25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה | insightyv.com

25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה

11. קעקוע מארק כהה

רעיון הקעקוע הבא שלנו הוא עבור אוהדי הנבלים! כאן יש לנו עיצוב מגניב הכולל את מארק כהה. מארק האפל מקועקע על חסידיו של לורד וולדמורט ומשמש להפגין נאמנות ולקרוא לו. זהו רעיון מהנה ו quirky, אתה יכול אפילו יש משהו דומה מחדש אבל קטן יותר.

ה Dark Mark Tattoo

12. קעקוע Stag Patronus

אם אתה אוהב את הקעקוע Patronus בהשתתפות קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. במקום להציג את הקסם בפועל זה רק אחד בעל עיצוב החיה. זהו קעקוע עדין יותר והוא יתאים לכל אחד. אתה יכול לקבל כל חיה שתוכננה לקסם של פטרונוס ככה.

צְבִי Patronus Tattoo

13. חמוד חינם שדון קעקוע עיצוב

לאחר מכן, יש לנו עוד קעקוע השראה Dobby. זו אמנות הגוף כולל גרב עם המילים שדון חינם. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה ייחודי ותכונות הפריט שגרם דובי ללא תשלום מאסטרים שלו. זה חייב להיות עבור כל אוהד דובי.

חָמוּד Free Elf Tattoo Design

14. מגניב הארי פוטר מטאטא רעיון קעקוע

מטאטאים וטיסה הוא אחד הדברים הכי מגניבים בעולם הקוסמים. מאוורר זה היה מקועקע במקלדת על זרועם. זהו קעקוע מדהים שיכול להיות מחדש מחדש גדול או קטן יותר בהתאם למיקום קעקוע. משהו כזה יתאים לכולם.

מגניב Harry Potter Broomstick Tattoo Idea

15. הארי פוטר משקפיים ו צלקת עיצוב קעקוע

אם אתה חושב על המראה של הארי פוטר אתה בטח חושב על המשקפיים שלו צלקת הברק. הבא שלנו חמוד קעקוע תכונות אלה שני דברים איקוני. קעקוע כזה יכול להיות די מתוחכם אם הניח על פרק היד או בכל מקום אחר מכוסה. זה עושה את זה בחירה מצוינת עבור אנשים שיש קעקוע הראשון שלהם.

לְהָצִיק Potter's Glasses and Scar Tattoo Design

16. Lumos קעקוע איות

לאחר מכן, יש לנו עיצוב בהשראת אחד הלחשים רבים. זה קעקוע פרק כף היד הקטן תכונות Lumos הלחש. קעקוע כזה יהיה מתאים לכל אחד הוא מגניב ו quirky הדרך להראות שאתה אוהד של HP. אתה יכול ליצור משהו דומה או לבחור את הלחש האהוב עליך.

לומוס Spell Tattoo

17. עיצוב מפה של Marauder

העיצוב הבא שלנו הוא בהשראת מפת הקסם של הקסם. הקעקוע כל כך מדהים כי העיצוב נראה דומה מאוד למפה. ישנן דרכים רבות אתה יכול ליצור מחדש את הקעקוע הזה בעצמך. אולי להפוך את העיצוב קטן יותר או אפילו להוסיף כמה עקבות מהמפה.

שׁוֹדֵד's Map Design

קעקוע הזהב

אוהד קווידיץ ‘? לאחר מכן לשקול קעקוע של גולדן סניץ ‘. זה גוף הגוף הוא די פשוט אבל באמת לוכדת את העיצוב של סניץ ‘. זה קעקוע חמוד מאוד זה ייראה מגניב על אף אחד. אתה יכול אפילו לקבל את זה דיו גדול או קטן יותר והניח על חלקים אחרים של הגוף.

ה Golden Snitch Tattoo

19. צבעי מים קעקוע הארי פוטר

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון קעקוע עם נושאים מרובים הארי פוטר. זה אחד תכונות Patronus Stag, Deathly Hallows Symbol ואת הציטוט תמיד. הציטוט הוא רעיון מאוד פופולרי קעקוע כפי שהוא אמר על ידי אחד הסיפורים האהובים ביותר תווים פרופסור סנייפ. עיצוב דומה יכול להיות מחדש עבורך עם צבעים שונים וסמלים שונים.

יְצִירָתִי Watercolor Harry Potter Tattoo

20. קעקוע שרביט אופנתי קעקוע

מחפש קעקוע עדין? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו קעקוע אצבע אופנתי זה נועד להיראות כמו שרביט. קעקועים אצבע הם מאוד מסוגנן כך שרביט כזה יהיה בחירה מצוינת. אתה יכול להיות כל עיצוב שרביט נוצר כדי להפוך אותו ייחודי לך.

לְהָצִיק Potter Wand Tattoo

21. דובי קעקוע רעיון

הקעקוע הבא שלנו הוא באמת יצירת אמנות! כאן יש לנו דיוקן של דובי שדון הבית. עיצוב תכונות dobby לבוש ציפית והחזק גרב. קעקוע כזה הוא מודגש ועושה משפט אבל זה יהיה וואו כל מי שרואה את זה.

מְנִירָה Tattoo Idea

22. הארי פוטר תמיד נושא קעקוע

אם אתה רוצה קעקוע כי תכונות של HP ציטוט, ואז לשקול הולך תמיד. זהו קו איקוני מהסדרה ועושה קעקוע יפה. אתה יכול פשוט לקבל את הציטוט או ללכת על משהו יותר ייחודי כזה. חלק מהמכתבים יש נושא הארי פוטר. אתה יכול לקבל את זה נוצר בכל גופן ועם כל עיצובים קטנים.

לְהָצִיק Potter Always Theme Tattoo

23. מיון כובע רעיון עיצוב

אחרון ברשימה שלנו הוא קעקוע של כובע מיון. זה עיצוב כובע קסום הוא בדיו שחורה תכונות הצללה מדהים. קעקוע כזה יתאים לכולם ואתה יכול לקבל את זה גדול יותר כדי לעשות יותר הצהרה או לבחור גרסה קטנה ועדינה יותר. כך או כך יהיה לך אחד מגניב הארי פוטר קעקוע!

מִיוּן Hat Design Idea

24. הארי פוטר ריב קעקוע

לְהָצִיק Potter Always Tattoo Idea

25. הארי פוטר מאחורי קעקוע האוזן

לְהָצִיק Potter Behind the Ear Tattoo

אנו מקווים שמצאתם את העיצוב המושלם לקעקוע הבא שלכם!

No Replies to "25 מגניב וקסום הארי פוטר קעקועים השראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 + = 38