4 מיתוסים על ביסקסואלים גברים ונשים | insightyv.com

4 מיתוסים על ביסקסואלים גברים ונשים

4 מיתוסים על ביסקסואלים גברים ונשים

טיב הביסקסואליות מובנת בקלות על ידי שני הומוסקסואלים ואנשים ישרים. התפיסה שמישהו יכול להימשך לגברים ולנשים יכולה להיראות מבלבלת, במיוחד במודלים תרבותיים שמייצגים את המיניות כאחת או אחרת.

האמצע מבטל את כל מושג המיניות כנוזל במקום למד או מוגדר. יש אנשים שמשתמשים באי-הבנה שלהם במושג הביסקסואליות כדי לתייג את עצמם כאשר הם למעשה בתהליך של קבלת צורה אחרת של מיניות.

נושאים אלה יכולים להוביל לתפיסות מוטעות לגבי תוקף הביסקסואליות, ובתמורה הפיחות של אנשים דו-מיניים.

מיתוסים על ביסקסואליות

על פי ההגדרה, אדם דו-מיני הוא אדם שנמשך מבחינה מינית לגברים ולנשים כאחד. עם זאת, בואו נסתכל על כמה מיתוסים הקשורים בדרך כלל עם ביסקסואליות. 

ביסקסואליות היא רק שלב

אנשים ביסקסואליים רבים מרגישים מוגבלים מהמחשבה שימשכו רק לגבר או לאשה. האטרקציות שלהם לאדם, הן פיזית והן רגשית, מקדימות את הצורך שלהן לשותפות עם גברים או נשים. גילוי הביסקסואליות של אחד קורה על ידי אותו תהליך כמו לצאת בכל צורה אחרת של מיניות.

חוויות ביסקסואליות יכולות לקרות לאנשים שמגלים את המיניות שלהם, למרות שהם לא דו-מיניים. לכן, זה נפוץ לראות את החוויות של אנשים ביסקסואלים בפועל כמו רק שלב.

אנשים ביסקסואלים רק מבולבלים

אנשים דו-מיניים מגלמים את טבעו האמיתי של המיניות הנוזלית. זה לא אומר שהם “להתנדנד” הלוך וחזור, אבל יש דרגות שונות של דו מיני. כמה גברים דו-מיניים “רזים”, כלומר הם מעדיפים חבר במין השני, אבל בני זוג מאותו מין הם אופציה.

אחרים “רזים הומו”, כלומר הם מעדיפים את אותו המין אבל הם פתוחים לשותפים של המין השני.

 ההעדפות שלהם הם לא בחירה יותר מאלה של אנשים ישר, הומו, או מינית.

ביסקסואלים מופקעים

פעמיים את האפשרויות, פעמיים את הכיף, כמה עשויים לחשוב – תפיסה כי לעתים קרובות מציב ביסקסואליות כמילה נרדפת של הפקרות. עם זאת, התהליך של מציאת שותף עבור היכרויות, מין, או מערכת יחסים זהה עבור אנשים דו מיניים כפי שהיא עבור אחרים. מספר השותפים קיימא לא עושה הפרט יותר או פחות מופקר.

בין אם הוא ביסקסואלי ובין אם לאו, כל אחד מקיים את חיי היכרויות שלו על פי הסטנדרטים האישיים שלו, יהיו אשר יהיו.

ביסקסואלים מעדיפים גברים ונשים באופן שווה

זה הולך יד ביד עם המיתוסים כי גברים ביסקסואלים מבולבלים מופקר, וכי הם מתנדנדים הלוך וחזור בין גברים ונשים. למעשה, ההפך הוא הנכון.

מחקרים מצביעים על כך שרוב הדו-מיני מעדיפים מין אחד על פני השני. מספר הגברים בהשוואה לנשים שעיסוקן הביסקסואלי אינו קשור כלל לנטייה המינית שלו. ביסקסואלי מוצא משהו מושך לגבי שני המינים. 

No Replies to "4 מיתוסים על ביסקסואלים גברים ונשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 52 = 55