5 דרכים ללבוש שיק איפור צבעוני | insightyv.com

5 דרכים ללבוש שיק איפור צבעוני

איפור צבעוני לא נועד להיות מפחיד. למעשה, יש כמה דרכים אתה יכול לשלב צבע לתוך שגרת האיפור שלך כי עדיין נראה שיק ו מלוטש. כאשר מדובר בגוונים נועזים יותר, זה על לדעת מה לעשות, מתי לעשות את זה, ומה מוצרים להשתמש. נדנדה שפה מודגש, עיניים smokier, או מסקרה צבעונית כיף הם תמיד רעיונות גדולים כאשר רוצים לשנות את שגרת היופי שלך. כל כך הרבה צבע מחכה לך רק כמה לחיצות קצרות, ללמוד כיצד להוסיף צבע לשגרה היופי שלך כל הזמן מרגיש נהדר נהדר. 

5 דרכים ללבוש שיק איפור צבעוני

 אמילי רטצ’קובסקי / ג’ון קופלוף / גטי אימג ‘

זה מראה מדהים eyeshadow אדום בהשתתפות אמילי Ratajkowski היא דרך יפה להוסיף דרמה גוונים צבעוניים לעיניים, בעוד עדיין מחפש שיק מספיק כדי להשתתף בכל אירוע חשוב שאולי יש לך. אתה לא צריך להעתיק את המראה הזה בדיוק את אותם צבעים אם אתה לא המעריץ הגדול ביותר של אדום. כעניין של עובדה, אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל הצבעים שאתה בוחר להרגיש הכי נוח פנימה איזון את המראה עם שפה רכה הוא אידיאלי כאשר המוקד העיקרי הוא על העיניים. הקפד ללבוש כמה מעילים של מסקרה כדי לאטום את העסקה על זה מרתק ומאופיינת איפור המגמה. 

למעלה מבחר מוצרים: עירוני דעיכה נולד כדי להפעיל לוח צבעים, דעיכה עירונית נולד כדי לרוץ 24/7 גלייד על עיפרון עיניים, עירוני דעיכה סגן שפתון נולד כדי להפעיל אוסף 
יותר ”

No Replies to "5 דרכים ללבוש שיק איפור צבעוני"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2