דנים על ג 'ינס - דרכים חדשות ללבוש ג' ינס כפול עכשיו | insightyv.com

דנים על ג ‘ינס – דרכים חדשות ללבוש ג’ ינס כפול עכשיו

ג ‘ינס כפול – או ערבוב והתאמה חלקי ג’ ינס נפרד בתלבושת אחת (הידוע גם בשם “דנים על ג ‘ינס”) – היא מגמת אופנה שממשיך לחזור, העונה אחרי העונה. אנחנו אוהבים ג ‘ינס על ג’ ינס כאופציה אופנתית עבור מחפש להרכיב עבור סוף שבוע הנינוח ואירועים מזדמנים. אתה יכול אפילו בסגנון ג ‘ינס כפול להיראות אופנתית לבוש יותר אירועים – מגמה שהתחילה על בלוגים בסגנון הרחוב ויש לו עכשיו היגרו לתוך נשים רבות של היום.  

ללבוש ג ‘ינס בכל זאת עושה בפועל, אם כי – יש כמה טריקים אשר, אם מתעלמים, יכול לגרום לך להיראות מיושן, או כמו שאתה פשוט נדד מחוץ לטווח. כדי לעזור לך למנוע את גורל האופנה, הנה שלנו ללכת לכללי אופנה (ורעיונות התלבושת) על איך ללבוש ג ‘ינס כפול עכשיו כדי ליצור סגנון רחוב מודרני,.

רְחוֹב Style - Paris Fashion Week : Haute Couture Fall/Winter 2015/2016 : Day Three

תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

רוצה להיראות בטוח עדכני בג ‘ינס כפול? לקבלת מבט קל, קליל, כי הטלגרף בסגנון מודרני, נסה ללבוש ג ‘ינס רך מפריד יחד. לשחק עם משתלב שונים ואת שטיפות בד כדי להרכיב תלבושת כי זה מרגיש כאילו זה מתאים את האווירה האופנה האישית שלך. (לא בטוח מה הולך עם מה? במקרה של ספק, לבחור חולצת ג ‘ינס בהיר יותר ללכת עם ג’ ינס לשטוף כהה או חצאית דנים – תלבושת זו חסינת תקלות הוא גם נהדר עבור צמצום גוף תחתון גדול יותר). תיק עור אופנתי ומגפיים קרסוליים שחורים (או נעלי התעמלות לבנות בסיסיות, אם האווירה שלך יותר ספורטיבית) הם האביזרים המושלמים לשמירה על המראה הזה.

02
של 09

תלבושת בשעות היום – מערבבים ג ‘ינס שלך Washes

דֵנִים jacket and black jeans street style

ג ‘ינס כפול נראה טרי כאשר אתה מערבב ג’ ינס שוטף.
טימור עמק / גטי

ראש אל הבוהן דנים יכול להיראות נהדר כאשר אתה מערבב את גוונים בד שלך. לקבלת סגנון אופנה מודרני יותר בסגנון רחוב, נסה לשלב דנים המפריד בין ג ‘ינס ג’ ינס שונים באופן קיצוני, כגון שילוב של ז ‘קט בהשראה, כחול בהיר ז’ קט ומכנסיים ג ‘ינס שחור רזה בתמונה כאן. 

עבור הדמות הכי מחמיא דמות כאשר אתה לובש ג ‘ינס כפול, יש לזכור כי שוטף כהה ליצור אפקט הרזיה, בעוד גוונים בהירים של ג’ ינס למשוך תשומת לב לאזורים הגוף הם מכסים. אז אם אתה מפותל מתחת למותניים, הג ‘ינים מחמיאים ביותר על ג’ ינס אנסמבל בשבילך יהיה אחד המשלב ג ‘ינס בהיר על גבי, עם ג’ ינס לשטוף כהה (או ג ‘ינס אחרים נפרדים) בתחתית.

