למה אתה צריך לדאוג על זה משפחה חבר שלך | insightyv.com

למה אתה צריך לדאוג על זה משפחה חבר שלך

למה אתה צריך לדאוג על זה משפחה חבר שלך

המושג חבר משפחה הוא למעשה דרך מוזרה להתייחס למישהו שיש לך כנראה ידוע הרבה זמן (כמו משפחה), אבל מי הוא בדרך כלל לא ממש חבר שלך במובן המסורתי. לעתים קרובות ידיד המשפחה הוא מישהו שהוריך יודעים מסיבה כלשהי (הם עבדו יחד, גרים זה ליד זה וכו ‘) והם נשארו במעגל החברתי הגדול של המשפחה שלך. 

למה אתה צריך לשים לב לחבר המשפחה

למרות חבר המשפחה הוא לא מישהו שאתה קרוב במיוחד לעצמך, אתה צריך לוודא שאתה במצב טוב איתם.

או, חשוב יותר, אתה צריך להיות זהיר לגבי כמה אמון אתה נותן להם. אתה עלול להיות פיתה לחשוב חבר משפחה הוא אדם אמין רק בגלל שהוא או היא כבר בסביבה במשך שנים, אבל אלא אם כן ביליתי קצת אחד על אחד עם אותם באמת יודע אותם, ללכת לאט כשמדובר מראה פגיעות. 

הסיבה לכך היא כי ידיד המשפחה אולי יודע עלייך כמו בן דוד רחוק או דוד והם עשויים לספר לאחרים עליך. או שהם עשויים לתת לך עצה או לפעול כמורה. רק בגלל שהמשפחה שלך (או ליתר דיוק, ההורים שלך) הם חברים עם אדם זה לא אומר שאתה צריך להיות (או צריך להיות). לחבר משפחה עשויה להיות גישה זהה למידע האישי של המשפחה שלך ואת הסודות כמו שאתה עושה, בלי להיות ממש בן משפחה רשמי. 

איך חברים משפחה משפיעים על חיינו?

הדרך שבה חבר המשפחה שלך אינטראקציה איתך תלוי במצב האישי שלך.

מצד אחד, אתה יכול להחליט להביא את האדם הזה לתוך המעגל הפנימי שלך כחבר מהימן. מצד שני, אתה עלול להרגיש לירי.

בני משפחה לא צריכים:

 • תגובה על עסק משפחתי אישי.
 • להיות נוכח אם מישהו במשפחה לא נוח איתם.
 • לצפות את היתרונות של להיות בן משפחה (כמו חופשות חופשיות, לשלם חשבונות, או מזמין להתכנסויות המשפחה)

  ייתכנו פעמים כאשר ידיד המשפחה הוא כל כך קרוב למשפחה שלך שהם הופכים לדובר. זה נכון כאשר משפחה סומכת על מישהו שיעזור להם לעבור משבר, כמו כומר, כומר או עורך דין. 

  האם יש חבר משפחה רע או טוב?

  יחסי חבר המשפחה הוא בדרך כלל חיובי אחד, אבל בכל זאת, אם יש מישהו תולה סביבך כי הוא לא באמת חבר שלך, אתה צריך לשים כמה גבולות כך אתה מרגיש בטוח. זה נכון במיוחד אם אתה רואה את זה אדם פעם או פעמיים בשנה או לא באמת יודע אותם כמו שאתה כמו גם אתה עושה את שאר המשפחה המורחבת שלך. 

  לעתים קרובות בני משפחה הם עדיין מכרים את שאר בני המשפחה, אבל הם נראים די בקביעות במסיבות ואירועים משפחתיים. הם עשויים להיות יקרים, “כבוד” בני המשפחה או שהם עשויים להיות אנשים שאתה פשוט להשלים עם כי מישהו במשפחה הוא חברים איתם.

  המונח “חבר משפחה” חל על מישהו בצורה שלילית או חיובית. אם מישהו דיבר מאוד על ידיד המשפחה, אתה יכול לדבר ולומר, “אה, אני מכיר אותם טוב מאוד, הם כבר חבר משפחה במשך זמן רב.”

  מצד שני, “חבר משפחה” משמש גם בצורה שלילית, כמו כאשר מישהו אחר חולק איכות גרועה על האדם, או מדבר על משהו שהם לא עשו.

  אנשים משתמשים במונח “חבר משפחה” כדי להתרחק מהאדם באומרו: “אה, אני לא מכיר אותם טוב בכלל, הם רק חבר משפחה”.

  No Replies to "למה אתה צריך לדאוג על זה משפחה חבר שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   1 + 5 =