לסביות מחפש אהבה? נסה ספה ורודה | insightyv.com

לסביות מחפש אהבה? נסה ספה ורודה

לסביות מחפש אהבה? נסה ספה ורודה

ספה ורודה, אתר היכרויות קייטרינג בלעדי לסביות וביסקסואלים, מציע למשתמשים יותר מאשר רק מקום לפגוש אנשים. לא רק שיש תכונות מקיפות שמאפשרות בנייה קהילתית, אלא שחברת הגג שמנהלת את האתר מתמקדת כולה בשירות הקהילה הלסבית – ולכן היא מתמחה מאוד ומתאימה באופן מושלם לצרכים של סינגלים לסביות. משתמשים נוספים ותכונת חיפוש טובה יותר היו מרוויחים פינק סופה בדירוג של חמישה כוכבים.

מה כולל חברות ספה ורודה

ישנן שתי רמות שונות של חברות עם ספה ורוד: בחינם ושילם. חברים חופשיים יש גישה לאתר כולו, כולל מסווגות, פורומים רישומים לינה. עם זאת, המשתמשים חייבים לשלם עבור מנוי כדי לשלוח משהו, מלבד הודעות משומשות למשתמשים שהם מעוניינים בהם, לשוחח איתם או לשלוח להם הודעות מיידיות. תכונות אחרות הזמינות לכל החברים, לא משנה מה הסטטוס שלהם כוללים מערכת רשת חברתית, היכולת לתייג פרופילים מועדפים, חסימת חברים, חיפוש ורשימה של מי מחובר כרגע.

ספה ורוד הוא אתר קל לנווט, עם קישורים בולט מוצג עבור כל התכונות השונות המוצעות. אבל למרות שיש הרבה חיפושים בלחיצה אחת כל משתמש יכול לבצע (grrls חדש, מקוון עכשיו, התאמה מושלמת, רק שם כמה) הפונקציה עדיין חסר עבור אלה שאינם חיים במטרופולינים גדולים.

למשל, אני חי בקהילה קטנה יותר; האופציה היחידה שלי היתה “אחר” בעת הרישום איזה חלק של המדינה שלי / מחוז חייתי.

לכן, כאשר חיפשתי אחרים באזור הגיאוגרפי שלי, יכולתי רק לחפש “אחר”, אשר נחת אותי גפרורים יותר מ 600 קילומטרים משם בכמה מקרים. אז, אם גל לא כתב את העיר או העיר היא גרה, ואם אתה לא עושה חיפוש עבור העיר הספציפית שלך באזור החיפוש של מילות מפתח, יהיה לך קשה למצוא עוד גברת יפה בתוך היכרויות מֶרְחָק.

לבסוף, האפשרויות להגדיר את עצמך היו, ללא ספק, נוצרו על ידי לסביות אחרות, כגון שאלה אחת אשר שואל איזה סוג של לסבית אתה (butch, femme, לסבית שפתון, עור, androgynous, וכו ‘)

תכונות ייחודיות

ספה ורוד הוא לא רק אתר היכרויות לסבית; זה גם קהילה של נשים דו מיני לסביות להתחבר. עסקים לסביות מוצגים בהבלטה בכל רחבי האתר, הפורומים מלאים Q & A, ו “שלך לומר” הוא עבור נשים שרוצות לדון ולדון בנושאים הרלוונטיים לסגנון החיים לסבית.

כמו כן, משתמשים נראה לבוא מכל רחבי העולם; זה לא רק אתר היכרויות לסבית בארה”ב. סקירה מהירה של “הגרלות החדשות ביותר” מראה חברים חדשים רבים באוסטרליה, בריטניה ואירופה, סכום הוגן מארה”ב, ורק קומץ ממקומות אחרים (כולל קנדה).

עלויות חברות

כל החברים החדשים מקבלים שלושה ימי ניסיון חינם לנסות את אתר היכרויות לסבית פינק ספה, כדי לראות אם הם מעדיפים להישאר חבר חינם או להירשם לחברות בתשלום.

עלויות חברות להשתנות בהתאם כמה זמן אתה רוצה להתחייב עבור: חודש עולה $ 30.00 USD, שלושה חודשים $ 60.00 USD, שישה חודשים $ 90.00 דולר לשנה אחת $ 120.00 USD.

חברים יכולים לשלם באמצעות PayPal או כרטיס האשראי שלהם.

השורה התחתונה – אתה צריך להשתמש ספה ורודה?

אם אתה באמת להגדיר על שימוש באתר במיוחד עבור לסביות, פינק סופה מציעה אחת החוויות טוב יותר עבור הכסף שלך. במקביל, אתרים כמו OkCupid לעשות כזה עבודה נהדרת להציע את אלה LBGTQ + אפשרויות הקהילה, כי, אני מהסס להמליץ ​​על זה בלב שלם. 

No Replies to "לסביות מחפש אהבה? נסה ספה ורודה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 7 =