ההיסטוריה וההגדרה של הפעילות המינית הנקראת

ההיסטוריה וההגדרה של הפעילות המינית הנקראת

המונח pegging, בהקשר מיני, מתייחס למין אנאלי שבו אישה חודרת אנאלי לגבר, ברוב המקרים באמצעות רצועה על רתמת דילדו. בעוד אנשים כנראה כבר קורא את הפעילות pegging במשך זמן רב, המונח היה פופולרי כאשר דן Savage רץ תחרות בעמוד שלו Savage אהבה בשנת 2001. התחרות הושקה כדי לטפל בהעדר מונח מאומץ נרחב עבור פרקטיקה מינית כי נראה כי צובר פופולריות (או לפחות יותר אנשים היו מדברים על זה).

בעקבות ההכרזה על זוכה, המונח pegging התחיל לשמש לעתים קרובות יותר על ידי יחידים וחנויות סקס נושא מוצרים כמו רצועה על רתמות דילדו אנאלי.

מ בנד מעל החבר כדי pegging

המונח pegging הוא מכונה לעתים גם Bend Over Boyfriend, או BOB בקיצור. מונח זה מקורו מוקדם יותר pegging ציון, הפקת וידאו חינוכי הראשון עבור זוגות ישר על זכר אנאלי חדירה, Bend מעל החבר. פורסם בשנת 1998 על ידי Fatale Media הווידאו מציע מידע על טכניקות וציוד. הרעיון לסרטון הגיע מהכותב והבמאי שעבד כאנשי מכירות ב"ויבר ויברציה ", ששלחו יותר ויותר שאלות מזוגות ישרים ורצו להציע להם מידע באופן נגיש יותר.

כמה שנים לאחר שחרורו של Bend Over Friend, SIR Video שוחרר כותרת שנייה ובשנים שלאחר מכן לפחות שני ספרי הדרכה פורסמו על הנושא וערכת צעצוע מין אחת שתוכננה במיוחד עבור pegging.

כמה נפוץ הוא pegging?

אין נתונים סטטיסטיים מהימנים על כמה אנשים עוסקים pegging או אם זה לא הפך להיות יותר פופולרי פעילות מינית. רוב הסטטיסטיקה מין אנאלי שנאספו עבור זוגות הטרוסקסואלים מעולם לא טורחים להבחין מי חודר. גברים עשויים להישאל אם יש להם מין אנאלי (בסקרים רבים בעבר לא היה הבדל בין משחק אנאלי לא חודרני וחודר), אבל הסקר לא ישאל אם הוא היה חודר או חודר.

חנויות סקס רבות מספרות על עלייה במכירות של צעצועים אנאלי לזוגות הטרוסקסואלים, שבהם זוגות מגלים כי הם מעוניינים לשחק אנאלי זכר.

טיפים pegging וטכניקות

התנפחות כמו כל סוג של חדירה אנאלית יכולה להיות פעילות מינית בטוחה ומהנה, בתנאי שזה נעשה כראוי. אנשים רבים, בעיקר גברים ישר, יש מטען פסיכולוגי סביב פי הטבעת ואת פי הטבעת, ולעתים קרובות את הרעיונות האלה צריך להיות מטופל לפני מהנה לשחק אנאלי יכול להתחיל. ישנם שלושה דברים בהחלט נדרש pegging:

  1. תִקשׁוֹרֶת
  2. סבלנות
  3. חוֹמֶר סִיכָּה

No Replies to "ההיסטוריה וההגדרה של הפעילות המינית הנקראת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =