23 רעיונות למתנה ליום האהבה עבורו – insightyv.com

23 רעיונות למתנה ליום האהבה עבורו

חג האהבה הוא ממש מעבר לפינה. אם אתם מחפשים מתנה עבור האהבה שלך, אז אתה במקום הנכון! יש לנו להרכיב 23 מתנות חג האהבה בשבילו. יש מתנה לכל בחור מ אישית כדי רומנטית מצחיק. כל אחד מהם יהיה מושלם עבור האדם בחייך.

1. אישית ולנטיין של זקן שמן מתנה קלן

הראשון עד שיש לנו בושם זה שמן זקן מתנה. סט מגיע עם מי קולון מוצק שניתן להשתמש בהם בכל מקום על הגוף ושמן זקן אשר מאולף שיער הפנים לחות העור. ניתן להתאים אישית את ההגדרה. כל בחור יאהב מתנה כמו זו.

מותאם אישית Valentine's Beard Oil and Cologne Gift

2. סוד מורס קוד הודעה Keyring

מחפש משהו ייחודי? לאחר מכן לשקול keyring כמו זה! Keyring תכונות מוט אלומיניום מוטבע עם סוד קוד מורס קוד. זה מגיע עם כרטיס קוד מורס, כך ולנטיין שלך יכול לעבוד את ההודעה. אתה יכול לקבל כל הודעה לשים על keyring כזה. זה מושלם עבור החבר ‘ה המעדיפים לשמור על חג האהבה מתוחכם אבל רומנטי.

סוֹד Morse Code Message Key Ring

3. רטרו USB Mixtape

Mixtapes פעם להיות דרך פופולרית להראות למישהו שאכפת לך. עם רעיון המתנה הבא שלנו, הם עדיין יכולים להיות. זה mixtape הוא קלטת אמיתי כי כבר הביאו אל העתיד הוא למעשה USB. מלא את המיקסטייפ USB שלך עם שירים, קטעי וידאו, תמונות ועוד. זוהי מתנה רומנטית כי הבחור שלך לא ישכח.

רטרו USB Mixtape Gift Idea

4. כוכב מותאם אישית מפה

האם החצי השני שלך כמו stargaze או שהוא אוהב מתנות ייחודיות? אם כך אתה צריך לבדוק את זה כוכב המפה מתנה. הפוסטר כולל הדפס של שמי הלילה ביום מסוים עם התאריך, השעה והמקום. אתה יכול להיות אחד נוצר של הפגישה הראשונה שלך, כאשר פגשת או את יום האהבה הראשון ביחד. זוהי דרך מגניב להראות לך אכפת.

מותאם אישית Star Map Wall Paper

5. מצחיק מלחמת הכוכבים ספל

האם ולנטיין שלך אוהד מלחמת הכוכבים? ואז הוא יאהב ספל כמו זה. ספל תכונות “יודה אחד בשבילי” עם תמונה של יודה. זהו מתנה חידוש כיף כי הוא יאהב. אתה יכול גם למצוא מתנות אחרות באינטרנט עם ציטוט זה על כרטיסים כמו חולצות.

מצחיק Star Wars Mug

6. אישית הירח חפתים לאחור

אם הבחור שלך לובש חולצות ואוהב חפתים, זה רעיון המתנה הבא יכול להיות אחד. כאן יש לנו קבוצה של חפתים מותאמים אישית. חפתים תכונה שמו ואחריו את הציטוט “אני אוהב אותך הירח ובחזרה”. אלה הם דרך רומנטית ומסוגננת להביע את האהבה שלך. הוא יכול ללבוש את אלה או לקבל אותם במזכרת.

מותאם אישית Moon and Back Cufflinks

7. נחושת יום הולדת Keyring

עבור חג האהבה הוא יותר מאשר רק חג רומנטי. זה יכול להיות יום השנה. זה יכול להיות היום שבו פגשת, את הפגישה הראשונה שלך, כשהתארסת או אפילו כשהתחתנת. כדי לחגוג אירוע מיוחד כזה אתה יכול לקבל את החצי השני שלך יום השנה keyring כמו זה. הוא כולל את מספר השנים והספירה. זוהי מתנה עדינה אך משמעותית לכל אדם.

נְחוֹשֶׁת Anniversary Keyring

8. גיימר התאמה אישית

לאחר מכן, יש לנו את המתנה המושלמת עבור גיימר. הדפס זה כולל את הציטוט “זוגות שמשחקים יחד, נשארים ביחד”, שני בקרים וניתנים להתאמה אישית עם השמות שלך. זה מתנה מגניב וייחודי כי הבחור שלך יאהב. הדפס זה יכול גם להיות מותאם אישית כדי להתאים את הקונסולה כי שניכם משחקים.

גיימר Personalized Print

9. קופסה קטנה של לילות תאריך

רעיון המתנה הבא שלנו ימשיך לתת זמן רב לאחר חג האהבה הוא נגמר. זה נקרא התיבה הקטנה של תאריכים וכולל 52 כרטיסים עם רעיונות תאריך. זה נותן לך ואת הבחור שלך תאריכים כיף לעשות כל שבוע של השנה. יש תערובת של רעיונות, כך שתוכל לנסות דברים חדשים וליהנות השנה יחד.

א Little Box of Date Nights

10. שעונים מותאמים אישית

האם הוא לובש שעון? אם כן, שקול את הרעיון הזה. מתנה זו כוללת שעון עץ זה יכול להיות מודבק חרוט על הגב. אתה יכול לקבל ראשי תיבות, הודעה מיוחדת ותאריך לשים על הגב. זוהי מתנה רומנטית ומסוגננת שכל בחור היה אוהב.

מותאם אישית Watch Gift for Him

No Replies to "23 רעיונות למתנה ליום האהבה עבורו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.