לבד ביחד: מדריך לאוננות הדדית | insightyv.com

לבד ביחד: מדריך לאוננות הדדית

לבד ביחד: מדריך לאוננות הדדית

אוננות הדדית נשמעת כמו אוקסימורון. אחרי הכל, אוננות היא משהו שאתה עושה בעצמך, נכון? אם מישהו אחר נמצא בחדר, זה לא נקרא רק לקיים יחסי מין?

כן ולא. אחרי הכל, אוננות היא פעילות מינית ייחודית משלו. זה מגיע עם קבוצה משלה של שיטות, כוונות, ואת ההנחות. ואתה יכול להביא אותם למין עם מישהו אחר. אוננות עם בן זוג יכולה להיות שאתה נוגע בעצמך בעת ובעונה אחת, או אולי זה אומר שאתה מאונן עם השותף שלך בחדר, משתתף, אבל לא דרך מגע משלהם.

לא שאתה צריך רשימה של סיבות לנסות את זה, אבל הנה כמה דברים שאנשים אוהבים על אוננות הדדית:

  • זה צד אחר שלכם: שיתוף הדיבור על אוננות ו / או אוננות בנוכחות בן הזוג שלכם יכול להיות דרך רבת עוצמה לשיתוף רמה חדשה של אינטימיות
  • זה נותן לך הזדמנות ללמוד מה השותף שלך אוהב, וללמד את השותף שלך מה עובד בשבילך.
  • זוהי דרך מצוינת להתמודד עם כונני מין שונים; אתה לא שניהם צריכים להיות במצב רוח באותו זמן.

אם לא ניסית את זה לפני, הנה 10 טיפים כדי להתחיל.

קבל נוח עם אוננות משלך

הצעד הראשון לחלוק את האוננות עם בן זוג נעשה נוח בעור האוננות שלך (זה דימוי גס, אבל אני חושב שאתה יודע למה אני מתכוון). זה אולי אומר לחנך את עצמך על מיתוסים אוננות או לחקור אוננות יותר על הראשון שלך. אם אתה לא חושב הרבה על איך לאונן להתחיל לתת לזה קצת מחשבה, שים לב לכל דפוסי או פנטזיה מוכר אתה משתמש.

בסופו של דבר אתה אמור להיות מסוגל להראות, אם לא לדבר עם השותף שלך על מה מרגיש טוב, אז לתת את הזמן שלך כדי להבין את זה קודם.

חכה עד שהזמן יהיה נכון

אל תלחץ על עצמך (או קבל לחץ מצד שותף) כדי לחקור אוננות הדדית. אמנם זה יכול להיות דרך מצוינת לשפר את חיי המין שלך, זה גם מאוד אינטימי וחשיפת, ואתה צריך לעשות את זה רק כאשר הזמן הנכון.

אם אתה לא בטוח לגבי זה, לחשוב על הצעדים הקטנים שאתה יכול לקחת כדי לשתף אוננות עם שותף.

לדבר על אוננות עם השותף שלך

לפני שאתה לצלול פנימה, זה רעיון טוב לדבר על אוננות עם השותף שלך. למרות שרוב האנשים ממשיכים לאונן תוך כדי יחסים, זוגות רבים מסתירים את אוננותם. השיחה לא צריכה להיות רצינית או כבדה, וזה יכול אפילו להתחיל כמו יותר סקרנות, שיתוף סיפורים על מתי אוננות הראשון, או איך למדת לאונן. הנקודה היא לקבל אוננות על השולחן כנושא כדרך לאמוד את הנוחות שלך ושל השותפים שלך עם הנושא.

כבוד הצורך שלך ואת הרצון פרטיות

בפעם הראשונה שאתה אונן עם מישהו אחר בחדר זה עלול להרגיש מוזר. רובנו יש לנו דרך שאנחנו אוהבים לאונן, ועבור רובנו, זה כולל להרגיש כאילו אנחנו לבד ויש לי רמה מסוימת של פרטיות. אחת הדרכים להתגבר על הדבשת בפעם הראשונה היא לשמור על העיניים עצומות (או אם אתה לא רוצה להתמקד בזה, להשתמש כיסוי עיניים או צעיף כדי לכסות את העיניים). עבור רוב האנשים, זוהי הדרך הקלה ביותר לאונן מול שותף בפעם הראשונה.

