חנויות מותגים המציעים Androgynous סטייפלס סטיילס | insightyv.com

חנויות מותגים המציעים Androgynous סטייפלס סטיילס

עד לאחרונה, אלה המבקשים ללבוש בגדים androgynous ואביזרים הועברו לקניות במחלקת בגדי גברים. זה מעולם לא היה פתרון אידיאלי. אחרי הכל, בגדים של גברים בנויה על הצורה הגברית, שהיא בדרך כלל ללא עקומות – כלומר הוא נוטה למשוך פער בכמה נקודות מפתח על נשים. כמו כן, חליפת הנשים מיועדת בדרך כלל להיראות נשית מדי לאשה שרוצה להתלבש בניטרליות מגדרית, והמבנים המותאמים והחתכים הנמוכים – שנועדו להדגיש את הדמות הנשית – פשוט אינם מתאימים לגבר בנוחות. איזון זה בין בגדים שמרגישים מעט גבריים – מרכזיים (או לגמרי חסרי מגדר) ובגדים שמתאימים לגוף ומרגישים נהדר,.

למרבה המזל, עם זאת, זה משתנה מהר, וזה קל יותר מאשר אי פעם למצוא בגדים androgynous ואביזרים. קווי ביגוד שמטרתם נשים שאוהבות להתלבש כמו גברים, גברים המעדיפים מראה נייטרלי, ואנשים מכל הזהויות המגדריות המבקשים לחקור חלופות קניונים קונים בכל מקום, במיוחד באינטרנט. הנה רשימה של כמה מן הטובים ביותר הוקמה ו up- ו-הקרובים שורות של בגדים שעושים androgyny להפליא.

Wildfang

https://www.facebook.com/wearewildfang

חברה זו, הנמצאת בבעלות נשים, היא לא מותג, אלא כ”להקה של רוביין הודס המודרניות שפשטה על ארונות הגברים … [משחררת] בגדי גברים אחד בכל פעם “. מאויש על ידי “פמיניסטיות פראי,” הקמעונאי חצוף המניות הכל מעילים מפציץ ו blazers למגפיים, נעליים, כתפיות, הזעות, ו tees גרפי artesy. Wildfang מחויבת לתת בחזרה: במהלך 2018, 10 אחוזים מהרווחים מן האוסף הפמיניסטי פראי ללכת צדקה אחרת בכל חודש. אוהדי סלבריטאים כוללים את אלן פייג ‘, את קריסטן סטיוארט ואת ג’נל מונא.
יותר ”

חד Suiting

HOME


כפי שרומז שמה, שארפ Suiting מתמקדת חליפות טוקסידו, חליפות, חולצות, אפודים, ומכנסיים. למרות החברה בסופו של דבר יציע מוכן ללבוש פריטים, הכל נעשה סדר; אם אתה רוצה לרכוש מ Sharpe, עליך לתזמן התייעצות במטה שלהם בלוס אנג ‘לס. אוהדים אומרים שזה שווה את הנסיעה, אם כי: אתה בוחר בדים, פרטים עיצוב, סגנון, בכושר בעת רכישת חליפה שארפ העידו. החברה בבעלות קווירית היא קהילתית ממוקד צדקה ממוקד. נכון לשנת 2018, המותג תרם יותר מ -70 חליפות למרכזי נוער של LGBTQ, מלכ”רים, מוסדות חינוך וסטודנטים לקוויראים ברחבי ארצות הברית..
יותר ”

No Replies to "חנויות מותגים המציעים Androgynous סטייפלס סטיילס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − = 21