כיצד לשמור על היחסים בין ילדים המאמצים בעבר | insightyv.com

כיצד לשמור על היחסים בין ילדים המאמצים בעבר

כיצד לשמור על היחסים בין ילדים המאמצים בעבר

האומנה אינה אמורה להימשך לנצח. בשלב מסוים, ילד אומנה יעבור מבית אומנה להתאחד עם המשפחה הלידה, להצטרף למיקום מאומץ, או לעבור למקום אומנה אחר. מהלכים אלה הם לעתים קרובות קשה מאוד עבור כל המעורבים.

חלק מההורות המאמצת יוצר קשר או קשר עם ילדים בתוך בית אומנה. הורים אומנים בעבר עשויים להישאר חשובים לילד, גם לאחר שעבר הביתה עם המשפחה הלידה או לבית מאומץ חדש או אומנה.

על אף שקשה לבני משפחה מסוימים לראות את החשיבות של שמירה על קשר עם ההורים המאמצים המטפלים בילד שלהם, הרי שעדיפותו של הילד המאומץ היא שהמשפחה תשקול את המשך הקשר. יש לקוות, ההורים המאמצים עבדו באופן חיובי עם המשפחה הלידה והמשפחה הלידה יוכלו לראות את החשיבות של שמירה על קשר עם המשפחה אומנה.

לִזכּוֹר: כל הקשרים חשובים לילד. כאשר מטפלים בעבר של הילד נראה להיעלם, זה עשוי לשלוח הודעה הנוער כי הם לא אהובים, מטופלים, או חשוב מספיק כדי לזכור.

הנה כמה רעיונות לשמירה על יחסים עם הורים אומנים בעבר:

אם מיקום האומנה בעבר היה מיקום בריא ומאושר, איש הקשר לא צריך להיות בעיה, אולם אם יש שאלה כלשהי אם הקשר מתאים או לטובת הילד, התייעץ עם המטפל או העובד הסוציאלי של הילד.

 • הִתכַּתְבוּת. עזור לילד לשמור על קשר באמצעות שיחות טלפון, הודעות אימייל או מכתבים וכרטיסים.

 • מדיה חברתית. מדיה חברתית עשויה גם להיות אופציה עבור ילדים אומנה מבוגרים. אני יודע ליהנות ליהנות עם נוער אומנה לשעבר דרך פייסבוק.

 • סקייפ. שקול להשתמש ב- Skype על בסיס קבוע. להתייעץ עם המשפחה אומנה על לוח הזמנים המתאים ביותר עבור הילד ובני משפחתם.

 • הזמנות לאירועים שונים. זכרו להזמין הורים אומנים בעבר לתוכניות בית ספר, רסיטלים לריקודים, הופעות קוליות ואירועים אחרים בין אם בחסות הקהילה, בית הספר או הכנסייה.

 • אירועים מיוחדים. להזמין הורים אומנה בעבר למסיבות יום ההולדת של הילד או סיום הלימודים. אנחנו נהנו להשתתף באירועים כאלה עבור בני נוער אומנים לשעבר, חוגגים ציוני דרך שונים בחיים. זה דבר מסודר לראות נוער לנו אכפת בבית שלנו ממשיכים לגדול, הן פיזית והן מבחינה חינוכית.

 • יציאה החוצה כמשפחה. שאל אם ההורים המאמצים בעבר רוצה להצטרף למשפחה שלך בגן החיות או לפיקניק בפארק.

 • אירועים בחסות הסוכנות. משפחות פוסטר ומשפחות מאמצות צריכות לשקול ניצול של אירועים בחסות הסוכנות, כגון טיולים לגן החיות, לקרקס או לאירועי ספורט ולתכנן להיפגש במהלך. זוהי אופציה נהדרת למצבים שבהם המבוגרים המעורבים במאבק להסתדר אחד עם השני אבל רוצה להמשיך מערכת יחסים לטובת הילד.

 • תמונות ושיתוף פתוח של רגשות.פשוט לאפשר לילד את ההזדמנות להביע רגשות על המטפלים לשעבר שלהם. אל תהפוך מתגוננת או כועסת אם הילד אומר שהם מתגעגעים משפחת אומנה לשעבר שלהם. לאפשר לילד לקבל תמונות של המשפחה מזכרות אחרות.

  זה יכול להיות קשה לשמור על חיבורים אלה בעבר חיבורים, אבל זה לטובת הילדים. נסה להיות יצירתי איך הקשר נשמר. יש לקוות, הרעיונות לעיל יעזור להצית דרכים אחרות כי הילד שלך יכול לשמור על קשר עם אלה שהוא או היא אכפת.

  No Replies to "כיצד לשמור על היחסים בין ילדים המאמצים בעבר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   64 − = 54