חובה ללבוש שרשרת מגמות עבור סתיו – insightyv.com

חובה ללבוש שרשרת מגמות עבור סתיו

שרשראות להוסיף מיידיות פופ לתלבושת, לסיים את המראה ולהוסיף קצת כשרון להרכב בסיסי. בסתיו, יש כמה מגמות ענק שרשרת לשקול, רבים מהם כבר בסביבה במשך זמן מה. החדשות הטובות הן אם אתה כבר יכול להיות כמה שרשראות בארון שלך מהעונה שעברה כי כנראה לעבוד בדיוק כמו גם השנה. הנה חמש מגמות מחרוזת כדי לבדוק את העונה החדשה.  

Friday
של 05

תליונים

תליון necklace

גטי / בן פרוכני

שרשרת תליון ארוכה כבר סביב כמה עונות עכשיו ימשיך ליפול. תליונים נהדרים ללבוש מזדמנים כאשר אתה רק רוצה להוסיף מגע קטן של משהו סוודר וג ‘ינס התלבושת, והם גם נראים נהדר כאשר משוחק עם שמלה בסיסית. ישנם סוגים אינסופיים של שרשראות תליון בחנויות כרגע, מן המושכים את העין סגנונות ייחודיים אלה פשוט, עדין.

02
של 05

שרשראות הצהרה

הַצהָרָה necklace

גטי / פול ארצ’ולטה

הם נקראים שרשראות הצהרה מסיבה. אלה המושכים את העין, נועזים ולעיתים קרובות chunky שרשראות להוסיף סגנון בולט כל התלבושת ואת באמת קוראים תשומת לב על הפנים. לא בטוח איך ללבוש אחד? נסה לשמור על שאר התלבושת שלך מינימלי ולהפוך אותו על שרשרת.

03
של 05

שרשראות שרשראות

מְרוּבָּד necklace

גטי / ויטאפיקס

שרשראות שרשראות לתת תלבושת מראה אמנותי ויצירתי בעת היותו אלגנטי באותו זמן. ישנן שתי דרכים לעשות שכבות שרשראות. הראשון הוא לקחת כמה שרשראות משלך שכבת אותם יחד כדי ליצור מראה מרובד אקלקטי עם שרשראות בגודל שונה בצורת. לחלופין, אתה יכול גם לחפש שרשראות מרובד נמכר על ידי מעצבים רבים. שרשראות המרכיבות שרשראות מרובד נוטים להיות באורכים שונים. היופי של זה הוא כי השכבות יכול למלא צווארונים פתוח יותר להוסיף שפע של מימד לתלבושת. חולצת כפתורים עם שכבות של שרשראות מילוי בצוואר היא יפה.

04
של 05

צ’וקרים

צ'וקר

גטי / מתיו אנטרבוס

Chokers היו גדולים בשנות ה -90, ועם התחדשות של העשור הזה באופנה, הם חזרו. Chokers נראה הכי טוב כאשר את החלל סביב הצוואר הוא פתוח ונקי. צוואר עמוק צולע או חד V- צוואר יהיה רקע נהדר עבור choker. אם יש לך צוואר קצר יותר, או להימנע chokers או, אם אתה באמת רוצה לאמץ את המגמה הזו, לבחור אלה עדינים שאינם תופסים יותר מדי מקום. Chokers בדרך כלל נראה נהדר על אנשים עם צוואר ארוך, חינני.

05
של 05

שרשרת שרשראות Chunky

צ'אנקי chain necklace

גטי / בנדטה ריקרדי / עין

שרשראות שרשרת Chunky ממשיכים להיות פופולרי עבור סתיו. בדרך כלל הם על הצד קצר יותר, כמו שרשראות שרשראות, יש מתכות שונות, צבעים, עובי, וחומרים כלולים. להיות בצד הקצר, שרשראות אלה נראים נהדר עם necklines פתוח אבל ניתן גם להוסיף סוודר גולף או מעל כפתור למטה חולצה לסיים אופנתי.

בחרו את השרשראות המתאימות לגוף ולסגנון שלכם

עם כל שרשראות שונות שם בחוץ זה יכול להיות קשה לבחור את הסגנונות המתאימים לך. רק בגלל שמשהו אופנתי לא אומר שאתה צריך להחזיק אותו. הדבר הראשון הוא להסתכל אם סגנון שרשרת מתאים לגוף שלך. לדוגמה, אם יש לך צוואר קצר, קצר, שרשראות chunky עשוי להפוך את הצוואר שלך נראה קצר יותר, ונשים עם שידות גדולות לפעמים נראה bustier ארוך, ענק תליונים שרשראות. שרשראות הם דרך מצוינת לרענן את הבגדים הקיימים בארון שלך כדי לגרום להם להרגיש חדש. כדי להפיק את המרב של שרשראות חם עבור נפילה, לנסות כמה מגמות המפורטים ולראות איך פריטים אלה ישנה את מה שכבר יש לך.

No Replies to "חובה ללבוש שרשרת מגמות עבור סתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.