23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו – insightyv.com

23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו

11. תוססת פרח עיצוב הרעיון

הבא, יש לנו רעיון תוסס פרחוני תוסס. העיצוב כולל שתי מגנולות סגולות. סגול magnolas הם סמל של חמלה ועדינות, מה שהופך אותם בחירה מצוינת עבור קעקועים אח כמו אח שלך עשוי להיות תכונות אלה. אתה יכול לקבל קעקוע דומה או למצוא פרח אחר המייצג את אחיך.

תוֹאֵם Magnolias Tattoo Idea

12. התאמת קוי קעקועים דגים

מחפש רעיון קעקוע קטן וחמוד? לאחר מכן לבחור הבא הוא בשבילך! כאן יש לנו שני דגמים שונים צבע דגים. אתה יכול לקבל את אלה אם אתה והאח שלך אוהב את האוקיינוס ​​או אולי לדוג. לא רק זה אלא דגים הם סמל של סבלנות, כוח וחוכמה. תכונות אלה יכול להיות מה שאתה מעריץ על זה.

תוֹאֵם Koi Fish Sibling Tattoos

13. לבבות זעירים קעקוע רעיון

הרעיון הבא שלנו כולל שני לבבות קטנים. הלבבות חמודים ומתוחכמים. קעקועים כמו זה יהיה נהדר אם אתה רוצה קעקוע אח זה יכול להיות מכוסה או מוצג. אלה יהיו גם מושלם כמו קעקועים הראשון כי הם קטנים, אז אתה לא צריך לסבול הרבה כאב במשך זמן רב.

זָעִיר Hearts Sibling Tattoos

14. קעקועים פרח אלגנטי

האם אתה ואחותך מחפשים קעקוע תואם? אז יכולנו רק את העיצוב! כאן יש לנו שתי גבירות עם קעקועים פרח ורוד מדהים. קעקוע כזה יתאים לכולם וזה יכול להיות מקועקע בכל מקום. אתה יכול לקבל משהו דומה מחדש או לבחור פרח אחר.

תוֹאֵם Flower Tattoos for Sisters

15. רעיון דיוקן משפחתי

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות קעקוע עם דיוקנאות של אחים. אם אתה אוהב את הרעיון, אז אולי אתה אוהב את זה יותר מדי. כאן יש לנו עיצוב קעקוע של דיוקן משפחתי. זה רעיון כל כך ייחודי ואת הקעקוע ניתן ליצור מהתמונה האהובה עליך. אולי בחופשה משפחתית או באירוע אחר. אתה יכול גם לכלול את כל המשפחה במקום רק את אחיך.

תוֹאֵם Family Portrait Tattoo Idea for Siblings

16. קעקוע צדף קעקועים

האם אתה והאח שלך אוהבים את הים ואת החוף? אם כן, הרעיון הבא הוא בשבילך. כאן יש לנו שתי קעקועים הקרסול כי תכונה אצות, צדפים וכוכבי ים. זהו רעיון קעקוע מדהים. אתה יכול ליצור מחדש עיצוב דומה או אולי להוסיף קצת צבע. כך או כך, יהיה לך קעקוע תואם חמוד.

תוֹאֵם Seashell Ankle Tattoos

17. לבבות תואמים

לבבות ופרחים הם רעיונות עיצוב פופולרי מאוד עבור קעקועים. זה לבחור הבא משלב את שני! כאן יש לנו מתווה לב כי כבר מלא עם הדפס פרחוני. אתה והאח שלך יכול לקבל את הקעקועים האלה כדי להראות את הקשר שאתה משתף. אתה יכול אפילו לשנות את הפרחים בפנים, אולי לבחור פרחים האהובים עליך. אם אתה רוצה קעקועים שונים, אתה יכול גם למלא את הלב עם כל האהובים פרחים אחרים.

תוֹאֵם Heart Tattoos for Siblings

18. שמש וירח

קעקועים של השמש והירח יכולים לייצג יין ויאנג או איזון בין שני כוחות שונים. לכן הרעיון הבא שלנו קעקוע אחות תכונות ירח אחד ושמש אחת. אלה יכולים לסמל את ההבדלים בין שניכם כמו אחים, אבל גם איך אתה מחובר. לא רק יש משמעות אבל קעקועים אלה נראים סופר חמוד מדי!

 Sun and Moon Sibling Tattoos

19. התאמת רוז קעקועים

הרעיון הבא שלנו כולל שני קעקועים ורדים. ורדים הם נהדר כמו קעקועים כי הם נראים מדהים החליפה גברים ונשים כאחד. אם יש לך אחים כי הן זכר ונקבה ורד יכול להיות העיצוב לבחור. אתה יכול לקבל דיו שחור עלה כמו אלה או אולי להוסיף קצת צבע. אולי אתה יכול גם להשתמש בכל סגנון אישי אחר ולהוסיף תכונות עיצוב אחרות מדי.

תוֹאֵם Rose Tattoos for Siblings

20. רעיון קעקוע וחצי

חצי קעקועים הם רעיון כל כך חכם. עבור חצי קעקועים, עיצוב יכול להיות מקועקע על שני חלקים שונים של הגוף כגון זרועות, רגליים או על אדם אחר. כאשר אתה שם את שני החצאים יחד זה עושה קעקוע שלם. רעיון זה נהדר עבור אחים כי הקעקוע אינו שלם עד שאתה ביחד. אתה יכול לקבל עיצוב Funky כמו זה או לבחור משלך.

חֲצִי Tattoo Idea for Siblings

21. עץ דקל קעקוע הרעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע עץ חמוד עץ. לא רק עצי דקל יכול להזכיר לך מקומות טרופיים וחופשות אבל אלה הם גם סמלים של חוכמה. אלה היו עושים נהדר קעקועים אחים אם היית בחופשה יחד, אם אתה אוהב את הצמחים או אם אתה חושב האחים שלך מלא חוכמה. אתה יכול לקבל קעקוע כזה להציב בכל מקום.

כַּף הַיָד Trees Tattoo Idea for Siblings

22. המלך והמלך קעקועים אחים

קעקועים ריגל עם כתרים tiaras הם מאוד פופולרי עם עיצובים כמו זה אנחנו יכולים לראות למה! כאן יש לנו שני כתרים מלכותיים כי כבר אישית עם שמות. אתה יכול ליצור מחדש עיצוב דומה בכל כך הרבה דרכים שונות. אתה יכול להיות אלה תואמים כאלה או אולי יש סגנונות הכתר צבעים שונים לייצג את אחיך.

צִבעֵי מַיִם, King and Queen Sibling Tattoos

23. התאמת קעקועים פרח

הרעיון האחרון קעקוע אחים אנחנו צריכים להראות לך את אלה עיצובים פרחוני די. אנחנו אוהבים את זה כי הם מאוד עדינים ונשיים. קעקועים כמו אלה יתאים לכל אחד יכול להיות מקועקע בכל מקום. פרחים כאלה הם נצחי כך אתה ואת אחיך יכול להיות קעקוע תואם כי אתה תאהב לנצח.

תוֹאֵם Flower Tattoos for Sisters

אנו מקווים שמצאתם את רעיון הקעקוע המושלם לכם ולאחים שלכם!

No Replies to "23 מגניב קעקועים אחים אתה רוצה לקבל עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.