סניקר סניפים בשיקגו | insightyv.com

סניקר סניפים בשיקגו

העיר הרוחות בטוח יש הרבה סניקר סניפים כי מכה מעל ולסגור חנות מהר, אבל אלה ברשימה זו הצליחו לעמוד במבחן הזמן והביקוש.
סניקר סניפים בשיקגו

יוסף שייפר / פליקר

סנט אלפרד הוא אחד מאותם חנויות נדירות מאוד של חנויות רחוב, כמו קונספט בבוסטון, שמנהלת את המעצבים המהדקים והמצומצמים ביותר, המוגבלים והנדירים. לפני שנים חזרה מגזין “ווג” לסיפור על סופריור, חנות הסקייטבורד של ניו יורק, והשווה אותו לשאנל איך היא זכתה בלבם ובמוחם של לקוחות הליבה שלה, ואותה פרדיגמה זהה תחול גם על סנט אלפרד. תוכלו למצוא את הדברים הצפויה שלך אדידס, Stüssy, נייקי, אספקת היהלומים, וכדומה, אלא גם דברים כמו מותג יוקרה יפנית יוקרה המותג ויסבים. הצוות שלהם ידידותי ולדעת את המוצרים שלהם, יותר מדי. הבית סנט אלפרד קו הוא גם מדהים באמת, מאופק ברצינות אבל מציע מכנסיים חלקלק טיז.

1531 N Milwaukee Ave (בין שד ‘ו Ave Honore)
שיקגו, IL 60622

02
של 07

מנהי

סניקר סניפים בשיקגו

מנהיגים 1354 נפתח בשנת 2002 בדרום שיקגו ההיסטורית של שכונת הייד פארק. בשנת 2005, ג’נטריפיקציה אילצה מעבר לברונזהויל לטובה. פעם קטנה ו מוזר, 1700 מטרים רבועים של שטח עכשיו בתים של שיקגו חנות המוביל. באפריל 2007 נפתח במקום שני בשכונת ויקר פארק האופנתית. מנהיגים מציעה מבחר מדהים של streetwear ונעלי ספורט שווה לבדוק כאשר אתה נמצא בעיר צ’י.
מרכז שיקגו
(נ ‘וולס) 60654

03
של 07

דומה

סניקר סניפים בשיקגו

הצוות ידידותי והחנות טעונה עם הרבה ציוד נחמד. Akin מציעה מבחר נחמד של נעלי ספורט עבור נשים וגברים כאחד. המחירים סבירים מאוד. Sneakerheads ברור לדעת על המקום הזה כבר. עבור כולם, אם אתה אוהב כמה ציוד ספורטיבי זה אופנתי וייחודי ואז לבדוק את המקום הזה. לא הייתי לוקח אותך לאבא לחנות, אבל בשביל הקונה העירוני האופנתי הייתי מנסה.
1313 S נעצר
שיקגו, 60607

04
של 07

סוצ’ץ

סניקר סניפים בשיקגו

Succezz תמיד מקבל את הנעליים כי הם משחרר מוגבל וקשה למצוא. הרבה AF1s, אוסף המשלוח הגדול, ואת tops ובעיטות מקובצים לפי צבע. בגדים נראה קצת overpriced אבל הנעליים נראה הוגן. למרות הצוות הוא מגניב ומועיל, הם נראים לחנוק אותך קצת, אז אם אתה רוצה לחנות לבד, זה המקום יכול להיות קצת מחניקה. בסך הכל, החנות היא מקום הגון לחנות עבור חלק האחרונה בסביבה נקייה נינוחה.
1329 ס מישיגן Ave
(בין רחוב 14 ו -14)
שיקגו, 60605

05
של 07

בית חישוקים

סניקר סניפים בשיקגו

אחד משמונה מקומות של בית חישוק ברחבי הארץ ממוקם בקניון צפון ריברסייד. למרות המיקום הוא יוצא דופן כפי שניתן לצפות לראות חנות כזו במיקום גדול יותר; עם זאת, החנות יש מושך ויזואלי נהדר עם setups נהדר רבים. רבים בלעדי נעלי נייק / ירדן ב colorways בלעדי משוחררים רק לחנות זו ובית אחרים של חישוק / מיקומים ניקטאון. יש להם חצות משחרר עבור הצפוי מאוד Jordans. הצוות הוא נהדר ו ידע רב על נעלי. המחירים הם קמעונאיים וזה נדיר לתפוס עסקה כמו רוב להישלח לחנויות המפעל. 7501 W Cermak Rd
Ste G07
(בין 9 Ave & 10 Ave)
צפון ריברסייד, IL 60546

06
של 07

Uprise

סניקר סניפים בשיקגו

Uprise הוא באמת עבור כולם ואת מה מגניב על זה כי ותיקי סקייט / עובדים מאוד מסבירת פנים. זה חנות להחליק המקומי הוא עמוד התווך של שיקגו. סטיבי דרד האגדי לפעמים מאכלס את המקום יחד עם אוריה וקן, משליך ידע וממליץ על נעליים או לבוש מסוימים, או לספר סיפורים להחליק שווה לשמוע. לא לדיאלוג הרבה? תמיד יש סרטון סקייט. החל חפיסות כדי סיירות, חומרה לבוש, נעליים על גלגלים, נייקי כדי Vans כדי vegan נעליים, נעלי להחליק Core לגבר אדם מינימלי להחליק צללית, חנות זו יש משהו עבור כולם. כמו כן ראוי להזכיר את טיס Uprise ואביזרים הבית / מדבקות.
1820 נ ‘מילוווקי אווה
(בין Bloomingdale Ave & רחוב מופת)
שיקגו,

07
של 07

שוגר היל

סניקר סניפים בשיקגו

צבעים פראי, בעיטות במהדורה מוגבלת, נעלי נשים, טיז מדי. רוב המקומות באמת לא מסתכל על השוק הנשי, אבל שוגר היל יש להם את כל מכוסה. מציע מבחר מרשים של Jordans ובעיטות כי קשה למצוא במקומות אחרים, ההנפקה הם מגניב אבל רזה מאוד.
517 E 47 St
(בין וינסנס Ave & פורסטוויל אווה)
שיקגו, 60653

No Replies to "סניקר סניפים בשיקגו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 69 = 76