כפי שניתן לראות כאן, זיווג עינוג, טלאים ג ‘ינס ז’ קט על ג ‘ינס כהה הוא מראה אופנתי וצעיר. יתרה מזאת, זה נראה עובד רק על כל גוף צורה, מ רזה ו קטנטן כדי curvy ו הגדלים פלוס.

למידע נוסף על איך להיראות רזה בג ‘ינס.

03
של 09

תלבושות סוף שבוע – ז’אן ז’קט חצאית מיני דנים

רְחוֹב style double denim outfit

חמוד בסגנון הרחוב התלבושת ג ‘ינס כפול.
כריסטיאן ויריג / גטי

לקבלת מראה חמוד, מזדמנים זה נהדר עבור שפע של אירועים בסוף השבוע, מ כדורי כדורים ועד קונצרטים ומסיבות, שכבת ז ‘קט ג’ ינס קצוץ מעל החצאית ג ‘ין האהוב עליך. אתה יכול ללבוש ז ‘קט מפציץ ג’ ין עם חצאית מיני ג ‘ינס עבור סגנון טרי כפי שתואר כאן. או ללבוש שמלת כלה שמלת כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה שמלות כלה. 

לא משנה מה אורך החצאית שתבחר, לשמור על הפשוטה שלך עם זה תלבושת מזדמנים, במקרה שאתה עושה את הכפתור שלך כפתורים בשלב כלשהו. נסה חולצה רכה, צבעונית או חולצת טריקו. סיים את המראה שלך עם זוג של דירות נוחות או מגפיים הקרסול אחד או שניים אביזרים פשוטים, כגון כובע חמוד, צמיד או צמיד עגיל צמיד. 

קבל רעיונות איך לסגנון דנים מיני חצאית להיראות מודרני עכשיו.

04
של 09

מקרית תאריך תלבושת – ז’אן ז’קט ו- A-Line ג ‘ינס חצאית

דנים על ג 'ינס - דרכים חדשות ללבוש ג' ינס כפול עכשיו

כריסטיאן ויריג / גטי

הנה עוד דרך מצוינת ללבוש ז ‘קט ג’ ינס עם חצאית מיני ג ‘ין. זה פלרטטנית, ג ‘ינס כפול התלבושת היא מושלמת עבור תאריך קפה, מפגש ההורים, או הליכה דרך הפארק עם מישהו מיוחד.

05
של 09

מרכז העיר – החבר ג ‘ינס וחיתוך למעלה

רְחוֹב style in boyfriend jeans and crop top

סגנון רחוב ג’ינס החבר, ז ‘קט ג’ ינס ואת החיתוך העליון.
קירסטין סינקלר / גטי

לצאת עם חברים? תוכלו להפוך את הראש ולהסתכל במרכז העיר מגניב כאשר אתה זוג ג ‘ינס החבר רגוע עם יבול סקסי העליון, כפי שתואר כאן. זה התלבושת הבטוחה היא מושלמת שכבות עם ג ‘ינס ג’ ינס, עבור כיסוי כאשר אתה רוכב על הרכבת התחתית או כאשר הטמפרטורה מטבלים בלילה. הוסף את האביזרים האהובים עליך, כגון שרשרת הצהרת גדול, או מגפיים הקרסול, כדי להפוך את זה נראה משלך.

06
של 09

חליפת יום הולדת שיק – חולצת צ’מבריי וג’ינס לבנים

דֵנִים shirt and white jeans outfit

זוג חולצת ג’ינס עם ג’ינס לבנים בהירות למשרד.
קירסטין סינקלר / גטי

חולצה דנים נראה טרי העיר שיק כאשר זיווג עם ג’ינס לבן יעיל. שלב זוג מכנסי ג’ינס לבנים (לבחור מ רזה, bootcut או רגל ישרה) עם חולצה רכה, chambray עבור התלבושת כי הוא עכשווי צדדי. אתה יכול ללבוש את המראה הזה קל להסתכל שיק עבור קניות בסוף השבוע וטיולים אחרים, או אפילו על תאריך.

