ג’רזי שור תספורת מאת מייק, פאולי, ויני ורוני – insightyv.com

ג’רזי שור תספורת מאת מייק, פאולי, ויני ורוני

Friday
של 06

ג ‘רזי החוף תספורת

פול


סגנון זה דורש תקציב עצום עבור ג’ל שיער.
ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

התכונן לעשות קצת אגרוף pumpin ‘ותופס כמה צינורות של “spikuh” חזק עד כדי גיחוך המשרד להחזיק ג’ל. יש לנו את ג’רזי שור תספורת ממייק, פאולי, ויני ורוני. מחפש משהו קצת יותר קיצוני? בדוק את הגלריה שלנו של גברים עיצוב חתכים השראה.

פאולי ד ‘ס

אנחנו לא בדיוק בטוח איך לתאר את פאולי ד ‘s. האם זה באמת אפשרי לקבל את זה הרבה Joico Ice Spiker עמיד במים עיצוב דבק תסרוקת אחת? האם הוא יכול לפגוע במישהו עם סגנון זה? האם יש גמילה עבור מכורים ג’ל? אולי הבחור הזה צריך התערבות!

02
של 06

פאולי ד ‘ס

פול


כובע קש קשה.
קווין וינטר | תמונות של גטי

זהו מבט צדדי של יצירת האמנות על הראש DJ פאולי ד ‘. אם אתה מכה אותו בראש עם לבנה, אשר ישברו? הלבנה או השיער שלו? זה חייב להיות צינור שלם של Joico Ice Spiker עמיד במים דבק סגנונות בשיער שלו.

03
של 06

מייק “המצב”

מיכאל


קצר על הצדדים עם אורך למעלה.
ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי

כאשר יש לך שרירי הבטן כמו מייק סורנטינו, אף אחד לא שם לב הרבה לתספורת שלך. המצב בדרך כלל לובש דהייה גבוהה למדי, לפעמים עם כמה עיצובים מגולחים עבור מגוון, אבל הוא תמיד משאיר מספיק על גבי קצת ג ‘ויקו קרח Spiker עמיד במים דבק סטייל או “Spikuh” כמו פאולי D קורא לזה.

04
של 06

מייק “המצב”

מִיקרוֹפוֹן


האם הוא בדק את זה מהצד ?.
ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי

אנחנו לא בדיוק בטוחים מה קורה עם ניתוק על החלק העליון של תספורת המצב כאן. נראה כי יש לו את השיער על הכתר דחף קדימה, בעוד השיער מלפנים הוא דחף לאחור יצירת ספייק באמצע. הוא צריך לקחת את השיער קצר יותר על הכתר ובהדרגה לקבל יותר לכיוון החזית כדי לחסל את זה.

05
של 06

בויץ ‘של ויני גואדנינו

ויני Guadagnino's Jersey Shore Haircut

ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי

ה החוף של ג’רסי ויני בדרך כלל לובשת את השיער דהה חזק בצדדים ובחזרה עם סביב מספר שני להב על גבי חזית מסומן. אנחנו לא מעריץ גדול של סגנון הסגנון עובד עם הראש ואת צורת הפנים – קצת יותר אורך על גבי יותר בסגנון בריבוע יספק איזון טוב יותר.

06
של 06

רוני אורטיז-פוקס הוק

רוני Ortiz-Magro's Jersey Shore Haircut

ג ‘ייסון מריט תמונות של גטי

מכל הבחורים של ג’רסי שור, התספורת של רוני כנראה עובדת הכי טוב בשבילו. הסגנון דהוי נמוך בצדדים ובחזרה וקצר קצר בחזית. הדף הוא מנוסח לתוך נץ faux – אנו מניחים שהוא משתמש פאולי ד ‘s האהוב Joico קרח Spiker עמיד במים דבק סגנונות עבור המשימה. בסך הכל, בסגנון פוקס הנץ הוא קצת מתוארך אבל מסגרות פניו היטב.

No Replies to "ג'רזי שור תספורת מאת מייק, פאולי, ויני ורוני"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.