מכנסיים אופנתי ביותר כדי זוג עם המגפיים של גברים – insightyv.com

מכנסיים אופנתי ביותר כדי זוג עם המגפיים של גברים

יש כמה דברים שאדם יכול ללבוש כי הם קריר יותר זוג מגפיים גדול. לא רק לשימוש באתרי בנייה, נעלי עבודה מתאימים ללבוש במצבים רבים. הם חסין ומסוגננת בבת אחת. הנה כמה מן התלבושות כי העבודה הטובה ביותר עם המגפיים של גברים.

Friday
של 03

גִ’ינס

דֶגֶם Matthew Johnstone wears River Island boots, Topman shirt and Burton jeans and sweater day 5 of Paris Mens Fashion Week

קירסטין סינקלר / גטי

שום דבר לא נראה טוב יותר עם זוג מגניב של מגפיים מאשר ג ‘ינס. הפונז לימד אותנו את זה לפני שנים. כיום יש לנו הרבה יותר לבחור מאשר רק את האופנוע האופנוע השחור (שהוא עדיין מגניב), אבל אתה יכול גם סגנון זוג מגפיים המדבר, אתחול עבודה upscale, או רק אתחול שחור בסיסי עם הג ‘ינס שלך.

רק לוודא שאתה לא לובש זוג מגפיים שחורים עם מכנסי ג ‘ינס שטף באמת. אתה תיראה כמו גיבור … ולא בצורה טובה. ג’ינס הם מה שאתה צריך להיות לובש עם רוב המגפיים החורף גם.

02
של 03

מִכְנָסַיִים

טֵלֶוִיזִיָה presenter Stevie Kelly wearing a River Island suit, Grenson boots, Emma Willis shirt and a vintage tie.

קירסטין סינקלר / גטי

אישית, אני לא ללבוש זוג נחמד של מגפי שמלה עם מכנסיים או חליפה, אבל יותר אופנה קדימה אנשים היו – ולעשות. זה נראה שונה כאשר אתה צריך להיות קצת יותר אופנתי בזמן ההלבשה.

רובנו לוקחים גישה שמרנית יותר כאשר העניבה ממשיכה, אבל אם לא, זוג מגפי השמלה יהיה תוספת נחמדה לארון הבגדים שלך. זה יכול להיות גם זמן נחמד לפרוץ קצת ולנסות משהו חדש.

03
של 03

חאקי

צַלָם Raul poses wearing a vintage hat, jumper, scarf and trousers with a Gap Jacket, Dolce Gabbana Glasses, and Farrah boots.

תמונות של בן פרוכני / גטי

עם כל כך הרבה מגפיים לבחירה בימים אלה, לא יהיה לך קשה למצוא את האדם הנכון ללבוש עם זוג נחמד של חאקי. מגפיים שלעולם לא נראה לצאת הסגנון הם מגפיים המדבר והם מושלמים כאשר אתה רוצה להיות קצת dressier מ ג ‘ינס. אתה יכול גם ללכת עם זוג chukkas.

קול האן ו Frye שתי חברות שהופכות אתחול chukka הרוצח.

No Replies to "מכנסיים אופנתי ביותר כדי זוג עם המגפיים של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.