5 דרכים מדהים להראות לחבר אתה מעריך אותם | insightyv.com

5 דרכים מדהים להראות לחבר אתה מעריך אותם

5 דרכים מדהים להראות לחבר אתה מעריך אותם

מציג תודה והכרת תודה יכול לגרום לחבר שלך להרגיש מיוחד לשמור על הקשר שלך קרוב. להיות אסיר תודה על חברים טובים בחיים שלך יכול לעזור לך לזהות בקלות רבה יותר את חברויות רעילות כי צצים פה ושם גם כן. כאשר אתה מקיף את עצמך עם אנשים טובים ולעשות מאמץ כדי לזהות תרומה חיובית שלהם לחיים שלך, אתה תהיה פחות נלקח על ידי אנשים שאין להם את האינטרסים שלך בלב.

שלח כרטיס למישהו עם כתב יד פרטים על למה אתה מודה על החברות שלהם

כאשר אנו מבלים כל כך הרבה זמן על מדיה חברתית, מחשבות בכתב יד להיות הרבה יותר מיוחד לחברים. כאשר אתה כותב את המחשבות שלך ביד שלך, זה מאפשר לחבר יודע כי אתה לקח את הזמן מתוך יום עמוס שלך לחשוב עליהם לכבד אותם. זה לבד עושה את הכרת התודה שלך להתבלט, הרבה יותר מאשר פוסט על קיר בפייסבוק או לצעוק על צפצוף.

יש גם משהו על כתב יד המאפשר את האישיות שלך לעבור. כרטיס שאתה כותב לעצמך הוא שונה מזה שכל אחד אחר יכול לכתוב. זה מראה את האינדיבידואליות שלך וזה מה שחשוב ביותר לחבר.

כשמדובר בכתיבת המחשבות שלך, לבחור אחד או שניים רגעים מיוחדים באמת כדי להפוך אותם אישית. בעוד “אני אסיר תודה שאתה החבר שלי” הערה הוא נחמד, זה הרבה יותר טוב לכתוב משהו שאתה יכול להגיד רק על החבר שלך ואף אחד אחר.

לדוגמה:

אני כל הזמן חושבת על הזמן הזה שאתה bailed אותי אחרי השמרטפית שלי עזב ואני צריך להגיע לראיון העבודה שלי. לעולם לא אשכח כמה זה עזר לי.

אוֹ:

אתה תמיד קורא לי ממש בזמן שאני צריך לשמוע את הקול שלך. תודה רבה לך על כך שתצאי החוצה כאשר אתה עושה.

אוֹ:

דברים שקורים לי פשוט אינם אמיתיים עד שאספר לך עליהם. תודה שאתה חבר שלי.

גם כרטיסים לא צריכים להיות מטומטמים. אם אתה וחבר יש סיפורים מצחיקים יחד, להשתמש חוש ההומור שלך לתת BFF שלך יודע כמה אתה מעריך אותם. תן את אופי הידידות להכתיב את סוג כרטיס אתה כותב.

לתרום לצדקה האהוב של החבר שלך

האם לחבר שלך יש צדקה הם מבלים הרבה זמן? לעשות תרומה על שמם כדרך לומר תודה על כל מה שהם עושים בשבילך.

למרות שאתה לא צריך להתרברב על תרומה איפשהו, אתה צריך לוודא שאתה אומר לחבר שהם עשו השפעה על המודעות שלך של בעיה מסוימת, וכתוצאה מכך, אתה רוצה לתרום כי הם חשובים לך.

החבר שלך יעריך את העובדה ששמת לב וכבד אותם על ידי מתן בחזרה בדרך זו.

למידע נוסף על מחלה כרונית החבר שלך נאבק

אם החבר שלך נאבק עם מצב כרוני, להראות את הכרת תודה להם על ידי למידה יותר על המחלה. אנשים עם מצב כרוני לעתים קרובות מרגיש misunderstood כי הם “לא נראה חולה.” התנאים הכרוניים הם מעולם לא נרפא, הצליח רק, וכתוצאה מכך, להוסיף הרבה מתח לחייו של חבר שלך.

גלה מה קורה איתם כדי שתוכל לתמוך בהם טוב יותר.

כמה דברים לומר:

אני באמת אכפת לך כחבר, אבל אני מבין שאני לא יודע הרבה על סוכרת סוג 1 שלך. על מה אתם מתמודדים עם זה מדי יום? מה אתה רוצה שאני אדע?

אוֹ:

אני אסיר תודה שתמיד את הזמן בשבילי, כי אני יודע שהפיברומיאלגיה שלך היא אתגר בשבילך. איך יש כמה דרכים אני יכול לתמוך בך?

חשוב להקשיב יותר ממה שאתה מדבר כאשר אתה שואל על בריאות כרונית של חבר. כמו כן, לא מציעים טיפים על איך הם יכולים “להירפא”. אם אתה יכול לעשות את זה, תוכל להחזיק מקום מיוחד בלב של החבר שלך.

לעשות משהו בשבילם

יש שתי אסכולות של מתנות תוצרת בית. כמה אנשים באמת מעריכים אותם, וכמה אנשים חושבים שהם גביני. אבל אם אתה יכול לעשות משהו עבור חבר שהם באופן אישי יעריכו ולהשתמש, זה דרך מצוינת להראות עד כמה אתה אסיר תודה שיש לך את החבר הזה בחיים שלך.

גם חברים שאינם אוהבים עבודות יד ייהנו דברים כמו יומן זיכרון, אשר אישי רק בשבילם הולך קילומטר נוסף בהדגשת הידידות שלך.

הנה כמה רעיונות אחרים על ביצוע משהו מאפס:

  • דברים לעשות באמצעות צ ‘יפס צבע ישן
  • צמיד חברות
  • שימוש חוזר סוודר מועדף הישן לעשות משהו עבור חבר
  • הפוך ספר ישן לתוך משהו מגניב לחבר

ספר לחבריך

אם כתיבת הערה היא לא הדבר שלך, הקפד לספר לחבר שלך כמה אתה אסיר תודה שיש להם את החיים שלך. מתן מחמאה כנה יכול להרים את רוח של חבר שלך ולתת להם תחושה של נוחות על היחסים שלך.

לדוגמה, אתה יכול להזמין אותם לארוחת ערב, ולהרים אותם עם מסר אסיר תודה. או אולי פשוט לפנות אליהם לפני שאתה עומד להתחיל את המכונית וללכת על הכביש, לספר להם כמה זה אומר שיש להם מסביב. הנה עוד על סוגים של מחמאות לעבוד הכי טוב עם חברויות.

תן קצת מחשבה על הדרך הטובה ביותר לתת לחבר לדעת כמה אכפת לך. לעתים קרובות, מה עובד היטב עבור חבר אחד לא יכול אחרת, אז להשתמש באישיות של כל חבר כמדריך כיצד הטובה ביותר להראות תודה.

No Replies to "5 דרכים מדהים להראות לחבר אתה מעריך אותם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 + = 44