האם קעקועים באמת ניתן להסיר? | insightyv.com

האם קעקועים באמת ניתן להסיר?

האם קעקועים באמת ניתן להסיר?

יש הרבה סיבות אולי לרצות להסיר קעקוע. אלמנט חיובי של הסרת קעקוע היא שאתה כבר לא נטל עם קעקוע אתה חרטה רצינית. אם קעקוע הוא מחזיק אותך בחזרה מקבל עבודה שאתה רוצה או שומר ממך להשיג מטרות שהגדרת לעצמך, קצת כאב הצטלקות עשוי להיות שווה את זה לך.

אם יש לך קעקוע הקשור לכנופיה, ואתה כבר לא מקשר את עצמך עם הכנופיה או עם כל כנופיה (טוב בשבילך!), זה יהיה האינטרס שלך כדי להסיר את זה.

אם יש לך קעקוע המסמל שנאה או דעות קדומות, אני מקווה שתחליט שהגיע הזמן לשחרר אותו. אם אתה לובש קעקוע של אהבה בעבר ועכשיו יש לך אדם מיוחד חדש בחיים שלך, זה יהיה אכזרי האהבה החדשה שלך לא להיפטר הקעקוע הישן.

אם יש לך קעקוע שאתה רוצה להסיר חלקית או לחלוטין, אתה צריך קודם לשקול את האפשרויות שלך ולהחליט איזו שיטה עשוי להיות הכי טוב בשבילך.

הסרת לייזר

כיום, לייזרים הם השיטה הנפוצה ביותר של הסרת קעקוע. הם פועלים על ידי מיקוד דיו עם פולסים של אור מרוכז מאוד לשבור את הדיו לשברים זעירים, אשר לאחר מכן נמחק על ידי המערכת החיסונית שלך. עם זאת, זה לא נעשה רק עם טיפול אחד בלבד. ככל שיש לך יותר טיפולים, יותר לייזר יכול לחדור להרוס את הדיו. עם זאת, ככל שיש לך יותר טיפולים, יותר נזק לך לעשות את העור, גרימת blisters כואב ו scabs שיכול בסופו של דבר להוביל הצטלקות.

מומחים בטיפול להסרת אומרים כי הטכנולוגיה התקדמה עד לנקודה שבה הצטלקות היא מינימלית, לפעמים לא קיים, אבל זה יכול להשתנות בהתאם למצב.

בנוסף על היותו מכאיב פיזית (זה כבר מתואר כמו הרגשה כמו להיות מרוסק עם שומן חם), הסרת לייזר יכול להיות כואב הארנק שלך גם כן.

בהתאם הקעקוע שלך, ייתכן שיהיה צורך בכל מקום מ 1-10 מפגשים, כל עולה בטווח של $ 250 – $ 850 לכל הפעלה. גדול, מקצועי קעקוע בצבע יכול לעלות אלפי דולרים כדי להסיר, ואת האפקטיביות של הסרת עדיין לא מובטחת.

אינטנסיבי פעמו אור תרפיה

אינטנסיבי פעמו אור תרפיה, או IPL, הוא משפר עורי כרגע בשימוש בחלק ספא. במקום אור לייזר, היא משתמשת בעוצמה גבוהה אור די הרבה באותו אופן. ג ‘ל מוחל על העור ולאחר מכן שרביט משמש פולטים פולסים של אור על אזור העור מטופלים. שיטה זו הוא אמר להיות פחות כואב ויעיל יותר מאשר טיפול לייזר מסורתי, אבל יש הרבה מומחים להסרת קעקוע לעשות לֹא ממליצים IPL. גם אם זה עובד קצת יותר טוב, את החדשות הרעות היא גם נושאת תג מחיר גבוה יותר – מרפאה אחת המציעה מחיר של $ 10 לכל הדופק. תלוי כמה פעימות לכל הפעלה קעקוע שלך דורש, זה יכול להוסיף עד כמות משמעותית של כסף.

שיטות רפואיות אחרות

ישנן שיטות אחרות להסרת קעקוע, אבל רובם כואבים כל כך יעיל הסרת לייזר החליף אותם ברגע שהוא הפך זמין. שיטות אחרות אלה כוללות dermabrasion, אשר למעשה “חול” משם את השכבה העליונה של העור באמצעות חיכוך שוחקים.

שיטה נוספת היא כריתה, שם הקעקוע יהיה לחתוך משם העור הוא תפור בחזרה יחד. שיטות אלה הוכיחו לגרום נזק רב לעור וכתוצאה מכך הצטלקות חמורות, והם משמשים רק כיום במקרים קיצוניים שבהם ניתוח לייזר היא לא אופציה.

האם זה בעצמך הסרה קרם

אני לא נבדק באופן אישי כל השיטות של הסרת שמנת בבית שראיתי המפורסם – אפילו אלה שמופיעים כאן באתר זה. בכנות, לא הייתי מצפה הרבה מהם. עם זאת, מכון להסרת קעקוע (אשר אני חשוד להיות מחובר עם Tat B Gone, אבל אני לא יכול להוכיח את זה עדיין) קובע כי הם בדקו כמה מוצרים אלה, ומצאו כמה מהם לחיות עד שלהם טוען. על פי המחקר שלהם, הן TatBGone ו קעקוע- OFF הראה משמעותי דהייה של קעקועים ללא כל כאב או נזק לעור.

אני עדיין מאוד סקפטי, אבל אם אתה באמת צריך להסיר קעקוע אין לי את הכסף לניתוח, אני מניח שזה לא יזיק לנסות אחד או שניהם של מוצרים אלה. זה לא שינוי chump, אם כי 2 חודשי אספקה ​​של Tat B Gone הוא 125 $, וזה לוקח כמה חודשים כדי לקבל את התוצאות הרצויות, על פי מכון להסרת קעקוע. A 2 חודש אספקת קעקוע- OFF הוא $ 116.95. אז, זה לא זול בכל אמצעי, אבל בהחלט הרבה יותר זול מאשר ניתוח לייזר. אבל לפני שאתה לשלם את כל הכסף עבור מוצרים אלה, ייתכן שתרצה לקרוא כמה תגובות שנשלחו על ידי אנשים שניסו אותם. 

דוהה עם מלח

כמה אמנים קעקוע יכול לדעוך קעקוע על ידי “קעקוע” (לא מזריק) תמיסת מלח לתוך האזור שבו הדיו הישן שוכן. זה יעיל ביותר עם קעקועים ישנים יותר, והוא לא שיטה אמינה להסרת קעקוע. עם זאת, לפעמים זה יכול להיעשות כדי לדעוך קעקוע ולהפוך אותו קל יותר כדי לכסות את זה עם קעקוע חדש. יש מחלוקת בין אמנים קעקוע לגבי האפקטיביות של טכניקה זו, אבל זה לא מהווה שום נזק ללקוח שווה לנסות עבור מישהו שרוצה להבהיר קעקוע קיים. מציאת אמן שעושה את זה, עם זאת, עשוי להיות קשה.

כיסוי כיסוי אלטרנטיבי להסרה

אם יש לך קעקוע אתה פשוט לא אוהב, יש אלטרנטיבה שיש לו הוסר – וזה הרבה פחות כואב הרבה פחות יקר. זה נקרא כיסוי, וזה בדיוק מה שזה. כיסוי הוא פשוט שיש קעקוע ישן מכוסה קעקוע חדש. אמנים רבים קעקוע הופכים מיומנים למדי עושה עבודות כיסוי יכול לעזור לך לבוא עם עיצוב שאתה תהיה הרבה יותר מאושר לחיות עם. המחיר הוא בדרך כלל רק מחיר של קעקוע רגיל, וכאשר נעשה כראוי הקעקוע הישן שלך יהיה בלתי נראה לחלוטין, מופחת לזיכרון.

יש גבולות לכיסוי. אתה לא יכול לכסות משהו שחור עם משהו צהוב. קעקוע כהה מאוד יהיה צורך להיות מכוסה משהו כהה. אזורים עם דיו על אותם ברור צריך להיות מכוסה, ולכן עיצוב עם רווחים רבים מדי שטחים ריקים לא יכול לעבוד.

אבל, עם אמן כיסוי מוכשר, אתה יכול בסופו של דבר עם קעקוע כיסוי כי נראה אפילו יותר טוב ממה שאתה מקווה.

אם אתם מחפשים לקבל קעקוע מכוסה, חשוב לך למצוא אמן קעקוע שיש לו ניסיון לעשות אותם והוא יכול להוכיח את זה עם דוגמאות שלו / שלה תיק. לאחר קעקוע כבר מכוסה, זה מאוד קשה – אם לא כמעט בלתי אפשרי – כדי לכסות את זה שוב אם זה לא נעשה נכון.

No Replies to "האם קעקועים באמת ניתן להסיר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3