ההבטחה של נאמנות כי אבות צריך לעשות – insightyv.com

ההבטחה של נאמנות כי אבות צריך לעשות

חוסר נאמנות יכול לגרום הרס במערכות יחסים. נישואין ומשפחות נהרסים לעתים קרובות מדי על ידי בעל או אישה שיש רומן או אחרת לא שמירה על הנישואים שלהם נדרים. בני נוער ומבוגרים צעירים הם הרוסים כאשר חבריהם אינם נאמנים לבגוד בסודות. ארגונים הם decimated כאשר סודות מסחריים משותפים או עובדים או מנהיגים הם חיבלו. שום דבר אינו מחלק קבוצת אנשים לעתים קרובות יותר או עמוק יותר מאשר חוסר נאמנות.

נאמנות לאבהות

אבות מצליחים לעשות ולשמור על הבטחה להיות נאמן למשפחותיהם. זה מתחיל ברוב המשפחות עם נדרים בנישואין להיות אוהב, נאמן, ועקבי. זה מתחיל לעתים קרובות כאשר האב הראשון מחזיק את התינוק החדש בזרועותיו ומחייב תמיד להיות שם בשבילו ולגדל את הילד כמיטב יכולתו.

אבל נאמנות נבדקת לרוב כאשר מערכות יחסים אינן חזקות. עניינים לעתים קרובות להתחיל בתמימות כמו אחד או שותף אחר יוצר או מקבלת מערכת יחסים של אינטימיות כי חסר הברית ברית הנישואין. אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עם תחושות של חוסר נאמנות לילדינו כאשר הם לא שומרים את התחייבויותיהם כלפינו או למשפחות שלנו.

בקושי, המחויבות שלנו להיות נאמנים אינה מותנית באחרים לשמור על התחייבויותיהם כלפינו. אבל לעתים קרובות אנו משתמשים בו כתירוץ להיות נאמן עצמנו.

אז איך האבות מתחייבים נאמנות למשפחות שלהם ואז לשמור על מחויבותם נאמנות?

אבות מצליחים נאמנים לנשותיהם ולאמהות ילדיהם

עבור משפחות שלמות שבהן אבא ואמא נשואים, אבות מחויבים הם נאמנים מאוד לנשותיהם או לבני זוגם. הם נאמנים לחלוטין לנשותיהם ולא מפתחים יחסים אינטימיים עם נשים אחרות.

הם אפילו נמנעים ממחשבות על בגידה ופורנוגרפיה, כי זה יהיה ראיה של חוסר נאמנות. הם מדברים עליה היטב, גם כשהיא לא נוכחת. הם להוטים לרווחתה ולהקריב את הנוחות שלהם עבורה לפי הצורך.

עבור גברים שאינם נשואים יותר לאמהות ילדיהם, נאמנות לובשת משמעות אחרת. הם אינם כרוכים עוד בנישואי נישואין, אך הם חייבים לילדיהם לכבד ולהתמודד עם אמם. אלא כדי להגן על הילדים מפני התעללות, הם לא להשפיל או להשפיל אותה מול הילדים. אם אמא ואבא יש הבדלים, הם עובדים אותם בצורה אזרחית ומכובדת. הם מתפשרים במידת האפשר ומניחים את התועלת ארוכת הטווח של הילדים תחילה. ויחד, הם נאמנים לילדים.

אבות מוצלחים נאמנים לילדיהם

אלמנט זה של נאמנות אישית נראה מובן מאליו אבל יכול להיות קשה לפעמים. ילדים יכולים ליצור עבורנו משפטים גדולים כשהם מתמרדים נגד הסמכות, עושים דברים שמביכים אותנו, או מניעים טריזים בינינו לבין אחרים. אנו עשויים להתפתות להתלונן עליהם לחברים שלנו או “לזרוק אותם מתחת לאוטובוס” בנוכחות חבריהם. אבל אבות גדולים שעושים ושומרים על הבטחת נאמנות מחויבים תמיד לרווחתם ארוכת הטווח של ילדיהם ולטפל בהם בכבוד.

הם משבחים בפומבי ומשמעת בפרטיות. כאשר הם זקוקים לעזרה הורות, הם מקבלים את זה אבל הם מחזיקים את ילדיהם בהערכה גבוהה מספיק שהם לא לזלזל או לבזות אותם באופן פרטי או ציבורי.

אבות מוצלחים נאמנים לעקרונות שלהם

הזלזול הגדול ביותר של החברה שלנו שמור לצבוע. קחו למשל את סיפורו האמיתי של מנהיג פוליטי, שהיה בעל רומן פרטי, בעודו נוטל על עצמו מנהיג אחר של המפלגה היריבה שפרשה זו ידועה יותר. נאמנות לעקרון היא קריטית לאמינותו של כל אדם, ולכן כל אב. זה מה שאנחנו מאמינים, אנחנו חייבים לעשות. אנחנו צריכים ללכת לדבר שלנו להיות אבא מוצלח.

התחייבות נאמנות

אני מבטיח להיות נאמן למשפחה שלי. אני אהיה נאמנה ללא הרף לברית הנישואין שלי, ואמנע אפילו את המחשבה או הדמיון של הבגידה. אני אהיה נאמן לילדי ותמיד אתייחס אליהם כמו שהייתי רוצה שיטופלו, תוך שמירה על הטווח הארוך שלהם בראש ובראשונה. ואני אלך לדבר שלי ולהיות נאמן לעקרונות שאני תומך בהם. אני תמיד לשמור כמו העדיפות הראשונה שלי את היתרון ואת ברכת המשפחה שלי כמו אבא שלהם.

No Replies to "ההבטחה של נאמנות כי אבות צריך לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.