חכה – האם זה באמת נכון שאתה לא צריך לשטוף את הג ‘ינס שלך? – insightyv.com

חכה – האם זה באמת נכון שאתה לא צריך לשטוף את הג ‘ינס שלך?

ג ‘ינס היו במקור תוכנן כמו גס לבוש בגדים עבודה עבור בוקרים וכורים פחם. פלאש קדימה עד היום, וג ‘ינס יכול להיות בין הפריטים הכי אופנתי – ו יקר בארון של אישה. טיפול בג ‘ינס עם טיפול אוהב הוא חיוני כדי לשמור אותם נראים טוב ונמשך זמן רב ככל האפשר.

בכל פעם ג ‘ינס לעבור מכונת כביסה או מייבש, הם חשופים בהכרח תסיסה וטמפרטורות שיכולים לשנות את צבעם לבזות את ג’ ינס בד. אמנם יש פעמים הג ‘ינס שלך צריך ניקוי מלא ויסודי, בזמנים אחרים זה יכול להיות מספיק פשוט כדי לרענן את הריח שלהם, כך שהם מרגישים נקיים ללבוש. (מלבד שמירת הג’ינס שלך מיותרת דמעה, כביסה אותם פחות בתדירות גבוהה גם חוסך לך טיול לחדר הכביסה.בנוסף, זה משמר מים, פלוס גדול אם אתה מישהו מודאג לגבי טביעת הרגל הסביבתית שלך).

כאשר אתה רוצה לשמור על הג ‘ינס שלך מחפש, מרגיש ריח טרי בין הנסיעות דרך מכונת כביסה ומייבש, יש לנו טיפים ללכת שלך לעשות את זה רק.

כמו כן, אנו חייבים לראות את המדריכים שלנו:

  • הסרת כתמים מג’ינס
  • הלבנת ג’ינס הדרך אכפתיות
  • להיפטר מסטיק ו חומר ברוטו אחרים על ג ‘ינס
  • שיטה הוכחה טיפש עבור ריכוך ג ‘ינס נוקשה חדש
  • מניעת ג ‘ינס לשטוף כהה מ “דימום”

 

Friday
של 03

קיטור ניקוי הג ‘ינס שלך

אִשָׁה in a towel from shower


לנקות ולרענן את הג ‘ינס שלך בלי לשטוף אותם.
רעש שקט

כביסה מכנסי ג’ינס במכונת כביסה חמה היא דרך יעילה להרוג חיידקים הקשורים לכלוך. עם זאת, מים חמים יכולים גם לגרום בד ג ‘ינס להתרחב חוזה, מה שהופך את ג’ ינס מתכווץ דאגה אמיתית.

הרבה פעמים את הג ‘ינס הם לא ממש מלוכלך – הם רק צריך כמה perking למעלה. אז כאשר שלך ג ‘ינס רזה האהובים עליך שמתאים לך כמו כפפה צריך מרענן, לנסות לתת להם טיפול קיטור באמצעות המקלחת שלך. זהו פתרון נהדר כאשר מה שמכונה ג’ינס מלוכלך שלך אין שום כתמים גלויים ואתה רק מחפש לרענן את המראה והתחושה שלהם.

איך ל: פשוט לתלות ג ‘ינס מ קולב מכנסיים ולתת להם לספוג קצת אדים, בעוד שאתה נהנה מקלחת ארוכה, חם. כמות קטנה של אדי מים לא יהיה מספיק כדי למתוח את בד ג ‘ינס והם צריכים להתייבש עם ריח טרי.

עֵצָה: אתה לא צריך להתבלבל מדי על איך לתלות את הג ‘ינס שלך, כאשר משתמשים בשיטה זו. אתה יכול לתלות אותם על ידי חגורה, או לייבש אותם מהופך על ידי תלייתם מהשבבים באמצעות קולב עם קליפים שנועדו לתלות חצאיות – זה הבחירה שלך.

