סקס S.O.S. השותף שלי גדול מדי בשבילי –

סקס S.O.S. השותף שלי גדול מדי בשבילי -

"אני רק התחלתי לקיים יחסי מין עם הבחור הזה באמת נהדר, אבל אני נתקל בבעיה גדולה עם גודל הפין שלו. בעיקרון זה ענקי. לא מדדתי את זה, אבל זה יותר ויותר רחב מכל מה שראיתי. הייתי המום לגמרי כי הוא קצת קצר והוא לא זה חובב או משהו, הוא בעצם די רזה. בפעם הראשונה שקיימנו יחסי מין זה היה בסדר, למרות שהייתי כואב למחרת ואז קיבלתי זיהום בדרכי השתן שלא התכוון לשום סקס לזמן מה. עכשיו אני מניח שאני קצת עצבני בכל פעם שאנחנו מנסים. אתה יכול לעזור?"

ישנם חסרונות רבים האובססיה שלנו עם גודל הפין. אחד מהם הוא כי הבעיות האמיתיות מאוד שחווים גברים עם פין גדול - על ידי השותפים שלהם - הם מזעריים לעתים קרובות. אני לא יודע אם דיברת עם חברים על המצב אבל אני מכיר אנשים שהיו בתפקיד שלך, וכל החברים שלהם אומרים דברים כמו "אני צריך להיות כל כך בר מזל" ו "אתה לא צריך להתלונן!" זה לא מועיל בכלל.

למרות שמספר קטן של אנשים מדברים על זה מחשש להישמע כאילו הם מתרברבים, האמת היא שקשה להיות בשני קצות הפין הממוצע של הפין, כי הכל מוכן לאנשים באמצע, גורם לכולם להרגיש הם פשוט חייבים לחייך ולסבול את זה, וגם להרגיש שיש משהו לא בסדר איתם.

זה יהיה מועיל לך להתחיל לחשוב על ידי אם זה אורך או רוחב או שניהם כי הוא עושה סקס לא נוח או מכאיב לך.

פין ארוך יכול לפגוע כי במהלך החדירה זה יכול להכות את צוואר הרחם. הפין רחב יכול להרגיש כמו מתיחה לך יותר מדי וזה יכול גם לגרום לזיהומים חיידקים יותר אם זה שפשוף (ומרגיז) השופכה שלך. להלן הצעות להתמודדות עם שתי בעיות גודל, אבל זה שווה לקחת רגע כדי להגדיל את הבעיה שלך בפירוט רב יותר (אני מבטיח שזה משחק המילים האחרון במאמר זה).

האם אתה מגורה מספיק?
כחלק מהתגובה המינית הנשית, עוררות מביאה עימה שינויים פיזיים שיעזרו להתמודד עם פין גדול יותר. במיוחד, רוב הנשים יפיקו סיכה בנרתיק, וכפי עוררות מגדילה הנרתיק שלהם יתרחב. אם אתה רגיל לקיים יחסי מין עם שותף שיש לו פין קטן או בינוני, ייתכן שיהיה מסוגל לחדור בנוחות לפני שהפעלתם לגמרי. אם בן הזוג שלך גדול יותר, ייתכן שתצטרך להמתין עד שתתעוררי מאוד, נפשית וגופנית, לפני שתעבור לחדירה. הוספת גירוי הדגדגן יותר (או בכל מקום שאתה יודע שאתה מתעוררים בקלות) או באמצעות ויברטור יכול להיות דרך מהנה ויעילה כדי לוודא שהגוף שלך הוא מוכן כמו המוח שלך הוא.

הוסף חומר סיכה
אם לא גילו כבר את ההנאות של חומר סיכה, עכשיו זה הזמן. בימים אלה יש עשרות מותגים שונים של סיכה (אורגני, ללא סוכר, טעם אספרסו, וכו '), וכולם עושים סקס יותר נוח ומהנה על ידי מה שהופך אותו חלקלק יותר. יש נשים שאומרות שהן אינן זקוקות לסיכה בגלל שהן משמנות הרבה בעצמן. אם אתה נתקל יחסי מין עם מישהו עם פין גדול באמצעות תוספת lube מומלץ תמיד. הניסוי עם כמה סוגים שונים כדי לראות אם סיכה עבה או מדלל הוא הטוב ביותר עבורך, ואם אתה כבר נוטה זיהומים שמרים, למנוע חומרי סיכה עם גליצרין.

עמדות מין מומלצות
אם אחד או שניכם מודאגים כל הזמן כי מהלך לא נכון יגרום לכאב, הסקס יסבול. עמדות מין הן דרך נוספת להתמודד עם אי נוחות בגלל שותף שיש לו פין גדול. המיקום המיני הטוב ביותר יהיה אחד המאפשר לשניכם לשלוט על עומק וזווית החדירה ומציע תנועה רבה ככל האפשר. הימנעו ממיקומים המאפשרים חדירה עמוקה (למשל, מיקום כניסה אחורית למיקום המיני) ומיקומי עדיפות שנותנים לכם שליטה רבה יותר.

אין תשובה קלה כאן, כי משהו כמו האישה על המיקום העליון מאפשר לך לשלוט על עומק החדירה, אבל עושה את זה הופך אמון עבור הרגליים. העמדה המיסיונרית מעניקה לאדם את השליטה החודרת על עומק הדחיפה, אבל אם אתה אחד בתחתית אין הרבה מה לעשות.

המפתח הוא להתנסות עד שתמצא כמה זה עובד טוב.

מוצרים עבור פין ארוך
ישנם מוצרים שאתה יכול לקנות בחנויות סקס אשר נועדו עם הפין יותר בראש. לעתים קרובות נקרא להגביל הפין או לפעמים נמכר כמו "סופגניות" עבור משאבות הפין אלה הם למעשה לחשוב טבעת של גומי רך או ויניל זה מחליק על בסיס הפין ומגביל את אורך כי יכנסו הנרתיק במהלך יחסי מין. הם יכולים להיראות קצת טיפשי בהתחלה, אבל אם המשגל שלך טעון חרדה על דחף אחד עמוק מדי, החופש שהם מאפשרים יכול להיות נפלא.

מילה אחרונה אחת ... קונדומים
מציאת קונדומים שמתאימים היטב היא בעיה עבור רוב הגברים. מציאת קונדומים שמתאימים כלל יכולה להיות דאגה בריאותית גדולה לגברים שיש להם פין גדול במיוחד (ובני זוגם המיניים). יש מגוון רחב של קונדומים גודל גדול זמין וזה שווה לנסות כמה עד שתמצא אחד כי הוא נוח וגדול מספיק לא לשבור. גברים המתלוננים על קונדומים לא מתאים אולי גם רוצה את השותפים שלהם לנסות את הקונדום הנשי כדי לראות אם זה אופציה מועדפת.

No Replies to "סקס S.O.S. השותף שלי גדול מדי בשבילי -"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    55 − = 46