המחשב מסמן את ספוט: מדריך למציאת שריר המחשב – insightyv.com

המחשב מסמן את ספוט: מדריך למציאת שריר המחשב

שריר pubococcygeus (או שריר PC קצר) הוא קלע של שרירים כי לרוץ כמו ערסל מן עצם הערווה כדי coccyx. שרירי המחשב שלך מעורבים במגוון של פונקציות חשובות הקשורות רצפת האגן. והם ממלאים תפקיד חשוב בתגובות המיניות שלך וניסיון של הנאה גופנית במהלך יחסי מין. 

אנשים רבים שומעים על השרירים שלהם במחשב הראשון כאשר הם לומדים על תרגילי קגל.

  אלו הן תרגילים שנועדו לחזק את שריר ה- PC, ומומלצים הן כדרך להתמודד עם בריחת שתן והן גם כדרך להגברת או שיפור התגובה המינית שלך.

הבעיה היא שכאשר רבים מאתנו מנסים תחילה לעשות קיגל, אנחנו לא לוחצים על השרירים הנכונים. חשוב לוודא שאתה מפעיל את השריר הנכון כמו עושה תרגילים שגוי יכול, במקרה הטוב, להיות בזבוז זמן ובמקרה הגרוע עלול להחריף בעיה קיימת מראש.

כיצד למצוא את שרירי המחשב

בגלל השרירים PC משמשים כדי לעצור את זרימת השתן, הצעה משותפת למצוא את השריר הנכון היא לעצור את זרימת השתן בזמן שאתה להשתין ולשים לב איך זה מרגיש ואיפה אתה מרגיש את זה. עושה את זה לעתים קרובות או במשך תקופות ממושכות של זמן הוא לא רעיון טוב כפי שהוא יכול לעשות בעיה קיימת יותר גרוע.

עבור רוב האנשים עם הנרתיק, הדרך הטובה ביותר למצוא את שריר המחשב היא להכניס אצבע אחת לתוך הנרתיק שלך ולנסות לסחוט סביב האצבע.

כאשר אתה מרגיש את השרירים שלך הידוק סביב האצבע שלך אתה סוחט את שרירי המחשב. אתה יכול גם להרגיש סוג של הרמה באזור זה כפי שאתה לסחוט ולאחר מכן נשירה למטה כמו שאתה משחרר.

אם אין לך הנרתיק אתה יכול גם לנסות לשים את קצה האצבע בפי הטבעת שלך. הדמיה מוחצת את השריר שבו אתה משתמש כדי לעצור את זרימת השתן כאשר אתה משתין.

אתה אמור להיות מסוגל להרגיש הן את הידוק ואת הרפיה על פתיחת אנאלי עם האצבע. ברגע שאתה יכול להרגיש איך זה להדק ולשחרר אתה יודע איך לשלוט על שריר PC.

טעות נפוצה אחת היא לגרום לאנשים לעסוק בשרירי הבטן במקום. כאשר אתה סוחט את שרירי המחשב שלך אתה לא צריך להיות מושך את הבטן בכלל. אחת הדרכים להימנע מכך היא לשמור יד אחת על הבטן בזמן ביצוע התרגילים ולהתמקד התכווצות שרירי המחשב שלך באותו זמן שמירה על הבטן רגוע.

כאשר בספק, שאל מקצועי

יש כל כך הרבה מאמרים מקוונים על kegels ו PC השרירים זה יכול להיות מפתה לעשות את כל זה בעצמך. אבל אם אתה תוהה על התקף שריר המחשב שלך בגלל דאגה רפואית או מצב, אתה צריך לנסות לדבר עם רופא המטפל, עדיף אחד שיש לו מומחיות רצפת האגן. 

אם יש לך רופא משפחה, אתה יכול להתחיל שם, אבל לעתים קרובות המקצוען הטוב ביותר הוא פיזיותרפיסט עם מומחיות בריאות האגן.

הוראות כמו אלה באינטרנט יכול לעזור באופן כללי, אבל כל גוף הוא שונה ואם אחד על אחד התייעצות אפשרי, זה בדרך כלל עדיף.

No Replies to "המחשב מסמן את ספוט: מדריך למציאת שריר המחשב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.