קח תורים

אחד הדברים הטובים ביותר על אוננות מול השותף שלך הוא לקח את הלקחים על מה הופך אותך.

כל אחד מכם צריך לקבל הזדמנות פשוט לראות את אוננות אחרים ללא כל הסחות דעת. בפעם הראשונה שאתה משתף אוננות, אם זה מרגיש מוזר, אתה יכול להסכים מראש בתורו, אחד מכם מתחיל ומאונן עד שתסיים, ואז השני הולך. בעוד אוננות הדדית בו זמנית יכול להיות גם כיף, לתת לעצמך להיות מוקד תשומת הלב יכול להיות גם מגרה וגם חינוכית.

אוננות הדדית יחסי מין

ברגע שאתה מרגיש בנוח עם אוננות הדדית הן תיאוריה והן בפועל זה הזמן לערבב את זה ולשחק עם עמדות ומצבים שונים. פעולה זו יכולה להגביר את התגובה המינית שאתה מקבל מ אוננות, זה יכול גם להצית תרחישים פנטזיה שונים, ולהוביל למידה יותר עבור השותף שלך. נסה אוננות הדדית על חלקים שונים של רהיטים (אם אתה תמיד במיטה, לנסות אותו על כיסא, במקלחת, על הרצפה) וניסוי עם עמדות מין שונות.

יחד, אך נפרדים

אוננות הדדית יכולה גם לאונן יחד בלי לגעת זה בזה. מנקודת המבט של המיניות הרוחנית, האנרגיה המינית הבנויה עם אוננות יכולה להיות משותפת גם אם אתה לא נוגע זה בזה פיזית. יש אנשים לעשות את זה משחק, ולנסות לאונן מסונכרנים כך שהם לסיים יחד. אם אין לך הרבה זמן אתה יכול להתחרות כדי לראות מי מסיים הראשון. אחד הדברים הגדולים על זה עושה את שיתוף הרגשות שלך כמו שאתה שניהם שוכבים שם מרוצה על ידי הידיים שלך, אבל שיתוף רגע אינטימי יחד.

אוננות זה לזה

בעוד שרובנו עשויים לחשוב כי גישה של כל אחד אחר היא מה שמגדיר אוננות, הגדרות המילון של אוננות הדדית כוללות בדרך כלל נוגעים זה בזה ואין סיבה שלא לטשטש את הקו. זה עשוי לכלול אותך להתמקד בחלק אחר של הגוף של השותף שלך בזמן שהם אוננות, או שאתה יכול להיות ממש במרכז הפעולה. אתה יכול להשתמש בחלקים זה של הגוף שלך בטכניקה אוננות. או אולי אתה בא ממש בסוף, כדי לעזור עם גימור גדול.

הוספת צעצועים סקס

צעצועי מין יכולים להוסיף הרבה לאוננות סולו ואוננות הדדית. בתור התחלה, צעצועים מזכירים לנו כי סקס הוא משחק והרבה פעמים זה רק נועד להיות כיף טיפשי. צעצועי מין מספקים גם סוג של גירוי חזק ועקבי שאיננו יכולים ליצור בעצמנו. היכרות עם צעצועי מין במהלך אוננות הדדית יכול להיות גם דרך מצוינת להביא צעצועי מין לתוך בן זוגך סקס, וזה עושה לך מקום מראה השותף שלך איך אתה אוהב לשחק עם צעצועי מין לפני שהם משתלטים.

משחק עם עין קשר ו Talking

בהתחלה, אם אתה לא נוח עם אוננות מול השותף שלך, עושה הרבה קשר עין או מדבר אולי נראה אינטנסיבי מדי. אבל אם אתה מוצא את שניכם נהנים אוננות הדדית ולקבל נוח יותר עם זה, הוספת קשר עין מדבר יכול לקחת את זה לרמה אחרת. התבוננות זה בעיניו של זה במהלך כל סוג של משחק מיני יכול להיות אינטימי מאוד חם.

שיתוף פנטזיות מיניות או תיאור מה שאתה רוצה לעשות או עם השותף שלך בזמן שהם אוננות יכול להיות צורה אחרת של משחק תפקידים מיני פנטזיה.

 

No Replies to "לבד ביחד: מדריך לאוננות הדדית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 73