האמת על גודל הפין / – insightyv.com

האמת על גודל הפין /

האם גודל הפין משנה לגברים הומוסקסואליים? תקבל תשובות שונות כמו מספר האנשים שאתה שואל. יש הרואים בכך את הדבר החשוב ביותר, אחרים לא כל כך. האם אתה מודד? האם אתה נבוך / גאה שלך? דע את האמת על גודל הפין.

פין ממוצע גודל: איך גדול גדול?

הפין הממוצע הוא 5-7 אינץ ‘(127 עד 178 מ”מ) זמן רב כאשר זקוף (נמדד מקצה ראש הפין אל הבטן).

ההיקף הממוצע של הפין הוא ליד 5 אינץ ‘או 127 מ”מ מסביב.

אין אדם אחד על הפלנטה הזאת, כי לא שמעתי הצהרות כלליות הנוגעות גודל הפין גזע ומוצא אתני. למרות שבמקרים מסוימים הכללות נכונות, הן רק סטריאוטיפים. יש גברים בכל העדות השוללות הכללות כאלה. במילים אחרות, לא לשפוט ספר על פי העטיפה שלו! אתה עלול להיות מאוכזב עם התוצאות אוֹ מופתע לטובה, אז לא מאמין ההייפ.

הערכה עצמית גאה מקושרים גודל הפין

מחקר חדש שנערך מאוניברסיטת אוטרכט באמסטרדם מראה קשר בין גודל הפין הגברי ההומוסקסואלים וההערכה העצמית. ככל שהפין גדול יותר, כך אומרים, גברים הומוסקסואליים בטוחים יותר היו עם אוהבי פוטנציאל בחיי היומיום. אבל גודל גדול לא אומר מאהב טוב. זה כמו בעלות על למבורגיני ולא לדעת איך לנהוג בו. זה מאוד מרגש לפגוש גודל הפין גדול ההרפתקאות המיניות שלך, אבל הביצועים הוא גם מאוד חשוב.

אם לשפוט לפי גודל

אתה לא יכול לשפוט את הגודל האמיתי של הפין בזמן שהוא רפוי. לפעמים אנשים עם פין רזה יחסית יחסית גדלים לגודל גדול יותר כאשר הם זקופים, ואילו עמיתיהם הגדולים אינם מראים גידול רב כאשר מתעוררים. כך התנאים מגדל ומקלחת.

שיפור פין

לפני שתנסה את המוצרים רבים בשוק מבטיח להגדיל את גודל הפין שלך, לדעת את העובדות ולמנוע הבטחות שווא.

וגם לנסות לחיות אמיתי וכנה עם עצמך. חבר שלי נהג לומר שהוא העדיף פין קטן ומבדר יותר מאשר פין משעמם גדול. 

ברית מילה וגודל

האם זה נכון כי ברית מילה מגדילה את גודל הפין שלך? המילה שימשה למטרות תרבותיות ובריאותיות. גברים מסוימים בוחרים לעשות את זה עבור בעיות היגיינה. כמה פין עשוי להיראות גדול יותר לאחר המילה, חלקם עשויים אפילו להרוויח קצת בגודל, אבל רובם לא להגדיל בגודל בכלל.   

No Replies to "האמת על גודל הפין /"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.