5 דברים לצפות מן הנשיקה הראשונה שלך – insightyv.com

5 דברים לצפות מן הנשיקה הראשונה שלך

נשיקות מרגישות נהדר, אבל אין שום קסם או שום דבר. אתה עדיין מדבר על שפתיים ולשונות ואנשים אחרים יורקים. אני לא אומר את זה כדי לאכזב אותך – אני רק רוצה לטפח את כל הציפיות של שירה ציפורים הערפל מתערבל סביב ברגע שאתה נועל שפתיים.

Friday
של 05

זה יהיה קצת מביך

צָעִיר couple kissing in back seat of car, side view

מייקל שארקי / סטון / גטי

אף אחד לא מושלם לנשק בפעם הראשונה שהם מנסים את זה. אבל אל תדאג. גם הנשיקה שלך תהיה עצבנית, גם אם זו לא הנשיקה הראשונה שלהם. ואם שניכם אוהבים זה את זה, מה שקורה במהלך הנשיקה הראשונה לא משנה; אתה עדיין לשתף הרבה יותר נשיקות בעתיד.

02
של 05

זה יהיה יותר טוב ממה שאתה חושב

אם חווית הנשיקה היחידה שלך באה מהצפייה המחברת, ראית ושמעת נשיקות לפני כן. מַרגִישׁ נשיקה, אשר יכול להיות רטוב וקר, עלול לתפוס אותך לא מאובטח בפעם הראשונה.

03
של 05

אתה לא צריך כמו הרבה לשון כפי שאתה חושב

השפתיים יכולות לעשות הרבה בעצמן. למעשה, מכל הסוגים השונים של הנשיקות שם בחוץ, כמה מן הנשיקות הטובות ביותר אינן משתמשות כלל בלשון. מוטב לך לנסות כמה מהם הראשונים מחזיק את הלשון שלך עד שיש לך קצת יותר נשיקה ניסיון.

04
של 05

זה יהיה קצר יותר ממה שאתה חושב

נשיקות לא נמשכות עוד ועוד כמו בסרטים. בעולם האמיתי, אתה צריך לבוא לאוויר. נשיקות אינן מרוץ מרחק; אין שום דבר רע בנשיקה ראשונה קצרה, מתוקה ומשאירה אותם גוססים יותר.

05
של 05

אתה תהיה פאניקה על איך אתה עושה – אבל לא

אם מחשבות שליליות נכנס לראש שלך, לדפוק אותם ישר החוצה. רק לנקות את דעתך וללכת עם הזרם. נשיקות אינן עבודת בית ספר, לכן אל תחמיצו אותן! הנשיקות הטובות ביותר מגיעות מהלב ולא מהמוח.

No Replies to "5 דברים לצפות מן הנשיקה הראשונה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.