האם לובש אביזר זה אומר שאתה הומו? – insightyv.com

האם לובש אביזר זה אומר שאתה הומו?

האם לובש טבעת כסף על האצבע הימנית שלך אומר שאתה הומו? כפי שהיא עושה אם אתה Artsy, ו “חלופי”? כמה שנים אחורה, אם היית לובש אביזרים כאלה, כמו טבעות ועגילים, אנשים היו מצביעים על האצבע שלך על שהוא מוזר.

בימים אלה, התיאור של ההומו מובהק השתנה כדי מעורפל במקרה הטוב (פחות מתויג). נהיינו כה רגילים לראות את ג’ק וויל וגרייס כגבר ההומו-סטנדרטי, שאנחנו שוכחים את כל ההפך, ויל.

פגמים סטריאוטיפים והכללות של queers מן הימים המבוגרים עדיין להשתהות על היום.

אנחנו הומואים הם קבוצה רחבה ומגוונת של אנשים, שמגיעים בכל הצורות והגדלים והאישים והלבוש. כאשר אנשים רבים חושבים על גברים הומוסקסואליים, הם מקשרים אותם באופן אוטומטי לסטריאוטיפים והכללות מסוימים, כגון התנהגות נשית או סוג מסוים של בגדים. אתה צריך לדעת, עם זאת, כי עבור כל הומו אדם שמתאים כי עובש, יש עוד כי לא.

יש שמרגישים את זה ראוי ללכת על אלה “ציד מכשפות הומו” בניסיון להבין כל אדם מעז ללבוש כפתור ורוד למטה לפיקניק החברה. האם כל אדם צריך להיות מופחת כזה מאפיינים שטחיים? השורות של הומו / ישר הן מטושטשות לנצח עכשיו כי גברים ישר מתחילים לדאוג המראה שלהם. לעבור על פני כל סלון ואתה לא רק לראות גברים במושב מניקור אבל תוכל להבחין קו מלא של שירותים לגברים.

אתה לא שם לב גם את הסתערות של גברים mags אופנה ו billboards? דברים אלה אינם משווקים כלפי קבוצה בלעדית של גברים הומוסקסואליים. חברות מחפשות את מספר גדל והולך של גברים (ישר או הומו) המעדיפים גילוח קרוב מעל מסריח “אני- a-man” בטלן. גברים ישרים לובשים את התסרוקות האחרונות, חוטים מהודרים ותכשיטים.

בן דוד שלי ישר מבלה יותר זמן בקניון מאשר אני!

עכשיו חזרה לזירה על האצבע. כיום, כאשר אדם לובש טבעת על האצבע הימנית שלהם, זה אומר שהוא רוצה להלביש את המראה שלו קצת וזה המקום היחיד הטבעת האהובה עליו מתאים. חוץ מזה, האלטרנטיבה האחרת היחידה שלו היתה אולי אצבע יד שמאל, אשר (כפי שאתה יודע) שמורה ללהקת החתונה.

לפני עשרות שנים, כמה גברים הומוסקסואליים ישתמשו בצד ימין ועל שמאל סימנים כדי להצביע על המיניות שלהם או העדפות במיטה. זה היה חזרה בימים הסובבים את סטונוול כאשר ההומואים התכוון לרגע להכות או לעצור. היו לנו כמה אפשרויות, אבל להשתמש בתרשים Bat למצוא אחד את השני. אינדיקטורים אלה, אם כי לא בשימוש עוד היום, חיו והתפשטו מחוץ הקהילה הומו. בסופו של דבר הם התפתחו לאחד הסטריאוטיפים המטופשים ביותר על גברים הומוסקסואליים. כל אחד היה מבועת שאם יכניסו את האוזן בצד הלא נכון, הם יסווגו להומו.

למרבה המזל, פעמים השתנו להיות הומו הפך פחות טאבו. סימנים אלה של המיניות הלכו גם דרומה. מימין, טבעות יד שמאל; מכנסיים צמודים, רופפים; גבוה או קצר מסגרת – אין סימן אוניברסלי אדם הוא הומו.

אם המיניות של החבר שלך מביכה אותך, אז הדרך הטובה ביותר לדעת אם הוא הומו הוא לשאול אותו.

No Replies to "האם לובש אביזר זה אומר שאתה הומו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.