מה הם ההבדלים בייבי בייבי נעליים? | insightyv.com

מה הם ההבדלים בייבי בייבי נעליים?

מה הם ההבדלים בייבי בייבי נעליים?

רוב האנשים (לפחות רוב האנשים עם ילדים צעירים) שמעו על מותגים כמו Stride Rite ו Robeez. אבל כמה מן המותגים הטובים ביותר מותק מותק הן חברות אירופיות, כי אתה לא יכול להיות מוכר. לא רק נעלי בייבי האירופי יש מובחן תראה, הם למעשה נוטים להתאים אחרת מאשר נעליים אמריקאיות גם כן. הנה סקירה קצרה של נעלי בייבי האירופי.

ההתאמה

נעלי בייבי האירופי נוטים להתאים צר יותר בעקב רחב יותר בתיבה אצבע.

במילים אחרות, נעלי התינוק האירופיות הן בדרך כלל הדוק יותר סביב העקב ו roomier סביב החלק הקדמי של הנעל, שם בהונות. נעליים אירופיות למבוגרים נוטים להיות מעוצבים באותו אופן, מה שהופך אותם בחירה טובה עבור גברים ונשים עם רגליים רחבות. מאז די הרבה את כל לתינוקות יש רגליים שמנמנות / רחבות, נעלי תינוק אירופיות מתאימות למרבית הרגליים של התינוקות.

ככל sizing הולך, נעלי בייבי האירופי בדרך כלל לרוץ קצת יותר גדול מאשר נעליים אמריקאיות. לדוגמה, אם התינוק שלך מודד בגודל 6, אתה כנראה צריך לקנות גודל 5.5 או 6 בנעל אירופית, ואילו אתה יכול לעלות עד 6.5 בגודל של המותג האמריקאי. הנה תרשים מועיל עם מידע נוסף על ארה”ב ואת אירופה נעליים בייבי שינוי גודל.

הסגנון

זה בדרך כלל די קל לספר נעל תינוק האירופי מן הנעל התינוק האמריקאי רק מלהסתכל על זה. ראשית, נעליים אירופיות נוטות להיות מאוד קלאסי, נראה נקי להם. איפה הרבה נעלי תינוקות אמריקאיות תכונה ניצוצות ודפוסים בהירים, הרבה נעליים אירופיות הם צבעים מוצקים ללא הרבה “בלינג” נוסף.

נעליים אירופיות ידועים גם באמצעות חומרים באיכות גבוהה. זה נדיר למצוא נעל אירופית זה לֹא עשוי עור. זה גם די נפוץ לנעליים בייבי האירופי תכונה תכונות באיכות גבוהה יותר כמו אבזמים מתכת

המחיר

בגלל שהם באיכות גבוהה, נעלי בייבי האירופי הם גם בדרך כלל יקר יותר מאשר נעלי תינוק אמריקאיות.

לדוגמה, הממוצע סטרייד רייט הליכון הראשון הוא איפשהו בשכונה 35 $ בעוד הממוצע Umi ווקר הראשון הוא בטווח 50 $ ל 60 $.

המיתגים

הנה כמה פופולרי יותר באירופה ובאירופה בהשראת מותגי מותק התינוק:

 • Umi (נעליים קלאסיות בסגנון אירופאי לתינוקות, פעוטות וילדים) המחירים הקמעונאיים נעים בין 40 ל -70 דולר)
 • פרימיגי (חברה איטלקית המתמחה בנעלי הליכה אירופאיות בהירות וצבעוניות לתינוקות וילדים צעירים, במחירים נעים בין 60 ל -100 דולר)
 • Naturino (מותג נעלי הנעליים האירופיות הידוע בשם “אפקט חול המערכת” אשר מחקה את ההרגשה של הליכה על חול הים.טווח השוק נע בין $ 50 ל $ 75)
 • Geox (ידועה שלהם “Geox Breathes” הטכנולוגיה המאפשרת אוויר לחות החוצה, מבלי לתת מים פנימה מחירים קמעונאיים נע בין $ 50 ל $ 65)
 • Ecco (למרבה הצער, Ecco לאחרונה הפסיקו לייצר נעלי תינוק, אבל אתה עדיין יכול למצוא אותם באינטרנט במקומות כמו אמזון, הם קל משקל קל להפליא)
 • סטאר צ’יילד (בריטי רך סוליד נעלי עור התינוק, דומה מאוד רוביז אבל עם סגנון אירופי קלאסי.מחיר השוק הוא סביב $ 30 עבור נעלי ערש קלאסי)
 • וינסנט (נעליים שחורות אופנתיות המיועדות במיוחד לתינוקות וילדים צעירים)

  No Replies to "מה הם ההבדלים בייבי בייבי נעליים?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 84 = 90