זרקור על התספורת ליגת הקיסוס

ה Ivy League Haircut

הקלאסי אייבי ליג התספורת הוא גברי המתאים לכל סגנונות חיים. כריס שבועות עבור Getty תמונות.

The Ivy League Haircut (המכונה לפעמים פרינסטון) הוא אחד התספורות האהובים עלי כל הזמן. זה אלגנטי וגברי, אבל עדיין תכליתי עבור תספורת קצרה. זה תספורת פופולרי, אשר כמעט אף פעם לא יוצא של סגנון, נקרא ליגת הקיסוס בגלל מוצאו בבתי הספר אייווי ליגה. יש ויכוח על השאלה אם תסרוקת זו החלה באוניברסיטת הרווארד או פרינסטון (כפי שנקראת התספורת לפעמים). לא משנה מה המקור, תספורת נשאר פופולרי כמו תספורת קצרה מסוגנן אשר מתאים לרוב הגברים.

02
של 04

איך ליגת הקיסוס הוא לחתוך

קִיסוֹס League Haircut

זהו תספורת הקלאסי אייבי ליג עם סגנון יבש יבש. תמונה © Saltov עבור iStock תמונה.

וריאציה של לחתוך את הצוות, תספורת קיסוס אייבי הוא קרוב וגבוה בצדדים ובחזרה עם קליפר. כמה חזק התספורת שחוקה היא העדפה אישית, אבל אני לוקח אותם קרוב ככל האפשר עם קליפר או לגבות את הצדדים וחזרה קצת יותר עבור מבט שמרני יותר. עבור החלק העליון, השיער נחתך קצר יותר על הכתר (לעתים קרובות קרוב כמו כמחצית) אינץ 'ובהדרגה מקבל יותר לכיוון החזית (אני אוהב לעזוב את החזית סביב סנטימטר אחד). הרעיון הוא שהשיער מתאים לצורת הראש, עם גובה נוסף מלפנים. כמובן, את הצורה של הראש ואת מרקם וצפיפות השיער (כמו גם את ההעדפות של הלקוח) הם כל הגורמים הקובעים כיצד קצר תספורת הכוללת צריכה להיות. שלא כמו buzzcut, את קיסוס Ivy הוא סגנון קצר עם צורה קטנה.

03
של 04

עיצוב שיער תוסס

קִיסוֹס League Haircut

זהו תספורת ליגת הקיסוס עם סגנון קיסר קלאסי. תמונה © דמיטרי פישר עבור Dreamstime.com.

דבר אחד אני באמת אוהב את סגנון הליגה הקיסוס הוא שזה יכול להיות די תכליתי עבור תספורת קצרה יותר (למעשה, זה לפעמים נקרא תספורת "להמרה" כפי שהוא יכול להמיר מסגנון אחד למשנהו). את החלק העליון ניתן לסרוק בצד עבור מראה רשמי יותר, הסגנון יכול להיות משוחק עם השיער מוברש עד הדומה crewcut ארוך, או שזה יכול להיות פשוט מוברש קדימה כפי שהיית תספורת קיסר עבור הסגנון הנמוך האולטימטיבי.

סוג של מוצר סטיילינג להשתמש עבור חתך זה הוא העדפה אישית. באופן כללי, עדין השיער מצית את המוצר סטיילינג שישמש. עבור סגנון צדדי, פורמלי יותר, אני אוהב פומאדה כגון פומאדה של גרנט להוסיף קצת ברק לחתוך ולאפשר לך ליצור סגנון מטופח מאוד, נפרדו. אם אתה הולך עם סגנון crewcut או סגנון קיסר סוג, אני ממליץ על מוצר להדביק מאט סטיילינג לסיים יותר מזדמנים. ליגת הקיסוס יכול גם להיות מנוסח מבולגן עם מרקם (כמו דניאל קרייג לובש לעתים קרובות) עבור מראה מזדמנים יותר, אגרסיבי.

04
של 04

מה לבקש

זרקור על התספורת ליגת הקיסוס

תספורת ליגת הקיסוס עם הדף texturized. צילום: © Felix Mizioznikov עבור Dreamstime.com.

ראשית, האם אתה בוחר ספר או מעצב אופנה? אני ממליץ על הספר עבור Ivy League Haircut כפי שהוא סגנון קצר יותר אשר barbers בדרך כלל לטפל הטוב ביותר. ליגת הקיסוס היא בסגנון של בית הספר הישן ואת המונח לא יכול להיות מוכר על ספרים צעירים. כמו כן חשוב לזכור כי תספורת גברים רבים אינם סטנדרטיים, ולכן המונח אייבי ליג התספורת יכול להיות משהו שונה ספר אחד למשנהו. ההמלצה שלי לקבל את התספורת המדויקת שאתה רוצה היא תמיד תמיד תמיד לצלם איתך. שימו לב אמרתי "תמיד?" תמונה אומרת אלף מילים, כמו שאומרים, וזו הדרך הטובה ביותר להראות את השיער שלך בדיוק מה שאתה רוצה. אם אתה רוצה לנסות להסביר את מי הולך לחתוך לך את השיער מה אורך אתה רוצה בצדדים ובחזרה ולתת את יודעת שאתה רוצה את השיער קצר על הכתר ועוד בחזית. אתה אומר להם שאתה רוצה תספורת ליגת הקיסוס, אבל בגלל חוסר תנאים סטנדרטיים של השיער של גברים, זה תמיד הכי טוב להסביר מה אתה מחפש גם כן.

No Replies to "זרקור על התספורת ליגת הקיסוס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 − = 12