לחשוב על קבלת בוטוקס? מה זה? האם זה בטוח? – insightyv.com

לחשוב על קבלת בוטוקס? מה זה? האם זה בטוח?

אם אתה מודאג לגבי קמטים כי הם חרוט את דרכם לתוך העור שלך, אז אתה בטח נחשב בוטוקס, המהווה את מספר 1 קוסמטי בהליך בארה”ב היום.

היתרונות הם ברורים: מחקרים מראים נשים לקבל בוטוקס החל בסוף שנות ה -20 לפתח פחות קמטים מאשר נשים בגילאים באופן טבעי. אתה יכול לטפל קווי חיוך (הידוע גם בשם “רגליים של עורב”), קווי זעם, צוואר ואפילו לעצור את עצמך מזיעה מתחת לזרועות שלך על הידיים שלך עם טיפולים בוטוקס.

ישנם גם שימושים רפואיים עבור בוטוקס כולל טיפול מיגרנות.

יחד עם עניין בוטוקס, לבוא את השאלות. אתה בטח תוהה אם זה עובד (זה עשה לי, יותר על זה למטה), כמה זה עולה (כ $ 400 טיפול), איך זה עובד (רופא עושה כמה זריקות קטנות), זה כואב (הכאב הוא מינימלי), וכמה זמן זה נמשך (4 עד 6 חודשים).

מה זה בוטוקס בכל מקרה?

בוטוקס הוא בעצם צורה מטוהרת של רעלן בוטולינום. בוטוקס עובד “להקפיא” את השרירים שבהם קמטים נוטים להרכיב כך שהם לא מקבלים יותר. כאשר מוזרק, הוא מחליק קווים דקים על ידי חסימת הדחפים העצביים המפעילים קמטים שריר גורם. זהו המלך של הליכים קוסמטיים שאינם פולשניים. זה סופר פופולרי בימים אלה, כמו רופאים יותר ויותר לספק אותו במשרדיהם לעשות כסף מהיר. אתה יכול לקבל קופונים Groupon עבור בוטוקס הנחה, אתה יכול להשתתף או לארח מסיבות בוטוקס. עשרות אלפי נהלים נעשים בשנה ולא דווח על מקרי מוות משימוש קוסמטי.

זה אושר גם על ידי ה- FDA עבור מגוון רחב של הליכים קוסמטיים ורפואיים.

האם זה בטוח להזריק בוטוליזם בגוף אחד?

כן זה כן. הרופא שלי, ד”ר דיוויד קולברט מקבוצת דרמטולוגיה בניו יורק, הבטיח לי שאספירין הרבה יותר מסוכן מבוטוקס משום שאספירין במינונים גבוהים יכול למעשה להרוג אדם.

עשיתי כמות עצומה של מחקר ודיברתי עם מיטב הרופאים בתעשייה, אשר מבטיח לי כי בוטוקס הוא בטוח כאשר נעשה על ידי רופא מוסמך, או רופא מוסמך. בטוח אפילו יותר מאספירין. הסכנה הגדולה ביותר כאשר אתה מקבל את הזריקות טיפוסי הם גבות אחידה קצת חבורות באתר ההזרקה. יש פוטנציאל כי בוטוקס יכול לשתק את השרירים המאפשרים לבלוע אם נעשה על חלקים של הצוואר ואת הפנים שאף אחד לא נעשה. אתה באמת לא רוצה ללכת למישהו שלא יודע מה הם עושים ואני הולך הרופאים הטובים ביותר בניו יורק.

עבור אנשים רבים, בוטוקס נראה מגוחך. זה אולי נראה מפחיד. זה אולי נראה סיכון מקוממת. ובשביל האנשים האלה, אל תעשה את זה! תמיד ללכת עם מה הכי טוב בשבילך. אם אתה מוטרד על ידי תעשיית הקוסמטיקה ואת המאמצים אנשים ללכת על מנת לשמור על הנוער שלהם, אז בוטוקס הוא לא בשבילך. ההזדקנות היא עניין אישי מאוד. כולנו בוחרים בגיל בדרכים שונות ויש לאפשר להם לעשות זאת ללא שיפוט. בשבילי, בוטוקס היה שווה את זה.

אבל מה לגבי הסכנות של בוטוקס? מה כדאי לדעת לפני שאתה הולך

עדיף לא לטפל ליד הפה כי זה יכול לשתק את השרירים הדרושים לאכילה ולדיבור.

Yikes, אני יודע. מילוי עובד טוב יותר מילוי שורות ליד הפה.

קטין, זמני חבורות עלולה להתרחש לאחר בוטוקס מוזרק. יש להימנע מאספירין ואיבופרופן לפני טיפולי בוטוקס. לא ידעתי את זה ולקחתי את אדויל שעה לפני המינוי שלי לחשוב שזה יכאב על הכאב, ויש לי חבורות קלות. לפני שלא לקחתי שום דבר ולא היתה לי שום חבורה בכלל, אז יש לזה תוקף. נוסה ונבדק!

מדהים עבור שימושים בוטוקס

בכל המחקר שלי, מצאתי כי ישנם חמישה שימושים מדהימים עבור בוטוקס, שרבים מהם ניסיתי את עצמי ואשר אני מתאר בפירוט כאן. אתה יכול לטפל הרגליים של העורב, קווי הזעף, necklines, ואפילו לעצור את עצמך מפני הזעה מתחת לזרועות שלך על כפות הידיים שלך עם טיפולים בוטוקס. ישנם גם שימושים רפואיים עבור בוטוקס כולל טיפול מיגרנות.

No Replies to "לחשוב על קבלת בוטוקס? מה זה? האם זה בטוח?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.