דחק את הנכדים | insightyv.com

דחק את הנכדים

דחק את הנכדים

יחד עם שאר התפקידים שסבא וסבתא משחקים, הם יכולים לעזור לנכדים להתמודד עם העולם המתוח שבו הם חיים. ראשית, הסבים יכולים להיות מצוינים בגילוי כאשר הנכדים שלהם נמצאים תחת לחץ. מכיוון שבדרך כלל הם לא רואים אותם כל יום, הם עשויים להבחין בשינויים קטנים בהתנהגות או בהתנהגות שהורים עלולים להחמיץ, משום שהם רואים אותם מדי יום. כמו כן, כמה סבים יש פחות הסחות דעת שיכולים לשמור על ההורים להרים על הלחץ של הילדים שלהם.

 

אותות מתח

תגובות הילדים לאירועים מלחיצים הם ייחודיים מאוד. ובכל זאת, ישנם סימנים מסוימים לחפש. אצל פעוטות וגנים, בכי, דבקות, חרדת נטישה והתנהגות רגרסיבית יכולים להדגיש את המתח. ילדים מבוגרים יותר, בגיל בית הספר, עשויים לפעול ולהיות תוקפניים, או שהם עלולים לשתוק ולסגת. הם עשויים להתלונן על מחלות מעורפלות, בעיקר כאבי בטן וכאבי ראש. הרגלי האכילה והשינה שלהם עשויים להשתנות. הם עשויים גם להתנגד ללכת לבית הספר או רוצה לעזוב את הפעילות הרגילה של בית הספר.

מתח מקומי

שינויים בחיים יכולים להיות לחצים רבי עוצמה, אבל זה מסובך לחזות איך ילד יטפל בשינויים כאלה. לפעמים ילדים יפליגו דרך שינוי גדול אבל להתפרק כאשר מול שינוי קטן. הרבה תלוי בילד היחיד ובאישיותו או באסטרטגיות ההתמודדות הרגילות שלו.

פעמים רבות הלחץ הוא תוצאה של שינויים ביחידה המשפחתית.

עיין בעצה ספציפית לטיפול במצבים מאתגרים אלה עם הנכדים:

  • כאשר הורים גירושים
  • כאשר סבא מת
  • כאשר חבר משפחה יש סרטן
  • כאשר סבא וסבתא גירושין

מוות או מחלה של חיית מחמד יכול להיות קשה לילדים להתמודד גם. שינויים אחרים בחיים שיכולים לגרום ללחץ כוללים נעים מקבל אח חדש.

זכור כי גם אירועים חיוביים יכול להיות stressors, כפי שהם להפריע שיווי משקל, או מה מדענים קוראים הומיאוסטזיס.

מקורות חיצוניים של לחץ

מאחר שסבים וסבתות נוטים להיות בעלי אופי משפחתי, אנו עשויים לחשוד מיד בבעיות משפחתיות כאשר הילד מראה סימני לחץ. האמת היא כי לחצים בבית הספר ואת היחסים עם בני גילם הם בדיוק כמו הסיכוי להיות מקורות של מתח. אחרי הכל, גדל הוא עניין של מעבר מן הסביבה נשלט במידה מסוימת של המשפחה להגדרות גדולות יותר, מורכבות יותר. התהליך עצמו הוא מלחיץ. בנוסף ללחץ המובנה, ילדים לעיתים קרובות נאבקים בהתאמתם החברתית ובידידתם. הוסיפו לאלו נושאים אפשריים אחרים, כגון לחץ חברתי, בריונות ודרישות של עבודת בית הספר, ויש לכם שילוב שיכול לגרום לכמויות מדאיגות של דאגה.

ילדים לעתים קרובות מסרבים לדבר עם ההורים על בעיות עם בית הספר או עמיתים, כי הם חוששים ההורים יהיה צעד ולעשות משהו כי יהיה עוד יותר נזק מעמדם. מסיבה זו, הם עשויים להיות מוכנים יותר להיפתח לסבים.

סבים אשר מקבלים סודות יכולים להיות ממוקמים במקום מסובך, שכן הם חייבים להחליט אם לשתף את מה שהם לומדים עם ההורים.

בדרך כלל, הם צריכים להימנע מביצוע התחייבות של סודיות. אם נכד שואל, תגובה טובה היא לומר משהו כזה: “בדרך כלל אני לא אומרת להורים את הדברים שאמרת לי, אבל אם תספר לי משהו שאני מרגישה שהם צריכים לדעת, אני אגיד להם. “

מבחין נכדים לחוצים הוא דבר אחד. לדעת מה לעשות בקשר לזה הוא משהו אחר. אבל רבים מהדברים שסבים עושים בצורה אינסטינקטיבית טובים ללחץ. הסבא אשר מנצל נטיות טבעיות ואז לומד כמה טכניקות אחרות יכול להיות מאוד מועיל לנכדים – נגד מתח, אם אפשר לדבר. 