02
של 03

תן ג ‘ינס אמבט חומץ

אִשָׁה filling bathtub

Getty Images /

אריאל סקלי

 

 

חובבי דנים יודעים על הנשק הסודי הטבעי הזה על מנת לעזור לג’ינס לשטוף כהים להיראות חדשים יותר, ארוכים יותר. חומץ לבן רגיל מכיל חומצה קלה הנקראת חומצה אצטית, שפועלת לנטרל חיידקים. (זו הסיבה חומץ הוא נפוץ כמו ידידותי לסביבה ניקוי ביתי). זה גם עוזר לנעול צבע ולמנוע דימום בד על מכנסי ג’ינס אינדיגו כהים (אשר יכול להפוך מיד זוג חדש של ג ‘ינס נראה הישן), במיוחד כאשר אתה מתייחס ג’ ינס עם חומץ כאשר הם חדשים לגמרי.

איך ל: כדי לנקות את ג ‘ינס לשטוף כהה ולהגן עליהם מפני העברת צבע בד על בגדים אחרים או הרהיטים שלך, אתה יכול לתת ג’ ינס חומץ אמבטיה. כדי לעשות זאת, להניח ג ‘ינס שטוח באמבטיה ולמלא כדי לכסות במים קרים עד קרים. מוסיפים כוס אחת של חומץ לבן רגיל למים, וממשיכים להפיץ אותו באופן שווה.

השאירו ג ‘ינס להשרות במשך כשעה, ולאחר מכן לסחוט את הנוזל עודף (אין צורך לשטוף) ולתלות ג’ ינס על ידי חגורת לייבוש. אל תדאג הג’ינס שלך מריח כמו שקית של צ ‘יפס חומץ – הריח יהיה קסם נעלמים מן הג’ ינס שלך פעם בד ג ‘ינס יבש.

עֵצָה: חומץ ניתן להשתמש על ג ‘ינס מכונת כביסה מדי, עבור אותם פעמים אתה בוחר להלבוש ג’ ינס מקובל. אנו אומרים לך כיצד – ולשתף יותר טבעי, תקציב ידידותי ויעיל טיפים כביסה – במדריך האולטימטיבי שלנו איך לנקות את הג ‘ינס.

03
של 03

קו יבש את הג ‘ינס

תולה- jeans-to-dry-George-Remington.jpg


תלבש ג’ינס על ידי חגורת באוויר כדי לייבש אותם.
ג ‘ורג’ רמינגטון / Getty תמונות

אם המטרה שלך היא לשמור על הג ‘ינס שלך מחפש וטהור, עדיף להימנע לשים אותם לתוך מייבש כביסה כי לעתים קרובות, אם בכלל. טמפרטורות גבוהות במייבש בדרך כלל יגרום לג’ינס להתכווץ ולהתפוגג, שלא לדבר על הבלאי שיכול להתרחש כאשר הג’ינס שלך מתגלגלים בערך בחבית של מכונת ייבוש כביסה. ג ‘ינס תלוי על ידי חגורת, כך שהם יכולים אוויר יבש באופן טבעי, הוא צעד מפתח הלבנת ג’ ינס עם טיפול, אם אתה משתמש במכונת כביסה מסורתית או ללכת עם הלבנת אותם ביד.

איך ל: אם מזג האוויר הוא נחמד, אתה יכול בקלות לרענן את הג ‘ינס על ידי spritzing אותם בתערובת של חומץ לבן מים קרים (השתמש בקבוק פלסטיק נקי, תרסיס עבור הפתרון) ולאחר מכן לתלות אותם בחוץ לייבוש. אין כמו התחושה הטרייה והחיצונית שאתה מקבל מכבסים יבשים. בגלל האוויר מסתובב בחוץ טוב יותר מאשר בחדר אמבטיה צפוף או חדר כביסה, הג ‘ינס שלך כנראה יבש מהר יותר בסביבה חוצות, מדי, שהוא המפתח למניעת עובש וריח, לא נעים, אשר יכול להתעכב על הבגדים שנותרו לח גם ארוך.

אם אתה משתמש בשיטה זו חומץ שימושי, אל תדאג – הריח יתאדה ו להיעלם בזמן בד ג ‘ינס שלך יבש.

עֵצָה: כאשר קו ייבוש כביסה כהה ג’ינס בחוץ, להיזהר לא לתלות אותם באור שמש ישיר, אשר כבר ידוע לגרום דוהה כמה בדים דנים כהים.

No Replies to "חכה - האם זה באמת נכון שאתה לא צריך לשטוף את הג 'ינס שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.