מה העסקה עם חוטים השחלה? – insightyv.com

מה העסקה עם חוטים השחלה?

השחלה היא דרך עתיקה להסיר שיער כי צצו ממצרים והודו. מסיבות שתלמדו למטה, זה נהיה מאוד פופולרי בצד המערבי של העולם כמו ללכת אל שיטת להיפטר של fuzz לא רצוי. 

איך זה עובד?

חוט (לעתים קרובות עשוי כותנה) הוא משך לאורך שיער לא רצוי בתנועה מתפתל, השמנה שיער במה ניתן לתאר כמו מיני לאסו, ומרים אותו ישר מתוך הזקיק.

כי זה מסיר שיער מן זקיק, זה יכול להימשך עד שישה שבועות. 

The Pros

 1. זה סניטריים מאוד. שום דבר מלבד החוט נוגע בעור, והוא נזרק אחרי השימוש. אין דאגה לגבי טבילה כפולה כמו שעווה, או כלים אחרים לא להיות מחוטא.
 2. נהדר עבור אנשים עם גלים ‘צרות’. Threading יש את היכולת הזו מדהימה להיות כל כך מדויק לקבל כל שיער זה אחרי. יש לו פולחן הבא מאלו שאומרים כי שיטות עיצוב אחרות, כמו tweezing, שעווה, או סוכר, לא יכול להפוך את הגבות שלהם להיראות אפילו.
 3. אין חומרים כימיים מוחלים על העור. לרבים יש אלרגיות ורגישות לעור, מה שהופך אותו להמר בכל עת שהם מכניסים את המוצר על העור. עם מחרוזת, אין כימיקלים או מוצרים בשימוש, וזה יכול למנוע הרבה גירוי מיותר. (לפעמים הטכנאי ינקה את העור או ישתמש באבקה לפני הסרת השיער, לכן יש להזהיר אותם מכל אלרגיה).
 1. זה מהר מאוד. למרות כל טכנאי הוא שונה, זה יכול לקחת קצת כמו שתי דקות שטוח, מתחילתו ועד סופו.
 2. תוצאות זמניות יכולות להפוך לקבועות. במשך הזמן, השחלה תכופה יכול לגרום זקיק השיער להיות פגום להפסיק לגדול השיער.

הרמאים

 1. אם נעשה בצורה לא נכונה, השיער יכול להישבר. אם השיער נשבר מעל או מתחת לעור מחוטא חסר ניסיון מקצועי, צמיחת השיער מחדש תופיע מוקדם יותר.
 1. זה יכול להיות קשה למצוא טק. זה אמנות אמיתית אשר עבר מדור לדור, וזה לא משהו שאתה לומד ברוב בתי הספר להיות קוסמטיקאית או אסתטיקה. רוב הטכנאים למדו את הטכניקה להיות עבר מדור קודם. אלא אם כן אתה גר בעיר מטרופולין גדול, אתה לא יכול למצוא סלון או ספא שעושה השחלה.
 2. יש צורך בגידול מסוים. על 1/16 אינץ ‘של שיער יש צורך חוט כדי לעטוף מסביב.
 3. לא מבוצעת בדרך כלל על הגוף, רק את הפנים. החוט יכול להסיר את השיער באופן טכני מהגוף, אבל בעיקר הוא משמש את הצורה גבות ולהסיר שיער על הצדדים של הפנים, השפה העליונה, הלחיים והסנטר על נשים.

פקטור

אי הנוחות הושווה tweezing, אבל השחלה מסיר שיער במהירות, אז זה נגמר מוקדם יותר tweezing.

כמות הכאב יש הרבה מה לעשות עם המיומנות של הטכנאי, מאיפה השיער מוסר, ואת הסובלנות האישית שלך. השתמש דחוס לדחוס כדי להזיז את זקיק השיער ליציאה קלה יותר, ולהחיל תרסיס או קרם קהות לפני השירות אם אתה רגיש לכל אי נוחות.

הברגה עלויות הסרת שיער

התמחור יהיה תלוי היכן סלון או ספא ממוקם, כמות התחרות, ואם המדינה שלך חיובי מס על שירותי ספא.

15% עד 20% מענק על סך הצעת החוק הוא הסכום הממוצע לעזוב.

 • גבה (שתי הגבות, כולל בין) $ 12 ל $ 50
 • שפתיים (עור מעל השפה העליונה) $ 6 עד $ 20
 • Full $ 35 $ ל 60 $
 • צ’ין $ 6 עד $ 15

בבית

אם אתה יכול לשלוט בטכניקה, נפלא. אבל אתה רק תוכל להסיר שיער מהגוף שלך או פרצופים של אנשים אחרים.

No Replies to "מה העסקה עם חוטים השחלה?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.