כל מה שאתה צריך עבור זוהר פו מושלם | insightyv.com

כל מה שאתה צריך עבור זוהר פו מושלם

יצירת זוהר קיץ מושלם ברונזה יכול להיות מסובך לפעמים כאשר אתה לא בטוח היכן להתחיל. כשמדובר bronzing, זה הכרחי כדי להוסיף חום על הפנים והגוף כי גם מטיל מראה טבעי נראה לעומת משהו הרבה יותר בולט. תמשיכו לקרוא את הטיפים שלי על כל מה שאתה צריך כדי ליצור את הזוהר פוקס מושלמת למנוע את קרני UV מזיקים!

כל מה שאתה צריך עבור זוהר פו מושלם

ספורה

מוצר זה הוא ברונזר מדהים על הפנים וניתן להשתמש בו בכמה דרכים שונות. מאז זה מאוד טהור במרקם, אתה יכול לבנות את הצבע כמו שאתה הולך בלי over- החלת אותו. הדרך הראשונה להשתמש בו היא כמו יסוד טהור בכל רחבי העור. זה אידיאלי כאשר הטון העור שלך משתנה במהלך החודשים החמים ואתה רוצה אפילו את זה. כל שעליך לעשות הוא פשוט להחיל כמה טיפות על היד שלך, לשפשף את מברשת אבקת על זה ולהחיל בתנועה גורפת על פני כל כדי ליצור אפקט גוון בהיר.

הדרך השנייה להשתמש ברונזר זה הוא קו מתאר על הפנים. אתה יכול להשתמש באותה טכניקה להחיל אותו עם סומק או מברשת אבקה, רק על המצח, הלחי, ואת הלסת כדי באופן טבעי מתאר. סיים עם הסומק האהוב עליך קרם או סימון על גבי.

לבסוף, אם יש לך בסיס שאתה אוהב ללבוש כל השנה אבל העור שלך הוא קצת יותר כהה בקיץ, לערבב טיפה של ברונזר עם הבסיס הרגיל שלך תערובת על פני כל עוד הטון העור הוא אפילו.

נסה את זה עם: ג’ורג’יו ארמני רוז ‘אקסטזי לכה, ג’ורג’יו ארמני יופי עין גוון, ג’ורג’יו ארמני יופי עיניים להרוג את המסקרה
יותר ”

No Replies to "כל מה שאתה צריך עבור זוהר פו מושלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 54 = 58