצץ שיער עם מצורף השומר שוב.

קרם צריך לעזור לך לשמור את סטנסיל במקום יחד עם מחזיק אותו.

לאחר מכן, אתה רוצה לקחת אמבטיה חמה או מקלחת. תן את השיער להתרכך על ידי חום של 5 עד 10 דקות, כך קל יותר להתגלח. לאחר מכן, תוכל להחיל את סטנסיל שוב. קרם את החלק התחתון של הסטנסיל ואת השיער בעיצוב מחדש.

הסרת השיער

מרחי גילוח גילוח על השיער שאתה הולך להתגלח. לאחר מכן, להסיר את השיער כי הוא outlining את הסטנסיל באמצעות להב טרי. לאחר גילוח השיער outlining סטנסיל, אתה יכול להסיר את הסטנסיל לגלח את שאר השיער כי הוא מחוץ לעיצוב.

לחלופין, אתה יכול לחכות עד השיער שלך הוא קצת יבש ולהשתמש בשפתיים שפתיים אדומות כדי לתאר את הצורה. מסיבות סניטריות, ייתכן שתרצה לייעד את זה אניה שפתיים במיוחד עבור אזור הביקיני שלך רק לבחור לא להשתמש בו בחזרה על הפנים שלך. השתמש קצת קרם גילוח ברור כמו ג’יג ‘י ברזילאי גילוח כי לא קצף, כך שאתה יכול לראות דרך זה רק לגלח שבו הקו האדום כדלקמן. ייתכן גם רוצה להשתמש בתער ביקיני קטן כדי להקל על העבודה לאורך השורות.

גילוח הוא לא עבור כולם. אם אתה רוצה את השיער כדי להישאר עוד יותר, לקבל שעווה ועיצוב שיער הערווה נעשה באופן מקצועי.

תעשה חיים

עכשיו שיש לך את העיצוב שלך במקום, אתה יכול לקצץ את השיער זה בצורה למטה אפילו קצר יותר, לפי הצורך, באמצעות קוצץ שיער. אתה גם רוצה לחות על ידי יישום קרם אור ו unscented לאזור מגולח.

אם אתה רוצה, אתה יכול להוסיף עיצובים אפילו יותר את הצורה שלך באמצעות תכשיטי גוף או גבישים כדי לתאר את זה.

בדיוק כמו מדבקה, אתה יכול לקלף ולהדביק אותו על העור. אם קצת vajazzle הוא לא בסמטה שלך, שקול להשתמש כמה ניקיון פשוט בכיתה כיתה להוסיף נוצץ לעצב שלך בצורה שונה מאשר תכשיטים (שכן הם לא 3-D). כדי לעשות זאת, להרים ערכת הכוללת את כל מה שאתה צריך כדי לגרום לזה לקרות.

זה היה קל

עכשיו אתה יודע כמה פשוט זה באמת יש עיצוב אישי משלך. ודא כי כל המוצרים אתה משתמש להישאר מחוץ לגוף שלך, כולל סטנסיל, קוצץ שיער, גילוח, קרם גילוח / ג’ל, ותחליב. בעוד צורה בסיסית כמו לב או חץ יהיה הרבה יותר קל לעצב, יש סטנסילים רבים בחוץ לך לשקול. אם אתה ערמומי, אתה יכול אפילו לעשות סטנסיל משלך.

No Replies to "למד כיצד לעשות עיצובים שיער פופיק כמו לבבות ומשולשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 + = 45