מרגיע את הסביבה

רוב הסבים חיים בעולם רגוע יותר מאשר בדורות הצעירים. יש פחות כאוס בחיינו, על פי רוב, וזה עושה את ההבדל בבתים שלנו. הנכדים נהנים לעתים קרובות ממסורות חוזרות ונשנות בביתם של סבים וסבתות.

לעתים קרובות הם משחקים עם צעצועים וקוראים ספרים שהם היו צריכים להיות outgrown, רק בגלל אלה פעילויות מנחם להם.

סבים יכולים להפוך את בתיהם אפילו יותר מתח נמוך באמצעות כמה צעדים פשוטים. הטלוויזיה צריכה להיות כבוי אלא אם כן אתה רוצה לצפות בתוכנית מיוחדת עם הנכדים. במשפחות רבות, הטלוויזיה כמעט תמיד על, ואת זיהום רעש יכול לגרום ללחץ. אם יש לך נכדים מבוגרים, זה עשוי להיות אתגר כדי לסלק אותם מן המכשירים האלקטרוניים שלהם, אבל זה שווה לנסות. וודא שאתה לא בודק את המסכים שלך באופן כפייתי.

כמו זיהום רעש, חיים בסביבה מסודרת יכול לגרום ללחץ. בדרך כלל בית של סבתא יש פחות אנשים החיים בו, ולכן קל יותר לשמור מסודרים ולא מסודרים, וזה יכול להיות מרגיע לנכדים.

יש ילדים, במיוחד אוכלי בררן, מתוחים מאוד אם הם חושבים שהם יצטרכו לאכול מזונות לא מוכרים. כאשר נכדים באים לבקר, הם צריכים לדעת כי יהיו מזונות זמינים כי הם מקובלים עליהם, אם כי זה בהחלט בסדר להציג אותם מזונות חדשים, כמו גם. 

פעילות מתרסקת

משחק אקטיבי הוא משכך מתח גדול, אבל חלק מהילדים מקבלים חרדה לגבי ספורט כי הם מרגישים את הביצועים שלהם נשפטים. בחר לשחק בחינם, ללכת למגרש המשחקים, או לבחור משחק חוצות קלאסי שאינו תחרותי. רק להיות בחוץ הוא מרגיע עבור רוב הילדים. לצאת לטיול הוא עוד אפשרות טובה. מסיבה כלשהי הליכה יחד נראה לעודד סודות. זה יכול להיות דרך טובה להביא את הנכדים להיפתח על כל דבר שמפריע להם. 

חלק מהילדים מוצאים הקלה במתחים בפעילויות כגון יצירת אמנות או השמעת מוסיקה. אחרים חשים כי העבודה שלהם או ביצועים נשפטים, והם פשוט מרגישים מתוחים יותר. זה יכול להיות נכון במיוחד עבור סבים אשר אירוח יותר מנכד אחד. היריבות בין בני דודים היא דבר ממשי מאוד, ואם פעילות נראית כממריצת תחרות לא בריאה בין אחים או בני דודים, מוטב להימנע מכך לזמן מה.

 

יוגה יכול להיות נהדר עבור סבא וסבתא, וכן, מסיבות שונות מעט, יוגה יכול להיות מועיל גם לילדים, התמקדות על נשימה ועל השגת והחזקת תנוחה יש דרך להניע חששות אחרים ישר מתוך המוח. נסו תנוחות יוגה ידידותיות לילדים, או, לחוויה שלמה יותר, השקיעו ביוגה DVD המתאימה לילדים.

אהבה וקבלה בלתי מותנים

הנכדים יכולים גם לקחת נחמה רבה אהבה ללא תנאי של סבים וסבתות. כמובן שההורים אוהבים את ילדיהם, אבל אהבתם של הסבים היא קצת אחרת כי זה לא כל כך קשור לציפיות. אנחנו יכולים להיות נדיבים יותר עם האהבה שלנו כי אנחנו לא הגורמים האחראים. כמו כן, חיינו יותר ולראות כי ילדים יכולים לעשות הרבה שגיאות ועדיין להשיג אושר והצלחה, אז אנחנו עשויים להיות פחות קריטי.

אבל אנחנו לא צריכים לשבח את הנכדים שלנו. Overpraising פשוט גורם להם אמון השיפוט שלנו, כי הם יודעים היטב כי מה הם עשו לא היה כל כך גדול. אנחנו גם לא צריכים לתת להם להסתדר עם התנהגות לא מקובלת. זה בסדר גמור להחזיק את הנכדים לכללים שלך כשהם מבקרים. הסטנדרטים הבלתי משתנים שלנו יכולים להיות מנחמים לנכדים, כל עוד הם נאכפים בשלווה ובאהבה.

להתמודד עם סטרס רציני יותר

אסטרטגיות אלה צריכות לעבוד על מתח בגן, סוג המעיינות מן הדרישות הרגילות של חיי הילד. כאשר ילדים נתונים ללחצים חמורים יותר, הם עשויים להזדקק לעזרה מקצועית. לכל הפחות, הם יצטרכו תשומת לב ממוקדת יותר מבני המשפחה. 

No Replies to "דחק את הנכדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − 18 =