23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות | insightyv.com

23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות

11. בורג קלוע מאופשר

האם יש לך אירוע מיוחד מגיע? לאחר מכן לשקול בוב קלוע מאופשר. זה בוב כולל אביזר לבן, מעוטר. משהו כזה יהיה מושלם עבור חתונה, תאריך לילה, לילה בחוץ ועוד. אתה יכול לקבל כל אביזר, אולי פרח לתת את השיער שלך מבט קיצוני.

מאובזר Braided Bob for Braided Bobs for Black Women

12. צמות צבעוניות

הבחירה הבאה שלנו מראה איך מסוגנן בוב יכול להיראות עם צמות צבעוניות בהירות. הצמות יש צבע כחול מודגש אליהם והם נסחפו לצד. שילוב זה הוא מסוגנן מאוד. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם צבע דומה או צבע שאתה אוהב. נסו לבחור משהו שונה משחור אבל גם למטה למטה כדי ליצור מראה אופנתי.

נוֹעָז Black and Blue Long Bob Braids

13. Fulani קלוע בוב

הדבר הגדול על הצמות הוא שיש לך הרבה חופש. יש לך את הבחירה של עובי, צבעים וצורה. בוב פשוט יכול להיות רק צמות ישר אבל אם אתה רוצה משהו יותר ייחודי אתה יכול להיות בדוגמת צמות כאלה. סגנון זה נקרא צמות Fulani או צמות שבטי. אנחנו אוהבים את זה מדהים, נראה אופנתי. אתה יכול לנסות הרבה דפוסי צמה שונים.

חום Fulani Braids Bob Hairstyle

14. סגול כהה קלועה בוב

הבא יש לנו זה אופנתי סגול כהה סגול bob. סגול כהה נותן את הצמות אופנתית אופנתי ועצבני. צבע כזה הוא נהדר אם אתה רוצה לנסות צבע מודגש. בוב כזה יתאים לכל גברת. סגול כהה ייראה נהדר עם צמות דקות יותר מדי.

אפל Purple Braided Bob for Braided Bobs for Black Women

15. צמות אדום, שחור וזהב

צמות אדומות נראה מאוד אופנתי עם צמות שחורות. שילוב צבע עובד טוב מאוד ביחד כפי שאתה יכול לראות בבחירה הבאה שלנו. הצמות האלה הם סופר אופנתי ייראה נהדר כפי שהם. הגברת הזאת הגבירה את משחק הסגנון שלה על ידי הוספת כמה אביזרים זהב. משולבת של אדום, שחור וזהב ליצור מראה glam כך מושלם עבור כל מי שמחפש תסרוקת זוהרת.

אָדוֹם, Black and Gold Braids for Braided Bobs for Black Women

16. בורג קלוע קצר

לאחר מכן, יש לנו בוב קצר שיושב ממש מתחת לסנטר. זהו עוד דוגמה מסוגננת של איך bobs קלוע יכול להיות ארוך יותר מלפנים וקצר יותר מאחור. תסרוקת כזאת תיתן לכל בחורה מראה אופנתי וזוהר. משהו כזה יהיה מושלם לכל אירוע מ ימים רגועים לעבוד לאירוע מיוחד כמו חתונה.

קצר Braided Bob for Braided Bobs for Black Women

Spurce: @clineecole

17. דבש בלונדיני צמות

הקיץ כאן, כך שאתה עשוי להיות מחפש לתת את השיער שלך להרים. אתה יכול ללכת על משהו קל כמו בלונדינית דבש. זה בלונדינית חמה נראה יפה עם כל צבע העור. אתה יכול אפילו צעד את המשחק בסגנון ולהוסיף כמה מצמות קל יותר בדיוק כמו אלה בהשתתפות. בוב קל כזה מושלם בקיץ!

דבש Blonde Box Bob Braids

18. בוב ברייד פאה

לא בטוח אם צמות בוב יתאים צורת הפנים שלך? אין דאגות. לפני ההתחייבות לסגנון זה, אתה יכול רוק פאות צמות בוב. זה פאה הוא מן המותג RastAfriBraid והולך על ידי שם ‘סטוני ברייד פאה’. הצמות נראות טבעיות, נכון?

בוב Braids Wig

19. חלק צד בוב

הבחירה הבאה שלנו היא עוד חלק מדהים בצד בוב. זה כולל צמות עבות מאוד, כי כבר קלוע עם שני צבעים. השימוש בשני צבעים יוצר תסרוקת Funky זה ייתן כל הנשים מראה חדש ורענן. אתה יכול לקבל כל שני צבעים הצמות שלך כל כך פשוט ליהנות ולבחור את הצבעים שאתה הכי אוהב. השתמש להקות גומי תוססת עבור קיץ מדהים לעשות.

קַיִץ Bob Braids Look

20. חצי בוב

בוב יכול להיות מנוסח במובנים רבים. המבט הקלוע הבא שלנו כולל צמות עבות. הדבר שעושה את הסגנון הזה שונה הוא קליפ פשוט כי כבר בשימוש. הקליפ יצרה חצי מעלה חצי למטה נראה, חצי בסגנון למעלה נראה יפה בצמות.

חֲצִי Up Bob for Braided Bobs for Black Women

21. אורך בינוני צמות בוב

אנחנו לא יודעים עליך, אבל אנחנו מאוהבים בצמות היפות האלה. זה סגנון באב בינוני אורך ייראה נהדר על כל בחורה. סגנון כזה יהיה נהדר עבור הקיץ יתאים לכל הגילאים. זהו מראה צדדי שישאיר אותך מחפש מסוגנן לכל אירוע. אם אתה תוהה איזה סוג של מחרוזת משמש על הצמות – זה חוט תפירה זה חזר על עצמו כמה זמן וזה עושה את זה להתבלט.

בינוני Length Box Braids

22. צמות בוב שכבות

אם אתה אוהד של שיער בשכבות, זה הסגנון הבא יכול להיות בשבילך. זה אחד יש צמות ארוכות וקצרות יותר שיוצרים מראה רב יותר. זוהי רק דרך פשוטה וקלה לעדכן את bob שלך. הוסף כמה חפתים זהב עבור מראה אופנתי.

מְרוּבָּד Bob Braids with Cuffs

23. פולאני קלוע בוב

אחרון ברשימה שלנו הוא זה פשוט קל מסוגנן bob. כפי שאתה יכול לראות, צמות פולאני יכול להיות משוחק בדרכים אינסופיות, ואת זה בוב מדהים הוא אחד מהם. זהו סגנון יפה מאוד ונשי. משהו כזה ייראה יפה על כל בחורה. אנחנו אוהבים את זה bob קלוע בהחלט להעתיק את הסגנון עבור הקיץ!

פולאני Braided Bob

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת שלנו bobs קלוע!

No Replies to "23 צמות בוב אופנתי לנשים אפרו-אמריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 4 =