סילקאן Flash & Go סקירה – insightyv.com

סילקאן Flash & Go סקירה

הייתי סקפטי של Silk’n Flash & Go. אבל אחרי טיפולים מהירים וקלים שבקושי פוגעים בהפחתת שיער נפלאה, אני מתרשם.

מקצוענים

 • קל לשימוש
 • ניתן להשתמש על הפנים
 • טיפולים מהירים
 • קצת בלי כאב
 • עבודות הפחתת שיער

חסרונות

 • יכול לגרום לאי נוחות מסוימת
 • ריח של שריפה

תיאור

 • יַצרָן: דף הבית Skinovations בע”מ
 • נוֹהָג: הסרת שיער IPL בבית
 • הערכה כוללת: יחידת Silk’n Flash & Go, מדריך DVD, הוראות לשימוש ושתי מחסניות

  סקירה מלאה: Silk’n Flash & Go

  חשבתי שזה עוד מכשיר כבד ומסורבל שטוען שיסיר לי את השיער. מאז זה התפקיד שלי, היה לי ראש פתוח ונתן לו את המכללה הישנה לנסות. עבור מכשיר להסרת שיער IPL, הייתי סקרן ומופתע.

  קלות שימוש

  המכשיר קל מאוד לשימוש. אתה תקע אותו, לחכות כמה רגעים כדי שזה להתחמם וכאשר הנורית מחוון מהבהב, אתה לוחץ אותו על העור שלך ולוחץ על ההדק. זה בודק באופן אוטומטי את צבע העור שלך כדי לוודא שזה לא כהה מדי. זהו זה!

  תראה דופק של אור. אתה עלול להרגיש שום דבר או שאתה עלול להרגיש הצמד מהיר, בהתאם להגדרה. לאחר מכן, להרים את המכשיר מן העור שלך ולהעביר אותו למיקום אחר. זה קל מאוד וקל לשימוש – פשוט לעניין.

  צ’ין & שין

  רציתי לנסות את Flash Silk’n וללכת על הקו הסנטר שלי כמו המכשיר ניתן להשתמש מתוך קו הלחי למטה. מאחר שיש לי שיער חום כהה ועור בהיר, אני בהחלט מועמד.

  ראשית, התחלתי בקו האוזן ועשיתי את דרכי לעבר סנטרי. יש קצת אי נוחות כאשר הבזק הולך כי האור בהיר מאוד. הקפדתי לעצום את עיני לאחר שהגעתי לאזור שבו רציתי להסיר שיער משום שבזכותי, אני הייתי זה שהביט אל האור והגיע לממלכה אחרת.

  אחרי שהתרגלתי לזה, הייתי מהיר יותר והרגשתי יותר נוח עם האור.

  החלטתי גם לנסות אזור אחד על השוק שלי. ובכן, פשוט נותרה משלי. אם אי פעם עשית כל סוג של לייזר או IPL בבית, אז אתה יודע כי אזורים boney תמיד נראה יותר רגיש. רציתי לראות איך זה באמת עובד אם אני עושה את הטיפול ולתת את השיער השני סביבו לגדול.

  קנה מידה של כאב

  על הסנטר שלי פחדתי שארגיש את הכוויה. אין כמעט שום אי-נוחות. לא הרגשתי שום דבר עד שהגעתי למקום הגבוה ביותר, וגם אז זה היה מהיר. זה לא הרגיש חם, בוער או לא נוח, ולא נשארתי עם שום אדמומיות. יכולתי לעשות את הטיפול שלי אחרי מקלחת ולהרכיב איפור וללכת. אני אפילו לא צריך לשים איפור על כי לא היה שום אדמומיות, אבל זה יהיה כמו לעזוב את הבית שלי עירום!

  על השוק שלי, היו רק שני תחומים שבהם הרגשתי את הצמד. ואני רק הרגשתי את זה על ההגדרה הגבוהה ביותר. לא הרגשתי שום אי נוחות או אדמומיות גם לאחר הטיפול. פשוט הייתי מרוצה.

  הדבר היחיד שהבחנתי בו היה ריח שריפה. אני לא יודע אם זה מהיחידה או אם זה היה בעצם העור שלי. הריח לא נעים, אבל אם זה היה מעורי, לא יכולתי להרגיש אותו.

  חשבתי שזה יכול היה להיות כי היחידה היתה חדשה, אבל אני ממשיכה להריח את זה אפילו אחרי הרבה שימוש.

  איך הרבה שיער מופחת?

  אני מסוג האנשים שרוצים לראות תוצאות מיידיות. אם אתה אוהב אותי, אתה עלול להיות קצת מתוסכל, אבל בבקשה להישאר עם זה! על הסנטר שלי, התחלתי לצאת לאט והתחלתי את התהליך ברמה הנמוכה ביותר, רמה אחת (למכשיר יש חמש הגדרות). עשיתי את זה להגדרה הגבוהה ביותר (5) ואת לגמרי הבחינו תוצאות.

  אחרי ארבע הפגישות הראשונות שלי, שמתי לב ששיער הסנטר כמעט נעלם (ירידה של 95% – 98%). מדי פעם הייתי רואה שיער סורר יוצא, וכשהלכתי לתפוס אותו במלקחיים הנאמנים שלי, הוא היה מחליק בקלות רבה. כן, אמרתי. לא היה צורך למשוך ולא יכולתי אפילו להרגיש את זה. נראה כי השיער אולי כבר היה בשלב הטלוגן או מנוחה (ראה יותר על מחזורים שיער) ואת השיער צריך לעבוד את עצמו.

  על אזור השוק שלי, הייתי בהחלט מופתע ויראה. גם אחרי השימוש הראשון, ראיתי הבדל. השיער על שטח רחב 1 אינץ ‘מן הקרסול אל הברך לא היה השיער גדל כמו החלק השני של הרגל שלי. הוא עדיין גדל, אך בקצב איטי מאוד.

  המשכתי עם החלק היחיד של השוק והשלמתי שלוש פגישות. שמתי לב שכאשר אני נותן לשיער שמסביב לגדול, היה לי פס קירח! הטיפול עבד למרות שלא השלים את הטיפולים המומלצים של שש עד שמונה פעמים. מוצר זה מדהים!

  זמן הוא כסף

  אני בטוח שכולנו שמענו את האמירה שהזמן הוא כסף. זה נכון. אז כמה מאושר הייתי כשהבנתי שהטיפולים היו קלים ומהירים! לקח לי בערך שתי דקות לעשות את הסנטר וכעבור שתי דקות לעשות את רצועת אינץ ‘על הרגל שלי. זה היה זה! זה לוקח יותר זמן להתגלח כראוי. אני אהיה בסדר אם זה לקח שלושים דקות כי זה יחסוך לי זמן מ שעווה ו / או גילוח, שלא לדבר על כסף.

  מחשבות סופיות

  אני בהחלט ממליץ על Silk’n Flash & Go. חשבתי שאני לא הולך לאהוב עוד לייזר הביתה או מכשיר IPL לאחר שהשתמשתי לייזר Tria, אבל אני חייב להודות, אני מאמין ומאוורר!

  גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

  No Replies to "סילקאן Flash & Go סקירה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.