העליות והמורדות של מריחואנה ומין | insightyv.com

העליות והמורדות של מריחואנה ומין

העליות והמורדות של מריחואנה ומין

מריחואנה מגיעה מהצמח הקנבי הנקרא חשיש סאטיבה, ונחשבה זמן רב כבעלת תכונות של אפרודיזיאק ואפקטים מיניים שונים, חיוביים ושליליים כאחד. אזכור של ההשפעות המיניות של מריחואנה ניתן למצוא את לילות ערב והוא מוכר ברפואה איורוודה. מריחואנה קשורה גם עם הנוהג של טנטרה.

כפי שאתה קורא את היתרונות והחסרונות של מריחואנה ומין להלן, יש לזכור כי ההשפעות של התרופה הם פשוט לעתים רחוקות, ואין שום “תרופה פלא” אמיתי זה ייתן לך כל תועלת ללא כל חסרון (או להיפך).

כמו כן, מכיוון שמין הוא יותר מאשר רק תהליך פיזיולוגי, תרופות יכולות להשפיע על החוויה הפסיכולוגית והחברתית שלך במין בדרכים בלתי צפויות.

האם מריחואנה לעשות סקס טוב יותר?

 • במינונים נמוכים יותר, מריחואנה עשויה לשנות את האופן שבו אתם חשים ותופסים גירויים מיניים בדרכים המשפרות את המין. אנשים מדווחים כי המודעות שלהם למגע מתגברת, ותפיסת הזמן שלהם יכולה להשתנות. אז הדברים “מרגישים” טוב יותר, וגם סקס נראה להמשיך עוד יותר גם כן.
 • עבור גברים, מריחואנה עשוי להסיט את תשומת הלב מן ההתמקדות הרגילה שלהם על הפין. בסקר אחד של 800 גברים, 83% מצאו כי מריחואנה משפרת את ההנאה המינית, אבל זה לא קשור לזיקפה שלהם או לשפיכה.
 • במחקר אחר, 75% מהגברים אמרו כי מריחואנה הגבירה הנאה וסיפוק מיני, 68% דיווחו כי היא הגבירה את האורגזמה שלהם ו -39% מצאו כי היא הגבירה את משך הזמן של יחסי מין.
 • נשים אפילו יותר מאשר גברים לדווח על תשוקה מינית משופרת עם שימוש במריחואנה. במחקר אחד, 90% מהנשים דיווחו כי מריחואנה הגבירה את הרגשות של הנאה וסיפוק מיני בדרגות שונות, ו -40% מהנשים דיווחו כי מריחואנה הגבירה את איכות האורגזמה שלהן.

  בשורה התחתונה: בעוד שאנו לא יודעים מדוע למריחואנה יש השפעות חיוביות על שביעות הרצון המינית אצל גברים ונשים, מחקרים וראיות אנקדוטיות מראים בעקביות כי במינונים קטנים, יש השפעות חיוביות נתפסות. מחקר מעבדה על בעלי חיים מציע תוצאות סותרות.

  האם מריחואנה עושה סקס גרוע יותר?

  • אצל גברים ונשים כאחד, יש מה שנקרא “אפקט מנה”, כלומר כמות המריחואנה שצולמה יכולה לשנות באופן דרסטי את ההשפעה. יותר ממחקר אחד מצא כי סיגריה אחת של מריחואנה (או מפרק) יכולה להיות בעלת השפעות חיוביות בעוד שלעישון השני יהיו השפעות מיניות שליליות.
  • במינונים גבוהים יותר, מריחואנה יכולה להיות בעלת השפעה מדכאת, אשר יכולה להשאיר אותך ללא האנרגיה לרצות סקס, או את המודעות של הדרך שבה המין מרגיש.
  • כמה מחקרים מצאו קשר בין שימוש ממושך במריחואנה לבין תפקוד לקוי של זיקפה.
  • מחקרים הראו כי השימוש במריחואנה קשור לירידה בטסטוסטרון. אמנם זה עשוי להעלות כמה חששות, חוקרים אחרים מציינים כי הפחתה נראה הפיך, ואת רמות, גם אצל גברים שבהם היתה ירידה משמעותית, עדיין נחשבים בטווח הנורמלי.
  • שימוש כבד במריחואנה אצל גברים קשור לפריון נמוך יותר. מחקר אחד מצא ש -35% ממשתמשי המריחואנה הרגילים היו “סטריליים מבחינה תפקודית”.
  • שימוש כבד במריחואנה אצל נשים קשור בביוץ מעכב, ושימוש במריחואנה במהלך ההריון יכול להיות מגוון של השפעות התפתחותיות מזיקות על העובר, כולל הפרעות נוירו-התנהגותיות ופיזיות, כמו גם הגדלת הסיכוי ללידה מוקדמת.

  בשורה התחתונה: שימוש במריחואנה באופן קבוע יותר או הרגיל קשור, אצל גברים, לסיכון מוגבר של חוסר תפקוד זיקפה, ובגברים ונשים זה עשוי להיות קשור הפחתת הריבית הכללית במין. למריחואנה, במינונים גבוהים יותר, יש השפעות מזיקות על הפוריות ואפילו במינונים קטנים יותר יכולות להיות השפעות שליליות במהלך ההריון על העובר.

  מקורות:

  קרנשו, T.L. ו גולדברג, ג ‘יי. פרמקולוגיה מיניתניו יורק: W.W. נורטון ושות ‘, 1996.

  גורזלקה, ב.ב. וגבעה, מ.נ. “קנבינואידים, רבייה והתנהגות מינית” סקירה שנתית של מחקר מין כרך 17 (2006): 132-161.

  No Replies to "העליות והמורדות של מריחואנה ומין"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   28 + = 35