21 רעיונות יפה NYE Updo | insightyv.com

21 רעיונות יפה NYE Updo

ערב השנה החדשה הוא אחד הלילות המיוחדים ביותר של השנה. זה אירוע שבדרך כלל מגיע עם הצדדים והלילות על העיר. אז, יש לך את התלבושת שלך, בחר את האיפור ואת הציפורניים אבל מה עם השיער שלך? יש הרבה תסרוקות יפה שם בחוץ עבור העונה המפלגה מצאנו כמה הטובים ביותר עבורך. היום אנחנו רוצים לחלוק 21 מדהים NYE רעיונות updo כי ייתן לך להראות לעצור את המראה NYE.

1. כתר קלוע

קודם כל יש לנו את הכתר קלוע למדי. כתרים קלועים כמו זה הולכים כל הדרך סביב הראש. אתה יכול ליצור את זה עם צמות דקות או גדולות. זה תסרוקת יש צמות גדולות יותר פיתולים קטנים. זה נראה רגוע אבל גלאם יתאים לכל אחד.

קָלוּעַ Crown Updo Idea

2. יפה אפסו רופף

אם אתם מחפשים משהו זוהר מאוד אז זה הבא NYE updo בשבילך. השיער מעוצב בלחמנייה נמוכה עם נפח על הדף. אנחנו אוהבים את זה תסרוקת כי זה מדהים אבל כפי שהוא רגוע זה יכול להיות משוחק למקום מפואר או במועדון בעיר.

יפה Loose Updo

3. גלאם ברייד

לאחר מכן, יש לנו צמה זה נראה מתאים לנסיכה. הצמה הארוכה מעוטרת בפנינים ואבני חן. אתה יכול ליצור משהו כזה עם אבני חן קטנות יותר, אולי אתה יכול אפילו להוסיף בכמה אבני חן צבעוניים שונים. זוהי תסרוקת מדהימה כי יהיה וואו בכל אירוע NYE.

זוהר Braid Style

4. קלוע קלוע לחמניה נמוכה

הנה דרך ייחודית ללבוש צמה fishtail. זה updo תכונות fishtail זה נראה כאילו כבר תחוב למעלה כדי ליצור צורה לחמניה. התספורת יפה, אתה יכול ליצור משהו דומה או לבחור צמות הדוק. צמות הדוק יותר תיצור מראה שרוי.

קָלוּעַ Low Bun

5. חמוד בסגנון קשת

הבחירה הבאה שלנו הוא סופר חמוד! השיער הזה הוא חצי למעלה, חצי למטה עם סגנון קשת. סגנונות קשת נראה כל כך יפה ואלגנטי. ברגע שאתה לומד את הטכניקה קשת אתה יכול להפוך אותם לחמניות ועוד. יש הרבה מדריכים זמין באינטרנט כדי לעזור לך לקבל את המראה קשת.

חָמוּד Half Up Half Down Bow Style

6. Twisted מעוות

שיער פיתולים ניתן להשתמש כדי ליצור updo יפה כמו זה. השיער כבר מעוות לתוך לחמניה נמוכה. אתה יכול ליצור מחדש את זה updo נמוך כמו מובלט או גבוה יותר על הראש. תסרוקת כמו זה ייראה נהדר עם שמלה ועגילים נוצצים.

מְפוּתָל Updo Style Idea

7. מלוטש ואלגנטי קוקו

Ponytails אולי לא נראה כמו שיער NYE כי יהיה וואו, אבל זה תסרוקת הבא יכול לשנות את דעתך. הקוקו הוא מלוטש על גבי ולאחר מכן בהדרגה הופך גלים יפים. הקוקו הזעיר נראה מדהים. תסרוקת כזאת תתאים לכולם.

לְהַחלִיק and Elegant Ponytail

8. די חצי- up, חצי למטה תסרוקת

חצי למעלה, חצי למטה סגנונות לתת יכול להיות כל כך אלגנטי ו glam. התספורת מובלט הוא מתולתל עם חצי צמות פגישה במרכז. אתה יכול ליצור מחדש את הסגנון הזה, או שאתה יכול להשתמש פיתולים במקום צמות. אולי אתה יכול לנסות שיער ישר במקום מתולתל.

יפה Braided Half Up Half Down Hairstyle

9. Chunky קלוע Updo

אם אתה רוצה תסרוקת נועזת אז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה updo תכונות צמה הולנדית עם מה שנראה כמו סוף תחוב בחזרה לראש של הראש. טכניקה פשוטה יוצר תסרוקת כי יהיה וואו. עדכון כזה הוא עבור הנשים שרוצות להצהיר.

עַצבָּנִי Braided Updo

10. קישוט קלוע

מוקדם יותר בתפקיד אנחנו מובלט כתר קלוע. זה סגנון הכתר תכונות צמות דיגטיל במקום קלאסי שלושה צמה גדיל. כפי שאתה יכול לראות צמה שונה נותן לך מראה שונה לחלוטין. תסרוקת זו גם מראה כיצד להדהד צלב הכתר נראה עם פוני.

פישטאיל Braided Crown

No Replies to "21 רעיונות יפה NYE Updo"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =