מה זה שמלת כדור? למד את ההיסטוריה וראה דוגמאות. – insightyv.com

מה זה שמלת כדור? למד את ההיסטוריה וראה דוגמאות.

Friday
של 07

מה זה שמלת כדור?

תמונות של גטי

הגדרת חלוק: שמלת כדור היא שמלת רצפה ארוכה כדי להיות שחוקה לעניבה רשמית, שחורה ועניבה לבנה. זהו הסוג הפורמלי ביותר (וגם מפואר!) של השמלה, באופן מסורתי יש חצאית מלאה ו מצויד המחוך.

בשל אופי לבוש שלהם, שמלות הכדור הם בדרך כלל בעבודת בדים מפוארים או יקרים כמו משי, טפטה וקטיפה, ועשויים להיות trimmed עם פנינים, אבני חן יקרות או מסובכת, רקמה עבודת יד.

עם זאת, עם עליית אופנה מהירה את הרצון של אנשים יותר לחקות את המראה של המסלול ואת השטיח האדום, שמלות בסגנון שמלה זמינים גם בדים סבירים יותר סגנונות מחנויות כמו Macy’s, Bloomingdales, מטמון ועוד.

קדימה, ללמוד קצת על ההיסטוריה של שמלות כדור וכאשר הם נפוצים שחוקים היום.

02
של 07

הכל התחיל עם דיור…


דיור ומודלים.
גטי אימג’ס / פרד ראמאג ‘

לאירועים רשמיים כמו כדורים, מסיבות, קבלות פנים מלכותיות – ולפעמים חתונות – שמלות כדור ניתן ללבוש עם כפפות אופרה ותכשיטים “טובים” (חושב יהלומים אמיתיים ואבנים יקרות אחרות.) סגנון זה של השמלה, הכדור המודרני שמלה, מאופיינת על ידי “New Look” של כריסטיאן דיור, אשר הופיע לראשונה בשנת 1947. דה לה רנטה (ואת המותג eponymous שלו) כבר מגמה טרנד בעולם של אלגנטי, שמלות אופנתי מאז.

03
של 07

שמלות כדור על המסלול

גטי אימג’ס / פרייזר הריסון

High-end הוט Couture מעצבים כמעט תמיד להראות לפחות שמלה אחת כחלק אוספים המסלול עונתי שלהם. מותגים כמו ולנטינו, אוסקר דה לה רנטה, אלי סאאב, נאם ח ‘אן, מרסה כריסטיאן דיור הם חלק מן הספקים המובילים של שמלות ושמלות הכדור עכשיו. שמלות אלה הם משוחק על ידי socialites, מפורסמים ותמלוגים לאירועים רשמיים הופעות השטיח האדום.

04
של 07

שמלות הנשף על השטיח האדום


פרידה פינטו בקאן.
גטי אימג’ס / ויטוריו זונינו Celotto

בגלל תרבות סלבריטאים הופעת שטיח אדום הפכו כזה מקבע בתקשורת המודרנית, שמלות כדור ושמלות רשמיות הפכו חלק חיוני של אוספי מעצבים רבים סגנונות שלהם הפכו מגוונים יותר, כולל hemlines גבוהה גבוהה, לוחות טהור, רכבות ו חריצים . עבור ידוענים, תמלוגים וחברתיים, חלוקים הכדור עשוי להיות נדרש לאירועים לאורך כל השנה. תוכלו לראות לעתים קרובות את השמלות מסוג הלבוש ביותר בפסטיבל קאן, בפרסי האוסקר, ב”גלובוס הזהב “ובטקסים ואירועים גדולים אחרים. מלמעלה, פרידה פינטו לובשת חלוק של אוסקר דה לה רנטה על השטיח האדום בקאן, צרפת.

05
של 07

שמלות בול ב Prom

גטי אימג’ס / בת’ניה קלארק

אם יש לך הנשף מתקרב, מומלץ לשקול את שמלת הכדור עבור הלילה הגדול. עם זאת, להיות מודעים לכך כמה תיכון שמלה לנשף קודי הם פחות רשמי מאחרים. אולי אתה רוצה להיות פאו- wow עם החברות שלך כדי לראות איך “לבוש” הם רוצים להיות וללכת משם. זה בטוח לומר, אם כי, אם את התאריך הוא לובש חליפת טוקסידו, אתה צריך ללבוש שמלה רשמית ארוכה כדי להתאים את רמת המאמץ שלו.

צריך עוד טיפים על מה בחורים צריכים ללבוש לנשף?

06
של 07

Ball Gowns ו Royalty


המלכה אליזבת השנייה וגרייס קלי.
תמונות של גטי / פוקס, בטמן

אין הפתעה כאן, שמלות הכדור כבר מקבע של ארון המלוכה מאז שחר של מונרכיות לפני מאות שנים. סגנונות שלהם כמובן התפתח השתנה עם הזמן, אבל פרטים מפוארים, צבעים עשירים וחומרים מפוארים הם מצרך של שמלות מלכות. מעל אתה יכול לראות את המלכה אליזבת השנייה ואת גרייס קלי שניהם לובשת שמלות כדור מסורתיים עם חצאיות מלאות מצויד.

כיום, רויאלים כמו הדוכסית קייט מידלטון מציגים צלליות מודרניות יותר כחלק מלבוש מלכותי; היא מעדיפה מעצבים כמו אלכסנדר מקווין, אלי סאאב ואפילו דיוקן עצמי של “קארן-פורט”.

07
של 07

בגדי חתונה לחתונות


פופי דליבינג.
גטי תמונות / ניל מוקפרד / אלכס האקל / סטרינגר

כשזה מגיע שמלות כלה, שום דבר לא עושה הצהרה כמו שמלת נשף. שמלות דרמטי עם חצאיות ורכבות מלאות כבר זמן רב קלאסי לחפש כלות, ואת צללית מראה שום סימן הולך בקרוב. כלות יכול לבחור מראה סטרפלס, או אחד המשלב שרוולים, necklines אשליה, סגנון האלטר או רצועות ספגטי דק. אחת השמלות האהוב שלנו חתונה הכדור בזיכרון האחרון היה שמלת תחרה יפה עם רכבת ארוכה, שחוקה על ידי פופי דליבינגן בטקס מפואר באנגליה.

No Replies to "מה זה שמלת כדור? למד את ההיסטוריה וראה דוגמאות."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.