25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים | insightyv.com

25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים

קעקועים בירך – אנחנו אוהבים אותם כי אתה יכול להסתיר אותם או להראות אותם, בהתאם למצב הרוח שלך באותו יום. אם אתה בשוק עבור badass הירך רעיונות קעקוע לנשים, אתה בהחלט לבוא למקום הנכון. מצאנו 25 עיצובים שלדעתנו יפוצצו את הגרביים שלך … למרות שנזהיר אותך, זה עלול לעקוץ קצת!

האם אתה יושב בנוחות? שנתחיל?

25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים

1. ורדים אדומים

זה חתיכת ורדים אדומים הוא רעיון יפה עבור קעקוע ירך badass עבור נשים, אבל אתה צריך לדעת על הכנה העבודה תצטרך לשים. לדוגמה, האם ידעת שזה לא ניתן לשתות לפני קעקוע? שתייה בכבדות בלילה הקודם לא מומלץ גם. לא רק זה יכול להפוך את הדימום שלך יותר לאורך הקעקוע, אבל זה גם כאב יותר. הרגישות שלך תהיה מוגברת, ומכיוון שאתה תהיה גם מיובש ו hangover, אתה כנראה תמצא כי אתה מרגיש חולה / כמו התעלפות.

מוסרי לסיפור הזה – שתייה לפני קעקוע הוא רעיון רע.

אָדוֹם Roses Big Thigh Tattoo Idea for Women

2. מנדלה פיל

קעקועים פיל יכול לסמן מספר דברים שונים. הפיל הוא בעל חיים חזק, נחוש, מכובד וחכם. פיל מנדלה זה יכול להיות, או שזה יכול להיות שגשוג ומזל טוב. אלה שתי משמעויות משמעותיות יותר לדיו של הפיל. זה לא מדהים איך משהו יכול להיות דבר אחד לאדם אחד, ומשהו אחר לגמרי למישהו אחר? זה היופי של עבודה קעקוע.

עֶלִיוֹן Thigh Mandala Elephant Tattoo Idea

3. פרח לוטוס

קעקועים פרח לוטוס יש נימוסים רוחניים מאוד המקיפים אותם. Badass הירך רעיונות קעקוע עבור נשים כאלה הם נהדרים עבור להשוויץ כמה הצד הרוחני הפנימי שלך, מבלי להפוך את זה ברור מדי בעת ובעונה אחת. מעט מאוד אנשים היו למעשה לראות את הירכיים, כלומר קעקוע יהיה אחד מאוד פרטית בשבילך. זה אם אתה רוצה שזה יהיה פרטי, כמובן. אנחנו אוהבים להראות את שלנו!

לוֹטוּס Flower Thigh Tattoo Idea for Women

4. מדהים קעקוע בצד הירך

זה היהלום בהשראת חתיכת הירך הוא קעקוע יפה, אבל אתה צריך לדעת כי ארוחת בוקר דשנה חיונית לפני שאתה ראש את העבודה דיו כמו זה. אתה בהחלט לא רוצה לשבת על סוג זה של חתיכת על בטן ריקה. יש סיכוי טוב שאתה לא תוכל להתמודד עם זה.

צַד Thigh Heart Mandala Tattoo Design

5. עיצוב פרחים ייחודי

אנחנו אוהבים את העיצוב דבורה על זה מספר קטן פרחוני ייחודי, ואת הקעקוע דבורה הוא מסמל באמת עובד קשה. וזה לא בדיוק מה דבורים? עבודה קשה חרקים קטנים מאביקים את כל אלה פרחים להפחיד את הייבי- jeebies מתוך אלה מאיתנו אשר מפחד מהם … לעתים קרובות נעשה שימוש מקועקע כדי לסמל משפחה, עבודת צוות ואצילות, קעקוע דבורה צנועה עובד בצורה מושלמת בעיצוב הירך הזה פרחוני.

דבורה and Flowers Thigh Tattoo Idea

6. עיצוב פרחים צבעוניים

בעוד אנחנו בנושא קעקועים פרחוניים, קעקועים ורדים הם אחד הפופולריים ביותר קעקועים פופולרי תראה בימים אלה, ויש לכך הרבה סיבות. פעם, אלה היו קעקועים נחשב מתאים לנשים, אבל יותר ויותר גברים בוחרים לקבל אותם גם כן. עם מקורות התרבות האמריקאית, הוורד הוא סמל קלאסי של אהבה, כמו הפרח עצמו. אנחנו יודעים דבר אחד – אנחנו אוהבים את זה קעקוע הירך badass עבור נשים.

צִבעוֹנִי Flower Thigh Tattoo Design for Women

7. קעקוע הירך העליון

טיפול קעקוע הוא מאוד חשוב וזה המקרה אם אתה הולך על עיצוב צבעוני, או שחור ולבן אחד בדיוק כמו זה עיצוב יפה. אמן הקעקועים שלך ייתן לך הוראות כיצד לטפל בו כדי להבטיח שהוא נמשך יפה במשך זמן רב ככל האפשר, ואתה צריך להקשיב ופעל כל העצה שניתנה. הקעקוע שלך יידע מה הם עושים אם בחרתם מכובד, אמין אחד מאומן היטב.

מנדלה Thigh Tattoo Design for Women

8. עש

קעקועים עש הם לא רק קעקועים יפים, הם קעקועים עם משמעות מדי. הם משמשים כדי לסמל מספר דברים שונים, אבל הם מיוחסים בעיקר ידע סודי וחלומות. הם לילי בטבע, וזה מה שנותן להם את הקישור. אתה צריך להיות מודע הם משמשים גם כדי להראות תכונות אופי אחרים עם זאת, נחישות ואמונה להיות רק שניים מהם. ראית פעם עש שמנסה לטוס לתוך האור? זו נחישות גמורה – התרפקות המעופפת פשוט לא רוצה לוותר!

יָרֵך Butterfly Tattoo Design for Women

9. לוויתן קעקוע עיצוב

לווייתנים הם בעלי חיים מפוארים באמת, הן בגודל והן במעמד. הם נמצאים בסביבה הרבה זמן, והם מצליחים להישאר בשקט וכמעט בלתי נראים במעמקי האוקיינוס. כמה מעמקים אלה לא נוכל להגיע אי פעם לראות או לשמוע על החיים שלנו. הענקים עדין הופכים יותר ויותר פופולרי בעולם הקעקוע, לעתים קרובות מקושר עם רוחניות. הם יכולים גם להראות שלום, אהבה והבנה, כמו גם אימהות, הדרכה והגנה, וגם הרמוניה ואינטואיציה.

יָרֵך Whale Tattoo Design for Women

10. עיצוב תחרה סקסית

יהיה עליך להשאיר את הקעקוע לבד, ולטפל בו, הכל באותו זמן. זה לא עושה הרבה חוש, אבל זה עושה כשאתה לשבור אותו. אתה צריך לשטוף אותו בזהירות עם סבון אנטיבקטריאלי כי הוא unscented. זה כדי למנוע כל זיהומים באגים שעשויים להיכנס פנימה קעקוע נגוע הוא לא אחד נחמד. רק גוגל התמונות ותראה למה אנחנו מתכוונים.

לַעֲטוֹף Up Lace Thigh Tattoo Design for Women

No Replies to "25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    85 − 84 =