כיצד להגן על עצמך מפני Cheaters בעת שימוש באתרי היכרויות באינטרנט | insightyv.com

כיצד להגן על עצמך מפני Cheaters בעת שימוש באתרי היכרויות באינטרנט

כיצד להגן על עצמך מפני Cheaters בעת שימוש באתרי היכרויות באינטרנט

בתור אמא אחת, הרבה אנשים אומרים לי שאני צריך לנסות היכרויות באינטרנט. עם זאת, שמעתי כי יש הרבה cheaters סדרתי בחוץ מי לכתוב פרופילים באתרי היכרויות באינטרנט, אבל הם באמת נשוי גברים או בחורים שכבר נמצאים ביחסים מחויבים. ללא שם: אני לא רוצה לבזבז את הזמן שלי עם סוג של שטויות! איך אני יכול להמשיך היכרויות באינטרנט אבל להיות בטוח כי אני לא שולל על ידי רמאי טורי?

ראשית, זכור שבכל פעם שמישהו יוצר פרופיל היכרויות מקוון, הוא מפרסם את המידע שהם רוצים שתדע, וייתכן שהוא נכון. במקרים מסוימים, אנשים להגזים הגובה שלהם או לשקר על המשקל שלהם. במקרים אחרים, כפי שהזכרת, אנשים שכבר נשואים או במערכת יחסים מחויבת יירשמו לאתר היכרויות מקוון כדי להמשיך ביחסים שניה (או אפילו שלישית או רביעית) בצד.

חלק מהאנשים שעושים את זה הם מיומנים כל כך על ספינינג שקרים שלהם fabrications הם בלתי אפשרי לזהות עד שאתה כל כך עמוק לתוך מערכת היחסים כי אתה מרגיש קורבן על ידי העובדה שאתה אפילו מתאריך אדם זה.

דגל אדום של רמאים סידוריים

 • שמירה על מספר רב של אתרי היכרויות באינטרנט – זה מרחיב מעבר להירשם עבור כמה אתרי היכרויות מקוון שונים בבת אחת כדי ללמוד עוד על התכונות שלהם. רמאים סידוריים לשמור הרבה מגהצים באש. אם מערכת יחסים לא עובד, הם בדיוק בחזרה באותו אתר או עוד אחד בתוך 24-48 שעות.
 • להיות מעורפל – רוב הרמאים הסידורים לא רוצים שמישהו יחשוף את זהותו האמיתית, כי זה ישים את היחסים האחרים שלהם בסיכון. לכן, אסטרטגיה אחת הם משתמשים כדי להיות מעורפל כאשר לענות על שאלות היכן הם גרים, מה הם עושים למחייתם, והיכן העבודה שלהם ממוקמת. אם אתה מזהה שהאדם שאתה יוצא איתו לא רוצה לשתף איתך מידע בסיסי, הוא כנראה מסתיר משהו.
 • לא רוצה להיפגש באופן אישי– כמה רמאים סדרתיים אפילו לא רוצה להיפגש באופן אישי. הם נהנים מהאינטרסים המקוונים, ויכולים אפילו להציע להחליף תמונות מפורשות, אך לחזור או להמציא תירוצים כאשר אתה מציע פגישה אישית.
 • תזמון שיחות בזמנים מוזרים – טריק נוסף הטריקים משתמשים סדרתי הוא להגיד לך שהם עובדים בשעות מוזרות יכול רק להיפגש איתך באינטרנט או בטלפון מאוחר בלילה או מוקדם בבוקר.
 • ביטול תאריכים – בעוד שכולם צריכים לשנות את לוח הזמנים שלהם עכשיו, רמאי סדרתי יש דפוס של ביטול ברגע האחרון בגלל האחריות האחרת שלהם. להיות על המשמר לגברים או נשים אשר לוחות הזמנים נראה להיות נתון לחסדיו של אדם אחר או ישות.
 • דוחפים אותך על סקס מוקדם במערכת היחסים – לא כל מי שמצפה למין בתאריך הראשון או השני הוא רמאי טורי. עם זאת, מסתורין סדרתי נוטים יותר להחזיק את המין כמטרה העיקרית שלהם בחיפוש אחר שותפים חדשים היכרויות. כדי להגן על עצמך מפני פגיעה, לבוא עם הכללים שלך אינטימיות ולהחליט בעצמך כאשר אתה מוכן לקחת את הקשר שלך לשלב הבא.
 • הימנעות אנשים מסוימים ומקומות – אם אתה מבחין כי אדם אתה היכרויות יש רצון עז כדי למנוע אנשים מסוימים או מקומות מסוימים, הוא או היא עשויים להיות מנסה להימנע מלהיכנס למישהו שיכול לשפוך אור על שלו או שלה בעבר יחסי היכרויות.

  אלה הם רק כמה סימנים אתה יכול להרים על כפי שאתה להכיר מישהו טוב יותר. כמו עם כל דגלים אדומים אתה נתקל בעת היכרויות מישהו, לא תהיה מהירה להתעלם בעיות אלה. לכל הפחות, לקחת את זה לאט להיות בטוח שאתה מקבל להכיר את האדם האמיתי לפני שאתה הופך רציני, לבחור להיות אינטימי, או לערב את הילדים שלך במערכת היחסים שלך בכל דרך שהיא.

  No Replies to "כיצד להגן על עצמך מפני Cheaters בעת שימוש באתרי היכרויות באינטרנט"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   74 − = 65