מה לומר כדי הומופובית slurs כמו “זה כל כך הומו” – insightyv.com

מה לומר כדי הומופובית slurs כמו “זה כל כך הומו”

האם שמעת מישהו אומר, “זה כל כך הומו” כדי לציין שמשהו מטופש, שלילי או נשי? אתה תהיה במיעוט אם לא היית. על פי רשת החינוך הומוסקסואלים, לסביות וסטרייט, סקר כמעט 9 מתוך עשרה סטודנטים דיווחו על שמיעה, “זה כל כך עליז” או “אתה כל כך הומו” בבית הספר!

הרבה אנשים שלעולם לא יחלמו לחלום על גזעי גזע או דתי, נראה שאין להם בעיה להשתמש בזה הומופובי.

 אז מה העסקה?

הומופוביה

למרבה הצער, להיות הומו נתפסת לעתים קרובות כמו דבר שלילי. כתוצאה מכך, המונחים המשמשים להנחת אנשים הומוסקסואליים החדירו לדיבור היומיומי, ומשמשים כדרך להדגים עד כמה רע האדם משתמש בביטוי חושב שהדבר “הומו” הוא.

בּוּרוּת

אם ביטוי חוזר מספיק, מקורותיו עשויים להישכח. כי זה כל כך נפוץ לשמוע, “זה כל כך הומו” “הרבה אנשים לא לקשר את הביטוי לעלבון נגד הומואים. קורא מישהו החוצה על שימוש זה slur יכול להיות כל מה שנדרש עבור אדם משתמש בו כדי להבין שזה לא פשוט ביטוי לא מזיק.

העלאת מודעות

למרות שזה יכול להיראות קשה, דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא פשוט לתת לאנשים לדעת מה באמת נאמר כאשר הביטוי, “זה כל כך הומו” משמש לציון משהו לא מגניב, וכי זה פשוט לא מקובל כמו במונחים בוטה יותר בוטה . הסבר כי זה לשים למטה עם קורבנות אמיתיים.

השימוש בו מנציח את הקשר השלילי לאנשים עם היותם GLBT.

מהי התגובה הנכונה?

בית ספר אחד בקליפורניה נקט בצעדים משמעתיים נגד סטודנטית שהשתמשה בביטוי “זה כל כך עליז” אחרי שהתגרה בעצמה על החינוך המורמוני שלה. הילדה, רבקה רייס קיבלה אזהרה ותיק בתיק שלה.

בסופו של דבר, תבעו הוריה, בטענה כי זכויות התיקון הראשון של בתיהם הופרו. בתי המשפט לא הסכימו, אבל המקרה הוא תזכורת חשובה לכוחו של ביטוי זה.

הנה כמה דברים שאתה יכול להגיד כשאתה שומע, “זה כל כך עליז.”

  • אתה יודע, אומר שזה מעליב אנשים הומו.
  • אני בטוח שאתה לא מתכוון החידון פופ קשה מאוד היה לנו רק נמשך לאותו מין.
  • איך היית מרגיש אם השתמשתי במאפיין שלך, כמו הגזע או הדת שלך כעלבון?
  • אני יודע הרבה אנשים אומרים את זה, אבל אני מוצא את זה פוגע. אתה יכול לעשות מאמץ לא להשתמש בביטוי זה?

הקאמבק

במהלך השנים, קראתי הרבה ילדים (וגם כמה מבוגרים) על זה אומר “זה כל כך עליז.” למרות שרבים מגיבים בחיוב, לא מעטים אמרו: “לא התכוונתי שזה [הקומדיה הרומנטית, החופשה המשפחתית או כל דבר אחר] הומוסקסואל. אני אומר שזה מאושר “. תירוץ זה ניתן בדרך כלל על ידי מישהו שנבוך להיתפס אומר משהו לא הולם, התגובה שלי נוטה להיות,” בחייך, שנינו יודעים שאתה לא קורא את הקומדיה הרומנטית מאושר. אני בטוח שאתה יכול לחשוב על דרך טובה יותר לומר שאתה לא לתוך זה. “

מה כל זה מגיע ל

משפטים כמו “זה כל כך הומו” רק בסדר כל עוד הם רשאים להיות.

זה עלול לקחת קצת עבודה כדי להגביר את המודעות, ואתה לא יכול לשכנע את כולם לשנות את דרכיהם, אבל יותר אנשים שאומרים שהם אומרים, “זה כל כך הומו”, פחות ימשיכו לומר את זה.

גם אם אומרים שזה כל כך הומו נראה מתון יותר מאשר הרבה דברי שטנה, אין מקום רק עבור slurs הומופוביים.

No Replies to "מה לומר כדי הומופובית slurs כמו "זה כל כך הומו""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.