21 הפסחא הודעות הריון הכרזות – insightyv.com

21 הפסחא הודעות הריון הכרזות

האביב ואת חג הפסחא הם על כל המשפחה, חברים התחלות חדשות. זה זמן חיובי של השנה היא הזדמנות מושלמת לחשוף כי אתה מצפה לתינוק. יש כל כך הרבה דרכים חמוד ויצירתי אתה יכול להגיד את כל האנשים כי אומר ביותר. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 21 הפסחא ההריון ההכרזה רעיונות. יש לנו משהו עבור כולם מ יורה צילום ביצים חג הפסחא!

1. אנחנו ביצה- Specting ביצה!

קודם כל יש לנו את זה סופר חמוד אנחנו ביצים- egging ביצה! ביצה זו היא קרמיקה ניתן לשמור כמו מזכרת. אתה יכול לקחת כיף לחשוף תמונה עם ביצה כמו זה או יש את זה כמו קישוט במהלך חגיגות חג הפסחא. קישוט קטן זה מושלם עבור הריון חג הפסחא לחשוף.

אָנוּ're Egg-Specting Egg

2. הפסחא בייבי בליטה תמונה מכה

זוגות רבים בוחרים לקבל תמונה שצולמה כאשר חושפים הריון. עבור חג הפסחא לחשוף אתה יכול לקחת תמונה כמו זה. את אמא לעתיד יש bump התינוק שלה צבוע כמו ביצה חג הפסחא. זהו רעיון חמוד סופר ואתה יכול להיות כל עיצוב הפסחא נוצר.

חג הפסחא Baby Bump Photo Shoot

3. חג הפסחא לוח מודעות

לוחות גיר מאוד פופולארי להריון מגלה. אתה יכול לקבל משהו כתב עליהם והם נהדר עבור תמונות. הרעיון הבא הוא מושלם עבור חג הפסחא. הוא כולל ציטוט על ציד ביצים ועל איך המשפחה גדלה. אתה יכול לקבל סימן כזה נוצר ויש לו את זה אישית עם השם שלך ואת התאריך.

חג הפסחא Chalkboard Pregnancy Announcement

4. תמונה של זוג לירות עם בלונים פסטל

לאחר מכן, יש לנו עוד תמונה חמוד של תמונה לצלם רעיון. אבא מחזיק תמונות סריקה ואמא מחזיקה בלונים. רעיון כזה יהיה מושלם עבור חג הפסחא כמו הבלונים הם בצבעי פסטל שהוא מושלם לעונה. אתה יכול ליצור משהו כזה בקלות וזה יהיה זיכרון נהדר להסתכל אחורה.

זוּג's Photo Shoot with Pastel Balloons

5. קן הוא רעיון תמונה מבורך

חג הפסחא קשור לביצים, לציפורים ולקנים. הרעיון הבא שלנו משתמש זה נושא בצורה כל כך מקסים. התמונה חושפת ביצה אישית בקן עם צילום סריקה ואת הציטוט הקן שלנו מבורך. זוהי דרך יצירתית חמוד לחלוק את החדשות שלך ואתה יכול לעשות את הביצה כחול או ורוד לחשוף את המגדר.

שֶׁלָנוּ Nest is Blessed Photo Idea

6. פרחוני בקרוב רעיון צילום

האביב הוא העונה שבה פרחים בהירים מתחילים לצמוח מחדש אחרי החורף. אתה יכול להשתמש נושא פרחוני האביב עבור ההריון שלך חג הפסחא לחשוף. אתה יכול ליצור תמונה כזאת עם פרחים ולוח עם תאריך היעד. כפי שהוא חג הפסחא אתה יכול להשתמש נרקיסים ולהוסיף כמה ביצים דקורטיביות.

פִּרחִי Pregnancy Announcement Idea

7. צילום הפסחא יריות לצלם

נרקיסים הם פרח של האביב ואת חג הפסחא, ולכן אלה פרחים מושלמים עבור הריון חג הפסחא לחשוף. זו אמא לעתיד יש לה תמונה שצולמה בשדה מלא של נרקיסים וזה רעיון פשוט אבל יפה. לא זו רק דרך לחלוק את החדשות שלך, זה יהיה גם זיכרון נהדר להסתכל אחורה.

חג הפסחא Daffodil Maternity Photo Shoot

8. סבא וסבתא לחשוף את הפסחא

לספר להורים שלך כי הם בקרוב להיות סבים הוא מרגש מאוד. זה הרעיון הבא מראה איך אתה יכול לספר להם על חג הפסחא. כאן יש לנו ביצה דקורטיבית עם “אתה הולך להיות סבא וסבתא” עם תאריך היעד. כל סבא וסבתא יאהבו לקבל משהו כזה.

סבים Easter Pregnancy Reveal

9. פסחא סריקה תמונה הכרזה רעיון

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות חג הפסחא לחשוף את הלוח. זה הרעיון הבא מראה איך אתה יכול להשתמש בלוח כדי ליצור תמונה חמודה סופר. הלוח הוצב עם סל פסחא ותמונת סריקה. זה יהיה פשוט לשחזר, וכל המשפחה והחברים שלך יאהבו את זה.

חג הפסחא Scan Photo Announcement Idea

10. אחות גדולה פסחא הכרזה

אם זה הילד השני שלך, אתה יכול לקבל את האחים המעורבים בהודעה. זה הרעיון הבא כולל הלוח כי קורא “שמח חג הפסחא לי כי אני אחות גדולה להיות”. תמונה כזו היא מושלמת עבור חג הפסחא וזה יהיה זיכרון נהדר להסתכל אחורה.

גָדוֹל Sister Easter Pregnancy Announcement

No Replies to "21 הפסחא הודעות הריון הכרזות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.