כיצד נכון ליישם ריסים ריסים | insightyv.com

כיצד נכון ליישם ריסים ריסים

כיצד נכון ליישם ריסים ריסים

ריסים מזויפים עברו כברת דרך ארוכה מאז שנות השבעים, כאשר נשים לבשו זנים ענקיים, זועפים שנראו מזויפים. בימים אלה, נשים רבות – מ ידוענים כדי אגוזים יופי לאישה היומי הממוצע שלך, שרוצה להיראות טוב בלי הרבה מהומה – לובש מראות כוזבים טבעי למראה. 

רובי מאיירס, עורך ראשי של אל, נשבע בריסים מזויפים בראיון עם בלוג היופי המופלא,.

היא כותבת, “אם הייתי אבוד על אי מדברי יפה, ואני יכול להביא אחד דבר איתי, מלבד קרם הגנה, זה יהיה ריסים מזויפים. לא אכפת לי אם הם אינדיווידואליים או רצועה – אני יכול לעשות את שניהם. יש לי אותם עכשיו – אלה הם מאירוע לפני שני לילות. אם הם יישארו, אני נותנת להם להישאר. ארדל 301s הם גאונים; זה כל כך קל לעשות “.

הנה איך ליישם ריסים מלאכותיים כך שהם נראים טבעיים ככל האפשר.

שלב 1: קבל את הריסים נכון

יש לך כמה אפשרויות כשמדובר מלקות שווא: קבוצה מלאה של ריסים שקר או אשכולות קטנים של ריסים בודדים. אם אתה קונה סט מלא אתה יכול לחתוך אותם ריסים בודדים. בעוד Myers נשבע על ידי ארדל 301s, יש המון אפשרויות אתה יכול לקבל בבית המרקחת, באינטרנט או אפילו בחנויות הכלבו.

אם הריסים שקנית הם ארוכים מדי, אתה יכול לקצץ אותם על ידי חיתוך אותם בזווית. הקפד לחתוך כל רצועה בודדים באורך שונה, כך שהם נראים יותר טבעי.

שמור תמיד את האשכולות הארוכים ביותר עבור פינות העיניים שלך.

שלב 2: הכנה ליישום

ודא עפעף שלך ריסים נקיים של כל איפור, ואז תלתל הריסים שלך עם תלתל ריסים. אתה יכול לחמם את סלסול תחת מייבש מכה במשך כ 3 שניות. רק לוודא את המתכת היא לא חם מדי עבור העין שלך.

החל אייליינר נוזלי או עיפרון לעיניים כדי להסתיר את שורשי השרוול.

שלב 3: קבל את הדבק מוכן

לזרוק את הדבק הלבן שמגיע עם הריסים שלך. במקום זאת, בחר עבור דבק ריסים כהים, אשר נמכר בדרך כלל בנפרד בבתי מרקחת, בדרך כלל על 5 $ או 6 $. אנו ממליצים על דואו לאש דבק.

תמיד לקרוא את ההוראות על החבילה לקבלת טיפים על אופן השימוש דבק ריס או דבק כמו מוצרים מסוימים עשויים לדרוש יישום אחר.

אם אתה מוחל ריסים בודדים, לשים כמה טיפות של דבק ריס או דבק על משטח קשה. תן לו להתייבש לרגע עד שהוא הופך להיות דביק. השתמש קבוצה של פינצטה להרים ריסים לטבול את השורש של דבק.

אם החלת סט מלא של ריסים, להחיל טיפות זעירות של דבק או דבק לאורך רצועת.

שלב 4: לדבוק את הריסים

אם החלת ריסים בודדים, להתחיל בפינה החיצונית של העיניים. קח את פינצטה ו טריז את הדבק מודבק לתוך הריסים הטבעיים שלך. הישאר קרוב לשורש הריסים האמיתיים שלך ככל האפשר.

החזק אותו במקומו למשך מספר שניות, כך שהוא מתייבש במקומו.

אתה רוצה כמה אשכולות בפינה החיצונית של העין ואחד במרכז העין או איפה הריסים האמיתיים שלך דלילים. הקפד להשאיר רווח טבעי בין הריסים.

אם החלת רצועה, להשתמש באצבעות כדי להחזיק את הריסים ולהחיל על המכסה קרוב לשורשים ככל האפשר מן הפינה החיצונית של העין פנימה אם אתה מבחין הריסים ארוכים מדי, לקחת אותם לקצץ אותם עם מספריים.

השתמש ב- Q-tip כדי ללחוץ על הריסים במקום.

שלב 5: החל איפור עיניים

לאחר ריסים מלאכותיים מוחלים, לתת להם להתייבש במשך כמה דקות לפני יישום eyeshadow ו מסקרה.

ייתכן שתרצה להחיל מסקרה לריסים כדי לעזור למזג אותם עם אלה האמיתיים שלך.

שלב 6: כיצד להסיר את ריסים ריקים

כדי להסיר ריסים מלאכותיים, השתמש מסיר איפור עיניים כמו המפורסם של לנקום Bi-Facil. החל את מסיר עם האצבעות שלך, לעסות אותו לתוך השורש lash. ריסים מלאכותיים שלך צריך להחליק מיד. אתה יכול גם לנסות מים כדי לשחרר את הדבק.

No Replies to "כיצד נכון ליישם ריסים ריסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    85 − 80 =