לבוש עם עגילים נחמדים, נעליים טובות תיק עור גדול, מובנה, זה גם עושה נהדר ללכת לחפש יום שישי מזדמנים במשרד, לאלו מכם אשר מקומות העבודה שלהם יש ימים ידידותיים ג ‘ינס.

קבל עוד רעיונות איך ללבוש ג ‘ינס רזה לעבודה.

07
של 09

תלבושות סוף שבוע – ג ‘ינס כפול יעיל

רְחוֹב style look double denim

תראו טרי ליפול בג ‘ינס כפול.
כריסטיאן ויירג / גטי

אם אתה כל על פשוטה, בסגנון העיר ג ‘ינס רזה צללית, נסה ללבוש תלבושת של ג’ ינס דק, מפריד, בתוך עמוק או אינדיגו שחור ג ‘ינס שוטף. הדבר החשוב ביותר לזכור עבור המראה הזה הוא בכושר מושלם, כדי להיות בטוח לבחור ג ‘ינס כי לחבק את הקימורים snugly, עבור אפקט בטוח זה מחמיא לכל סוג גוף. 

נעליים הם חשובים מאוד עם המראה הזה, יותר מדי, אז ללבוש זוג שאתה אוהב משדר את הסגנון האישי שלך, אם זה נעלי התעמלות, נעליים או נעלי עור גבוהות, סקסי כפי שתואר כאן.

קבל יותר רזה ג ‘ינס תלבושות רעיונות כאן.

08
של 09

יצירתי עבודה התלבושת – ג ‘ינס מובנית חליפה

רְחוֹב style double denim suit outfit

רחוב בסגנון שיק בחליפת חצאית ג ‘ינס כפול.
קירסטין סינקלר / גטי

הפתעה עם התלבושת תואמת ג ‘ינס כפול בתלבושת דמויית אישה. מעיל ג ‘ינס מובנה וארוך יותר בבד כביסה כהה, שחוקה על חצאית ג’ ינס צנוע בגוון דומה, ייראה אופנתי שיק אופנה קדימה באותו הזמן. 

זה תלבושת ג ‘ינס כפול מודרני הוא לבוש בקלות עבור המשרד – רק להוסיף כמה אביזרים מפתח, כגון תיק גדול, נעלי עקב גבוהה ותכשיטים איכותיים.

אתה יכול גם ללבוש את זה לחפש פגישות מורה, שיט גלריות אמנות, או רק על כל הטיולים שלך בשעות היום, כאשר אתה רוצה להיראות יחד, אבל לא כמו שאתה מנסה קשה מדי. אם אתה רוצה לעשות את התלבושת שלו נראה יותר רגוע, ללבוש את המעיל פתוח מעל טנק בסיסי עם שקופיות קל או דירות בלט.

קבל רעיונות נוספים ללבוש ז’קט ז’אן.

09
של 09

סתיו תלבושת – Chambray חולצה וג ‘ינס רגל ישרה

רְחוֹב style double denim outfit

סתיו אופנה בג ‘ינס כפול.
כריסטיאן ויריג / גטי

כאשר מזג האוויר קריר להיטים, ליצור תלבושת פשוטה של ​​שיק על ידי זיווג בסתיו חייב להיות בעל רגל ישרה עם חולצת chambray קלאסי. הוסף שקית אופנתית ובגדוד בהשראת בגדי ים או נעלי בית, ואתה יכול ללבוש את התלבושת הזאת בכל מקום מן הימים ג’ינס מזדמנים במשרד לסוף שבוע קניות והליכות ארוכות עם חברים.

לקבלת מראה לבוש יותר, זוג זה תלבושת ג ‘ינס כפול עם נעלי התעמלות בסיסיות תרמיל קל עבור tting הצרכים שלך.

בגד זה ייראה נהדר שכבות מתחת לסווטשירט, עם צווארון החולצה שלך מציץ החוצה, או חליפה בסגנון החבר נופל.

No Replies to "דנים על ג 'ינס - דרכים חדשות ללבוש ג' ינס כפול עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 3 =