אתה טוויסט & לצעוק על CURLS אוכמניות Bliss Twist-N-Shout Cream! – insightyv.com

אתה טוויסט & לצעוק על CURLS אוכמניות Bliss Twist-N-Shout Cream!

Friday
של 03

CURLS אוכמניות Bliss מוצרים: Twist-N-Shout קרם סקירה

CURLS Blueberry Bliss Products


אוסף של מוצרי אוכמניות אוכמניות CURLS.
L.A.I. תקשורת

ה CURLS החברה מתגאה על המציע מוצרים באיכות גבוהה ועם זאת במחיר סביר בשוק השיער הטבעי. אחד האוספים החדשים ביותר מהמותג הוא קו האושר של אוכמניות. הייתי בר מזל מספיק כדי להיות מסוגל לנסות ולסקור את טוויסט- N-Shout קרם.

אם אתה כבר יודע איך אוכמניות פופולרי הם כמו “superfruit”, זה לא מפתיע למצוא אלה פירות יער משולבים מוצרי שיער עכשיו. לא רק אוכמניות להתאים באופן מושלם לתוך תוכנית אכילה בריאה, תכונות נוגדות החמצון שלהם מכילים יתרונות עבור השיער שלך, כמו גם, כולל לסייע להפחית frizz שבירה.

טוויסט- N-Shout קרם הוא עבה מאוד, כמו פודינג, עם ריח פירותי מעט, אבל שום דבר מכריע. כי המוצר הוא כל כך עבה, קצת עובר דרך ארוכה.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

02
של 03

שלב הגדרה: שני מחרוזת פיתולים

הגדרה two-strand twists with CURLS Blueberry Bliss Twist n Shout Cream


טוויסטים והגדרת טוויסט.
צילום © 2015 ד Sandeen, מורשה על About.com, Inc.

לאחר ההוראות על צנצנת בגודל נדיב, החלת את החלק קרם על ידי סעיף על שיער שטוף רעננה, מותנה, על פני לחות שיאה שלי ג ‘מייקה שחור קיק שמן שמן לחיזוק, לגדול & לשקם Leave-in מרכך. (ניסיתי גם את המוצר על שיער יבש וגיליתי כי השיער הרטוב נתן לי את התוצאות הטובות ביותר.) השיער שלי לא היה רטוב, אבל אני רק blotted הקצוות עם חולצה ישנה. כאשר החזרתי אותו על כל קטע, אני שתי גדיל מעוות אותו, הוספת מוט פרם לקצות כמה פיתולים יחד. צעד מוט מוטבע הוא אופציונלי, אבל מאז השיער שלי היה רטוב ו unravels בקלות במצב זה, מוטות עזר הקצוות שלי להישאר מעוות.

התמונה השמאלית אחרי שסובבתי את כל ראשי; אני בסופו של דבר עם 15 בגודל בינוני twists. ישבתי מתחת למייבש כביסה על אש בינונית במשך חצי שעה, והנחתי לשיער להמשיך לייבש בן לילה. הסרתי את הפיתולים למחרת.

התמונה הנכונה היא אחת הסעיפים טוויסט מיד לאחר unraveling זה. זה לגמרי יבש, ואתה יכול לראות את ההגדרה.

03
של 03

תוצאות סופיות: טוויסט

טוויסט results with CURLS Blueberry Bliss Twist-N-Shout Cream


התוצאות שלי להתפתל.
צילום © 2015 ד Sandeen, מורשה על About.com, Inc.

זוהי התוצאה שלי טוויסט החוצה, לאחר בזהירות מושך כל טוויסט עבור נפח, ולאחר מכן לבחור את השורשים עבור מלאות נוספת. השיער שלי היה קל מאוד, לגעת וקופצני, עם הגדרה גדולה, ולא flaking מן המוצר. ביליתי זמן מה בחוץ (בלחות) כדי לראות איך השיער שלי יהיה להחזיק מעמד, ואני בסופו של דבר עם כמעט שום מטורף. בלילה, שמתי את שערי באננס ולמחרת, השיער שלי נראה כמעט כמו ביום הראשון. אני רק לבשתי את הטוויסט שלי במשך שלושה ימים עד ששמפתי שוב, אבל הוא החזיק מעמד היטב.

זוהי בחירה מצוינת עבור מוצרים naturals ו transversers כאחד. אתה מקבל רך להחזיק ללא הצטברות דביק. למרות שזה נקרא Twist-N-Shout Cream, הוא נועד עבור twists, צמות ו locs, מדי. למרות שהשתמשתי במוצר זה עבור טוויסט, זה נהדר עבור שני פיתולי גדיל בעצמם גם כן. בפעם הבאה אני מתכנן ליצור סגנון טוויסט ללבוש במשך כמה ימים, אני מגיע עבור קרם זה.

החיסרון היחיד שאני יכול לחשוב על זה בגלל הגדרה טובה כל כך סלסול, היה לי לא מעט הצטמקות, אשר בדרך כלל מגיע עם השטח של מרקם מוגדר היטב, אז אם הצטמקות היא דאגה גדולה בשבילך, זכור את זה בחשבון.

כדי לברר פרטים נוספים על הקו אושר אוכמניות, כמו גם מוצרים אחרים CURLS ואיפה לקנות אותם, בקר באתר האינטרנט של CURLS.

No Replies to "אתה טוויסט & לצעוק על CURLS אוכמניות Bliss Twist-N-Shout Cream!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.