כיצד לבחור נעליים לראיון עבודה | insightyv.com

כיצד לבחור נעליים לראיון עבודה

כיצד לבחור נעליים לראיון עבודה

בימים ההם של ללבוש חליפה ובוהק נעלי בית הספר הטוב ביותר שלך עבור ראיון עבודה גדול זה נעלמו מזמן. איך אתה בוחר את הבגדים שלך, וחשוב יותר, אילו נעליים ללבוש על ראיון עבודה עדיין חשוב בטירוף, אבל עכשיו יש לך אפשרויות.

בעוד את כל התלבושת ואת המצגת היא חשובה, הנעליים הן מרכיב חיוני ביותר כאשר הולכים לפגוש את הבוס בעתיד. מנהלי גיוס רבים שופטים את תשומת לבו של האדם לפרטים ולשלמות על ידי הנעליים שהוא לובש.

הנעליים שלך הם הבסיס של מה שאתה לובש, אז לשים לב נוסף.

הנה חמישה דברים שכדאי לזכור בעת בחירת נעלי גברים הנכון ללבוש על ראיון עבודה.

לשמור על הנעליים שלך נראה חדה

אם הנעליים שלך לא מסתכלים הכי טוב שלהם, זה לא משנה איך הם תואמים, מי עשה אותם, או כמה אתה השקיע בהם. הקפד לשמור אותם מבריק, ולוודא שאתה נותן להם טוב לנגב אם הם כבר איסוף כל האבק בארון שלך. קנית אותם, עכשיו תטפל בהם.

נעליים שלך צריך להתאים את התרבות של המשרד

אם אתה לובש נעלי שמלה בסביבה טק והבחור המראיין אותך לובש כפכפים – איבדת את העבודה. אם אתה לא בטוח בתרבות של החברה שאתה מראיין, לעצור ליד ולהסתכל מסביב או להתקשר ולשאול את המזכירה איך רוב האנשים להתלבש. בדרך כלל הם מחוברים יותר מכל אחד אחר.

נעליים שלך צריך להתאים את שאר התלבושת שלך

האם הנעליים שלך מתאימות למכנסיים שלך?

האם אתה לובש כנפיים עם חולצת גולף? ודא התלבושת כולה זורמת שלך ואת הנעליים שלך נמצאים יישור מושלם עם כל דבר אחר.

שמור על הנוכחי

אתה תמיד רוצה לטעות בצד של ההלבשה קצת יותר שמרני על ראיון עבודה, אבל אתה עדיין צריך להישאר על גבי סגנונות הנעליים של הגברים האחרונים.

זה מראה את תשומת הלב שלך לפרטים וכי אתה מעודכן עם המגמות הנוכחיות בעולם.

אין זמן לעשות הצהרה

ראיון עבודה הוא המקום הגרוע ביותר לנסות ולהצהיר על האופן שבו הסגנון האישי שלך הוא אמיץ. מנהל גיוס מחפש מישהו מקורקע, לא תותח רופף. הוא מחפש מישהו שיופיע כל יום, יעשה עבודה נהדרת ויתאים לשאר המשרד. אם הוא חושב שהסגנון הפראי שלך הוא רעוע, אתה שקוע.

No Replies to "כיצד לבחור נעליים לראיון עבודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 79